Sari la conținut

Masaj erotic 0757482988


Postări Recomandate

  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu
23 hours ago, starrboy32 said:

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/masaj-de-relaxare-si-erotic-si-show-lesbi-la-web/011421146fg0747id17809i94g27ef0g.html

 

Am mai găsit un anunț care mi-a atras atenția, fiind destul de vechi pe publi.

Cu ocazia asta aducem la zi această secțiune. Știți ceva de ea? Ați fost careva?

Păreri?

avea topic deschis. probabil si-a schimbat NR.

daca vrei sa vezi definitia jegului poti merge linistit la ea.

locatie in Vasile Aaron , masa de masaj in camera dar probabil trebuie sa mergi tu cu servetele antibacteriene...

eu am stat doar la un oral din picioare . nu am avut curaj sa ma asez nicaieri.

am fost la multe curve de-a lungul anilor dar  nu am vazut niciodata atata mizerie.

p.s. desi sunt vecin cu ea , am incercat de vreo 2 ori sa o aduc la mine pentru un masaj : nu se deplaseaza.

probabil ii place mai mult mediul infect

Link spre comentariu
La 06.10.2022 la 8:43, bobo0007 a spus:

avea topic deschis. probabil si-a schimbat NR.

daca vrei sa vezi definitia jegului poti merge linistit la ea.

locatie in Vasile Aaron , masa de masaj in camera dar probabil trebuie sa mergi tu cu servetele antibacteriene...

eu am stat doar la un oral din picioare . nu am avut curaj sa ma asez nicaieri.

am fost la multe curve de-a lungul anilor dar  nu am vazut niciodata atata mizerie.

p.s. desi sunt vecin cu ea , am incercat de vreo 2 ori sa o aduc la mine pentru un masaj : nu se deplaseaza.

probabil ii place mai mult mediul infect

Exceptand locatia, tipa cum arata, cum presteaza?

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 17 ore, starrboy32 a spus:

După spusele ei la telefon, zicea că masaj erotic simplu, 100 Ron și masaj erotic cu oral, 150 Ron. Nu am avut curajul necesar să merg sa vad despre ce e vorba.

Pe aleea Sevis îți recomand 

https://www.olx.ro/d/oferta/masaj-de-relaxare-IDgwGgz.html

250 lei cu masaj erotic și sex oral normal  mai multe nu știu ca nu am întrebat 

Link spre comentariu
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent
Acum 3 ore, Good179 a spus:

Pe aleea Sevis îți recomand 

https://www.olx.ro/d/oferta/masaj-de-relaxare-IDgwGgz.html

250 lei cu masaj erotic și sex oral normal  mai multe nu știu ca nu am întrebat 

Esti sigur ca presteaza si masaj erotic? Ca vad ca in textul anuntului...nu prea apare...despre ala se discuta la telefon doar?

 

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 4 ore, Good179 a spus:

Pe aleea Sevis îți recomand 

https://www.olx.ro/d/oferta/masaj-de-relaxare-IDgwGgz.html

250 lei cu masaj erotic și sex oral normal  mai multe nu știu ca nu am întrebat 

Esti sigur? Eu am sunat și zicea ca nu face masaj erotic sau alte servicii…. Doar masaj de relaxare / terapeutic 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 20 ore, -jonny- a spus:

Esti sigur ca presteaza si masaj erotic? Ca vad ca in textul anuntului...nu prea apare...despre ala se discuta la telefon doar?

 

Sunt sigur anunțul ca e doar relaxare e de abureala la telefon și la fața locului e altceva

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 3 ore, Good179 a spus:

Sunt sigur anunțul ca e doar relaxare e de abureala la telefon și la fața locului e altceva

Ai fost tu? Dacă da, oferă mai multe detalii! Dacă doar crezi ca  asta e un cover ne pui intr-o situație ciudata in care sa sunam săraca fata sa ii propunem lucruri când ea face doar masaj de relaxare. 
Ar fi o situație penibila pentru toată lumea! 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Lelivree
Reputație: 0
Acum 17 ore, hartman222 a spus:

Am fost eu la ea, dar pt masaj terapeutic. Am vazut din pura intamplare topicul acesta. Daca e sa faca si altceva, ar trebui sa plateasca ea. Pt masaj terapeutix e ok. Pt altceva, pas.

Am vb cu ea si prima data la tel a zis c a face doar masaj terapeutic, apoi de relaxare si am zis ce fel de relaxare? S-a dat pe brazda a zis ca finalizare prin tehnicile masajului. Si am mai stat putin de vorba si a zis ca face si oral.

Iar pana la urma a spus ca face si normal.

zicea ca are 25 de ani si locatie pe Str. Rahovei.

De ce zici ca e pas hartman?

 

Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara
  • Oras:Hunedoara
Acum 2 ore, Lelivree a spus:

Am vb cu ea si prima data la tel a zis c a face doar masaj terapeutic, apoi de relaxare si am zis ce fel de relaxare? S-a dat pe brazda a zis ca finalizare prin tehnicile masajului. Si am mai stat putin de vorba si a zis ca face si oral.

Iar pana la urma a spus ca face si normal.

zicea ca are 25 de ani si locatie pe Str. Rahovei.

De ce zici ca e pas hartman?

 

Cea despre care am vorbit este cea de pe Aleea Sevis. Discutam despre persoane diferite.

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 2 minute, Lelivree a spus:

Ok si se pricepe? Arata bine? Cum a fost?

Scrie si tu o recenzie :))

Pt mine a fost ok presteaza masaj îmbrăcată apoi la partea a doua oral zic eu bunicel și normal accepta poziții. Nu am făcut recenzie ca nu prea știu cum e treaba cu forumul asta 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent
Acum 47 minute, Good179 a spus:

Pt mine a fost ok presteaza masaj îmbrăcată apoi la partea a doua oral zic eu bunicel și normal accepta poziții. Nu am făcut recenzie ca nu prea știu cum e treaba cu forumul asta 

Pur și simplu îți lași impresia despre ea, cum e ea și cum lucreaza... Poti da detalii despre cum se comporta atât în timpul lucrului (masaj/sex), cât și în timpul de socializare (daca a fost). Nu trebuie sa fii wow, cum vezi la alții care lasă. Ceva simplu e ok. Orice informație și detaliu ajuta. Cu timpul, daa vrei, evoluezi și lași și recenzii mai complexe. 

Spor sa ai! 💪

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 5 minute, -jonny- a spus:

Pur și simplu îți lași impresia despre ea, cum e ea și cum lucreaza... Poti da detalii despre cum se comporta atât în timpul lucrului (masaj/sex), cât și în timpul de socializare (daca a fost). Nu trebuie sa fii wow, cum vezi la alții care lasă. Ceva simplu e ok. Orice informație și detaliu ajuta. Cu timpul, daa vrei, evoluezi și lași și recenzii mai complexe. 

Spor sa ai! 💪

Este amabila nu ma grăbit deloc e mereu pusa pe poveștile ei de viață, masajul îl presteaza pe masă la fel și sexul dar dacă vrei accepta și pe pat normalu protejat .De anal nu am întrebat 

Link spre comentariu

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Chiar acum, cristiannnn89 a spus:

Eu nu mai înțeleg nimic :)) sunt 2 persoane diferite! Una din v Aaron și cealaltă de pe aleea Sevis. 

Eu vorbesc de cea de pe sevis .

Cea din v aaron e peste drum de piață e 150 lei masaj cu felatie

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...