Escorta paula26 Reputație: 9376 Postat August 25 Autor Escorta Postat August 25 1 oră în urmă, andreewww a spus: Vizitat. Bifat. Regretat. Corp: 5 Oral: 7 Sex: 5 Escorta cam expirata, silicoanele se simt nasol sunt lasate , corpul este moale lasat si netonifiat. Top cred ca era acum 5-6 ani. Multumesc pentru vizita 1 ❤Sex normal doar protejat❤Sex oral protejat (neprotejat doar in functie de igiena)❤Sex in diferite pozitii❤Deep (oral adanc)❤CIM (finalizare orala)50 de lei extra❤COB(finalizare corporala)❤Fk(franch kiss)❤Se accepta cupluri❤Sarutari corporale❤Masaj erotic❤Masaj de relaxare❤Foot fetish❤Hand job❤Outcall hotel sau pensiune (500 de lei 1h)❤Daca aveti si alte propuneri as accepta si ideile voastre in limita bunului simt.❤Cadoul pentru o finalizare(30min) 200 de lei+50 extra finalizare orala❤Cadoul pentru 2 finalizari(o ora) 300 de lei +50 pentru fiecare finalizare orala❤Pentru programari va rog sa imi trimiteti sms sau whatsapp la numarul de telefon din titlul topicului.Nu raspund la apeluri.
catbog Reputație: 20 Postat August 25 Oras:Bucuresti Oras:Bucuresti Postat August 25 Acum 23 minute, paula26 a spus: Multumesc pentru vizita 🤣🤣🤣 te pomenesti ca reusesc sa fac programare la tine mai usor .... dupa recenzia asta. ps. aceeasi super recenzie e la Bety20.
lotekfun Reputație: 292 Postat August 25 Postat August 25 andreewww Eu cred ca miroase a 🐟 recenzia asta 🤷♂️ pe cine recomanzi tu 🤭 Paula are prea mult bun simț și nu a comentat nimic 🤦♂️ părere mea este ca Paula este o fată frumoasă si amabilă așa ca 😉
gogu3333 Reputație: 30 Postat August 25 Oras:Bucuresti Oras:Bucuresti Postat August 25 La oral se simte bine ce face. Nu e de 7...
Escorta paula26 Reputație: 9376 Postat August 26 Autor Escorta Postat August 26 😘😘😘 1 2 ❤Sex normal doar protejat❤Sex oral protejat (neprotejat doar in functie de igiena)❤Sex in diferite pozitii❤Deep (oral adanc)❤CIM (finalizare orala)50 de lei extra❤COB(finalizare corporala)❤Fk(franch kiss)❤Se accepta cupluri❤Sarutari corporale❤Masaj erotic❤Masaj de relaxare❤Foot fetish❤Hand job❤Outcall hotel sau pensiune (500 de lei 1h)❤Daca aveti si alte propuneri as accepta si ideile voastre in limita bunului simt.❤Cadoul pentru o finalizare(30min) 200 de lei+50 extra finalizare orala❤Cadoul pentru 2 finalizari(o ora) 300 de lei +50 pentru fiecare finalizare orala❤Pentru programari va rog sa imi trimiteti sms sau whatsapp la numarul de telefon din titlul topicului.Nu raspund la apeluri.
Escorta paula26 Reputație: 9376 Postat August 26 Autor Escorta Postat August 26 Acum 9 ore, gogu3333 a spus: La oral se simte bine ce face. Nu e de 7... 😘😘😘 ❤Sex normal doar protejat❤Sex oral protejat (neprotejat doar in functie de igiena)❤Sex in diferite pozitii❤Deep (oral adanc)❤CIM (finalizare orala)50 de lei extra❤COB(finalizare corporala)❤Fk(franch kiss)❤Se accepta cupluri❤Sarutari corporale❤Masaj erotic❤Masaj de relaxare❤Foot fetish❤Hand job❤Outcall hotel sau pensiune (500 de lei 1h)❤Daca aveti si alte propuneri as accepta si ideile voastre in limita bunului simt.❤Cadoul pentru o finalizare(30min) 200 de lei+50 extra finalizare orala❤Cadoul pentru 2 finalizari(o ora) 300 de lei +50 pentru fiecare finalizare orala❤Pentru programari va rog sa imi trimiteti sms sau whatsapp la numarul de telefon din titlul topicului.Nu raspund la apeluri.
