Sari la conținut

Daria masaj erotic - 0748 826 959. A fost cineva?


Postări Recomandate

Vizitator mad_horse
Reputație: 0

Am fost eu din curiozitate, sta in g5 , pretinde ca face doar masaj cu finalizare, ca ea e chinetoterapeut si din pacate a ajuns sa faca asta,  la telefon zice ca nu face nici normal si nici oral si se supara daca o mai întrebi dar după masaj te intreaba ea daca vrei sa i-o bagi in păsărică. Pret 150, puțin cam plinuță dar merge ca are carnea tare pe ea. merita incercat asa de curiozitate 

Link spre comentariu
1 hour ago, mad_horse said:

Am fost eu din curiozitate, sta in g5 , pretinde ca face doar masaj cu finalizare, ca ea e chinetoterapeut si din pacate a ajuns sa faca asta,  la telefon zice ca nu face nici normal si nici oral si se supara daca o mai întrebi dar după masaj te intreaba ea daca vrei sa i-o bagi in păsărică. Pret 150, puțin cam plinuță dar merge ca are carnea tare pe ea. merita incercat asa de curiozitate 

Masajul cum e?  Am sunat și mi a spus ca sta în spate la Sucpi. Accepta limbi, fk? 

Link spre comentariu

Salutaree! Am fost eu la Daria am luat legatura  cu apel telefonic discutat preturi servicii ok fata la tel, ma indrumat catre gara la un bloc turn. 

Am urcat sus m-a asteptat fata in pantaloni scurti si maieu pozele sunt reale doar ca este un pic mai plinuta tunsa scurt face masaj oral si normal totul protejat precizat de la tel.

Fata se straduieste sa fie cat mai placuta nu se grăbește deloc pune muzica pe parcursul sedintei incepe cu masaj la care se precepe ceva (mie mi a placut nu sunt fan) apoi oral P care este ok cu deeep ocupat de sateliti (pot spune la fel de bun ca al fetelor de top) face si mai soft si mai hard cum dorești apoi trecut la normal unde este foarte stramta se simte foarte bine caprita si apoi am puso pe spate pe patul de masaj si finalizat in balonas.

Decartat 250 de lei pt o ora + masaj

OP- 9 daca era N dadeam 10

NP- un 8-9

Am uitat sa precizez ca i am furat si cateva sarutari pe bunze (frumoase cu acid) din cate am inteles ar face si anal

De revanit cu siguranta da ai si ce discuta cu ea este un pic isteata!

 

 

 

  • Like 4
Link spre comentariu
11 hours ago, Geo1993 said:

Am uitat sa mai precizez un lucru, in camera ar fi nevoie de un pat mare nu este decat o canapea si patul de masaj cam incomod de dat la buci!!! 🤣🤣🤣

Sunt sigur ca vede si ea treaba asta si ia niște masuri🤪

Eu de o săptămână încerc sa ajung la ea și degeaba... 

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova
Acum 17 ore, Geo1993 a spus:

Salutaree! Am fost eu la Daria am luat legatura  cu apel telefonic discutat preturi servicii ok fata la tel, ma indrumat catre gara la un bloc turn. 

Am urcat sus m-a asteptat fata in pantaloni scurti si maieu pozele sunt reale doar ca este un pic mai plinuta tunsa scurt face masaj oral si normal totul protejat precizat de la tel.

Fata se straduieste sa fie cat mai placuta nu se grăbește deloc pune muzica pe parcursul sedintei incepe cu masaj la care se precepe ceva (mie mi a placut nu sunt fan) apoi oral P care este ok cu deeep ocupat de sateliti (pot spune la fel de bun ca al fetelor de top) face si mai soft si mai hard cum dorești apoi trecut la normal unde este foarte stramta se simte foarte bine caprita si apoi am puso pe spate pe patul de masaj si finalizat in balonas.

Decartat 250 de lei pt o ora + masaj

OP- 9 daca era N dadeam 10

NP- un 8-9

Am uitat sa precizez ca i am furat si cateva sarutari pe bunze (frumoase cu acid) din cate am inteles ar face si anal

De revanit cu siguranta da ai si ce discuta cu ea este un pic isteata!

 

 

 

ai dat 250 pentru un masaj si o finalizare?

  • Minus 1
Link spre comentariu

Am reușit sa ajung. Categoric de evitat. Este grasa, cu forme disproporționate și disgratioase, la masaj e praf, la sex și mai rău... Fără saruturi, cunnilingus și alte atingeri mai intime, se văita ca ea muncește zi și noapte, ca e coada la ușa ei si e obosita, etc... 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...