Escorta paula26 Reputație: 9376 Postat August 26 Autor Escorta Postat August 26 Acum 17 ore, Kun14 a spus: Buna @paula26, mai esti colega cu Lidia? Si as vrea sa stiu daca mai sunteti dispo pt threesome? Multumesc frumos ❤️ Buna. Lidia nu este in Bucuresti momentan ❤Sex normal doar protejat❤Sex oral protejat (neprotejat doar in functie de igiena)❤Sex in diferite pozitii❤Deep (oral adanc)❤CIM (finalizare orala)50 de lei extra❤COB(finalizare corporala)❤Fk(franch kiss)❤Se accepta cupluri❤Sarutari corporale❤Masaj erotic❤Masaj de relaxare❤Foot fetish❤Hand job❤Outcall hotel sau pensiune (500 de lei 1h)❤Daca aveti si alte propuneri as accepta si ideile voastre in limita bunului simt.❤Cadoul pentru o finalizare(30min) 200 de lei+50 extra finalizare orala❤Cadoul pentru 2 finalizari(o ora) 300 de lei +50 pentru fiecare finalizare orala❤Pentru programari va rog sa imi trimiteti sms sau whatsapp la numarul de telefon din titlul topicului.Nu raspund la apeluri.
Escorta paula26 Reputație: 9376 Postat August 26 Autor Escorta Postat August 26 😘😘😘 1 4 ❤Sex normal doar protejat❤Sex oral protejat (neprotejat doar in functie de igiena)❤Sex in diferite pozitii❤Deep (oral adanc)❤CIM (finalizare orala)50 de lei extra❤COB(finalizare corporala)❤Fk(franch kiss)❤Se accepta cupluri❤Sarutari corporale❤Masaj erotic❤Masaj de relaxare❤Foot fetish❤Hand job❤Outcall hotel sau pensiune (500 de lei 1h)❤Daca aveti si alte propuneri as accepta si ideile voastre in limita bunului simt.❤Cadoul pentru o finalizare(30min) 200 de lei+50 extra finalizare orala❤Cadoul pentru 2 finalizari(o ora) 300 de lei +50 pentru fiecare finalizare orala❤Pentru programari va rog sa imi trimiteti sms sau whatsapp la numarul de telefon din titlul topicului.Nu raspund la apeluri.
amedeo13 Reputație: 1467 Postat August 26 Oras:Maldive Oras:Maldive Postat August 26 Acum 15 ore, paula26 a spus: Multumesc pentru vizita Superb !!!!!!!!!!!!!! Bravo Paula !Oricum se vede de la 2 poste ca nu este reala recenzia....❤️ 1 1
Escorta paula26 Reputație: 9376 Postat August 26 Autor Escorta Postat August 26 Acum 13 minute, amedeo13 a spus: Superb !!!!!!!!!!!!!! Bravo Paula !Oricum se vede de la 2 poste ca nu este reala recenzia....❤️ 😘😘😘 1 ❤Sex normal doar protejat❤Sex oral protejat (neprotejat doar in functie de igiena)❤Sex in diferite pozitii❤Deep (oral adanc)❤CIM (finalizare orala)50 de lei extra❤COB(finalizare corporala)❤Fk(franch kiss)❤Se accepta cupluri❤Sarutari corporale❤Masaj erotic❤Masaj de relaxare❤Foot fetish❤Hand job❤Outcall hotel sau pensiune (500 de lei 1h)❤Daca aveti si alte propuneri as accepta si ideile voastre in limita bunului simt.❤Cadoul pentru o finalizare(30min) 200 de lei+50 extra finalizare orala❤Cadoul pentru 2 finalizari(o ora) 300 de lei +50 pentru fiecare finalizare orala❤Pentru programari va rog sa imi trimiteti sms sau whatsapp la numarul de telefon din titlul topicului.Nu raspund la apeluri.
nastycock505 Reputație: 3 Postat August 26 Postat August 26 Acum 15 ore, paula26 a spus: Multumesc pentru vizita Nu are cum el cred că nu a fost acolo....Butterfly îs the Best 🫡😘🤗 1
Escorta paula26 Reputație: 9376 Postat August 26 Autor Escorta Postat August 26 Acum 1 oră, nastycock505 a spus: Nu are cum el cred că nu a fost acolo....Butterfly îs the Best 🫡😘🤗 😘😘😘 ❤Sex normal doar protejat❤Sex oral protejat (neprotejat doar in functie de igiena)❤Sex in diferite pozitii❤Deep (oral adanc)❤CIM (finalizare orala)50 de lei extra❤COB(finalizare corporala)❤Fk(franch kiss)❤Se accepta cupluri❤Sarutari corporale❤Masaj erotic❤Masaj de relaxare❤Foot fetish❤Hand job❤Outcall hotel sau pensiune (500 de lei 1h)❤Daca aveti si alte propuneri as accepta si ideile voastre in limita bunului simt.❤Cadoul pentru o finalizare(30min) 200 de lei+50 extra finalizare orala❤Cadoul pentru 2 finalizari(o ora) 300 de lei +50 pentru fiecare finalizare orala❤Pentru programari va rog sa imi trimiteti sms sau whatsapp la numarul de telefon din titlul topicului.Nu raspund la apeluri.
Escorta paula26 Reputație: 9376 Postat August 26 Autor Escorta Postat August 26 😘😘😘 1 5 ❤Sex normal doar protejat❤Sex oral protejat (neprotejat doar in functie de igiena)❤Sex in diferite pozitii❤Deep (oral adanc)❤CIM (finalizare orala)50 de lei extra❤COB(finalizare corporala)❤Fk(franch kiss)❤Se accepta cupluri❤Sarutari corporale❤Masaj erotic❤Masaj de relaxare❤Foot fetish❤Hand job❤Outcall hotel sau pensiune (500 de lei 1h)❤Daca aveti si alte propuneri as accepta si ideile voastre in limita bunului simt.❤Cadoul pentru o finalizare(30min) 200 de lei+50 extra finalizare orala❤Cadoul pentru 2 finalizari(o ora) 300 de lei +50 pentru fiecare finalizare orala❤Pentru programari va rog sa imi trimiteti sms sau whatsapp la numarul de telefon din titlul topicului.Nu raspund la apeluri.
venitres Reputație: 117 Postat August 26 Oras:Bucuresti Oras:Bucuresti Postat August 26 Acum, o recenzie reală (nu zic nimic despre cea de mai sus). Urmăream de ceva vreme topicul și am văzut sâmbătă că Paula este activă pe forum, așa că m-am gândit că nu o deranjez dacă îi scriu; i-am trimis un mesaj pe Whatsapp solicitând o întâlnire în cursul zilei de luni. Mi-a răspuns destul de repede și am stabilit să ne vedem luni la 11.30, cu reconfirmare luni dimineata pe la ora zece. Luni, conform înțelegerii, i-am scris; mi-a răspuns că a intervenit ceva și să amânăm cu o oră. Se pare că vreunul dintre noi, cuprins de entuziasm, a solicitat atât de mult patul Paulei încât l-a rupt, așa că trebuia să vină cineva să îl repare. Am căzut de acord să ne vedem mai târziu. La un moment dat mi-a trimis mesaj că problema a fost rezolvată așa că m-am înființat la adresa pe care mi-a trimis-o. M-a ghidat până la intrarea în bloc, am urcat la etaj, am intrat în apartament - unde m-a întâmpinat clasic, după ușă. Despre Paula nu pot să adaug prea multe, s-a scris destul de mult iar pozele sunt edificatoare. Are înățimea potrivită, este într-adevăr skinny, ceea ce nu se vede în poze sunt genele lungi și întoarse, sânii augmentați arată bine (cred că ar fi arătat excelent și dacă nu i-ar fi mărit), fundul deși puțin moale arată și el corespunzător. Trăgând linie, o apariție sexy și interesantă. Discuția a decurs natural, fără complexe, abordând lejer destule subiecte de la vreme până la construcția de case ori comentarii despre zgârieturile pe care ni le făcuseră mie o pisică, ei un cățel... Am lăsat "cadoul" lângă paharul cu apă cu care am fost servit, fără să-l ceară, am primit un prosop mare și curat și am mers la duș, unde am găsit suficiente geluri, apă de gură și apă caldă (o raritate prin multe blocuri din București). Revenind în cameră, Paula mă aștepta goală. Am început cu un preludiu presărat cu sărutări (nu tocmai FK dar pe aproape), continuând cu OP, NP în câteva poziții - LOT, reverse cowgirl, misionar și doggy cum am și finalizat. A participat și ea, a scos câteva gemete mai degrabă pentru plăcerea mea decât din a ei, a pus și câteva contre, pe ansamblu nimic de reproșat. A urmat dușul meu, în timp ce mă pregăteam de plecare a trecut și ea pe la duș, s-a machiat puțin, a pregătit patul pentru următorul client... Door to door cam 50 de minute, 300 lei bine investiți, de revenit - nu știu, rămâne de văzut.... 1 2
qqGABYpp Reputație: 3 Postat August 26 Postat August 26 Am reusit si eu astazi sa prin o ora la Paula, o urmaream de ceva timp dar nu ne am sincronizat. Despre Paula ce pot sa zic? Nu stiu daca mai e ceva de zis, arata superb din punctul meu de vedere, foarte feminina si sexy. ON - pentru mine exact cum trebuie, fara sa se ajute de mana, iar la finalizarea orala a astetat pana am terminat de tot nu s a retras, deci nota 10 NP - din pacate n am putut sa ma bucur cum mi as fi dorit, din cauza mea nu a Paulei, am reusit intr un final sa finalizez prin schimbarea a mai multor pozitii, oricum si aici e tot de 10 mai ales pentru implicare, gemete. per total o intalnire super pentru mine, sper ca s a simtit si ea bine:) 350lei o ora cu cim, la mine e de revenit 2
Escorta paula26 Reputație: 9376 Postat August 27 Autor Escorta Postat August 27 Acum 12 ore, venitres a spus: Acum, o recenzie reală (nu zic nimic despre cea de mai sus). Urmăream de ceva vreme topicul și am văzut sâmbătă că Paula este activă pe forum, așa că m-am gândit că nu o deranjez dacă îi scriu; i-am trimis un mesaj pe Whatsapp solicitând o întâlnire în cursul zilei de luni. Mi-a răspuns destul de repede și am stabilit să ne vedem luni la 11.30, cu reconfirmare luni dimineata pe la ora zece. Luni, conform înțelegerii, i-am scris; mi-a răspuns că a intervenit ceva și să amânăm cu o oră. Se pare că vreunul dintre noi, cuprins de entuziasm, a solicitat atât de mult patul Paulei încât l-a rupt, așa că trebuia să vină cineva să îl repare. Am căzut de acord să ne vedem mai târziu. La un moment dat mi-a trimis mesaj că problema a fost rezolvată așa că m-am înființat la adresa pe care mi-a trimis-o. M-a ghidat până la intrarea în bloc, am urcat la etaj, am intrat în apartament - unde m-a întâmpinat clasic, după ușă. Despre Paula nu pot să adaug prea multe, s-a scris destul de mult iar pozele sunt edificatoare. Are înățimea potrivită, este într-adevăr skinny, ceea ce nu se vede în poze sunt genele lungi și întoarse, sânii augmentați arată bine (cred că ar fi arătat excelent și dacă nu i-ar fi mărit), fundul deși puțin moale arată și el corespunzător. Trăgând linie, o apariție sexy și interesantă. Discuția a decurs natural, fără complexe, abordând lejer destule subiecte de la vreme până la construcția de case ori comentarii despre zgârieturile pe care ni le făcuseră mie o pisică, ei un cățel... Am lăsat "cadoul" lângă paharul cu apă cu care am fost servit, fără să-l ceară, am primit un prosop mare și curat și am mers la duș, unde am găsit suficiente geluri, apă de gură și apă caldă (o raritate prin multe blocuri din București). Revenind în cameră, Paula mă aștepta goală. Am început cu un preludiu presărat cu sărutări (nu tocmai FK dar pe aproape), continuând cu OP, NP în câteva poziții - LOT, reverse cowgirl, misionar și doggy cum am și finalizat. A participat și ea, a scos câteva gemete mai degrabă pentru plăcerea mea decât din a ei, a pus și câteva contre, pe ansamblu nimic de reproșat. A urmat dușul meu, în timp ce mă pregăteam de plecare a trecut și ea pe la duș, s-a machiat puțin, a pregătit patul pentru următorul client... Door to door cam 50 de minute, 300 lei bine investiți, de revenit - nu știu, rămâne de văzut.... Multumesc frumos pentru vizita😘 ❤Sex normal doar protejat❤Sex oral protejat (neprotejat doar in functie de igiena)❤Sex in diferite pozitii❤Deep (oral adanc)❤CIM (finalizare orala)50 de lei extra❤COB(finalizare corporala)❤Fk(franch kiss)❤Se accepta cupluri❤Sarutari corporale❤Masaj erotic❤Masaj de relaxare❤Foot fetish❤Hand job❤Outcall hotel sau pensiune (500 de lei 1h)❤Daca aveti si alte propuneri as accepta si ideile voastre in limita bunului simt.❤Cadoul pentru o finalizare(30min) 200 de lei+50 extra finalizare orala❤Cadoul pentru 2 finalizari(o ora) 300 de lei +50 pentru fiecare finalizare orala❤Pentru programari va rog sa imi trimiteti sms sau whatsapp la numarul de telefon din titlul topicului.Nu raspund la apeluri.
Escorta paula26 Reputație: 9376 Postat August 27 Autor Escorta Postat August 27 Acum 9 ore, qqGABYpp a spus: Am reusit si eu astazi sa prin o ora la Paula, o urmaream de ceva timp dar nu ne am sincronizat. Despre Paula ce pot sa zic? Nu stiu daca mai e ceva de zis, arata superb din punctul meu de vedere, foarte feminina si sexy. ON - pentru mine exact cum trebuie, fara sa se ajute de mana, iar la finalizarea orala a astetat pana am terminat de tot nu s a retras, deci nota 10 NP - din pacate n am putut sa ma bucur cum mi as fi dorit, din cauza mea nu a Paulei, am reusit intr un final sa finalizez prin schimbarea a mai multor pozitii, oricum si aici e tot de 10 mai ales pentru implicare, gemete. per total o intalnire super pentru mine, sper ca s a simtit si ea bine:) 350lei o ora cu cim, la mine e de revenit Multumesc frumos pentru vizita😚 ❤Sex normal doar protejat❤Sex oral protejat (neprotejat doar in functie de igiena)❤Sex in diferite pozitii❤Deep (oral adanc)❤CIM (finalizare orala)50 de lei extra❤COB(finalizare corporala)❤Fk(franch kiss)❤Se accepta cupluri❤Sarutari corporale❤Masaj erotic❤Masaj de relaxare❤Foot fetish❤Hand job❤Outcall hotel sau pensiune (500 de lei 1h)❤Daca aveti si alte propuneri as accepta si ideile voastre in limita bunului simt.❤Cadoul pentru o finalizare(30min) 200 de lei+50 extra finalizare orala❤Cadoul pentru 2 finalizari(o ora) 300 de lei +50 pentru fiecare finalizare orala❤Pentru programari va rog sa imi trimiteti sms sau whatsapp la numarul de telefon din titlul topicului.Nu raspund la apeluri.
Escorta paula26 Reputație: 9376 Postat August 27 Autor Escorta Postat August 27 😘😘😘 1 7 ❤Sex normal doar protejat❤Sex oral protejat (neprotejat doar in functie de igiena)❤Sex in diferite pozitii❤Deep (oral adanc)❤CIM (finalizare orala)50 de lei extra❤COB(finalizare corporala)❤Fk(franch kiss)❤Se accepta cupluri❤Sarutari corporale❤Masaj erotic❤Masaj de relaxare❤Foot fetish❤Hand job❤Outcall hotel sau pensiune (500 de lei 1h)❤Daca aveti si alte propuneri as accepta si ideile voastre in limita bunului simt.❤Cadoul pentru o finalizare(30min) 200 de lei+50 extra finalizare orala❤Cadoul pentru 2 finalizari(o ora) 300 de lei +50 pentru fiecare finalizare orala❤Pentru programari va rog sa imi trimiteti sms sau whatsapp la numarul de telefon din titlul topicului.Nu raspund la apeluri.
Escorta paula26 Reputație: 9376 Postat August 27 Autor Escorta Postat August 27 ❤️ 2 ❤Sex normal doar protejat❤Sex oral protejat (neprotejat doar in functie de igiena)❤Sex in diferite pozitii❤Deep (oral adanc)❤CIM (finalizare orala)50 de lei extra❤COB(finalizare corporala)❤Fk(franch kiss)❤Se accepta cupluri❤Sarutari corporale❤Masaj erotic❤Masaj de relaxare❤Foot fetish❤Hand job❤Outcall hotel sau pensiune (500 de lei 1h)❤Daca aveti si alte propuneri as accepta si ideile voastre in limita bunului simt.❤Cadoul pentru o finalizare(30min) 200 de lei+50 extra finalizare orala❤Cadoul pentru 2 finalizari(o ora) 300 de lei +50 pentru fiecare finalizare orala❤Pentru programari va rog sa imi trimiteti sms sau whatsapp la numarul de telefon din titlul topicului.Nu raspund la apeluri.
icristi32 Reputație: 78 Postat August 27 Oras:Bucuresti Oras:Bucuresti Postat August 27 Eu nu înțeleg de ce aruncă unii cu cuvinte urate într-o persoană care până la urmă a avut bunul simț de a-i primi. Nu cred ca sta ea în 200 lei, sau 300 + 50 etc. Nu s-a autointitulat nici ea regina sexului oral, normal, anal. Este o fată cu care ai ce vorbi, dacă cauți atenție și pe partea asta, serviciile sunt ok, bănuiesc ca ați reușiți toți să plecați terminați și până la urmă mai multă empatie și din partea voastră către aceste fete. Poate nici ea nu ne consideră mari frumuseți, dar ne vorbește frumos. Succes, Paula. 2 1
amedeo13 Reputație: 1467 Postat August 27 Oras:Maldive Oras:Maldive Postat August 27 Acum 6 minute, icristi32 a spus: Eu nu înțeleg de ce aruncă unii cu cuvinte urate într-o persoană care până la urmă a avut bunul simț de a-i primi. Nu cred ca sta ea în 200 lei, sau 300 + 50 etc. Nu s-a autointitulat nici ea regina sexului oral, normal, anal. Este o fată cu care ai ce vorbi, dacă cauți atenție și pe partea asta, serviciile sunt ok, bănuiesc ca ați reușiți toți să plecați terminați și până la urmă mai multă empatie și din partea voastră către aceste fete. Poate nici ea nu ne consideră mari frumuseți, dar ne vorbește frumos. Succes, Paula. Ce nu intelegi? Sunt unii care mai cred ca Nicu Shordan este cel mai bun presedinte.... 1 1 1
icristi32 Reputație: 78 Postat August 27 Oras:Bucuresti Oras:Bucuresti Postat August 27 Nu știu ce consideră unii, dar pt mine a sunat pe principiul unei melodii, Paraziții - Lacrimi de ceară “Nu sunt mare cântăreț, dar nici voi mari ascultători.”
Membru Premium chendy Reputație: 3 Postat August 27 Membru Premium Postat August 27 54 minutes ago, amedeo13 said: Ce nu intelegi? Sunt unii care mai cred ca Nicu Shordan este cel mai bun presedinte.... Dă-o dracu de treabă.ai reușit să aduci vorba de politică pe un forum de escorte🤣🤣.sa se duca in plm și ND și GS și CG 1
Escorta paula26 Reputație: 9376 Postat August 27 Autor Escorta Postat August 27 😘 2 6 ❤Sex normal doar protejat❤Sex oral protejat (neprotejat doar in functie de igiena)❤Sex in diferite pozitii❤Deep (oral adanc)❤CIM (finalizare orala)50 de lei extra❤COB(finalizare corporala)❤Fk(franch kiss)❤Se accepta cupluri❤Sarutari corporale❤Masaj erotic❤Masaj de relaxare❤Foot fetish❤Hand job❤Outcall hotel sau pensiune (500 de lei 1h)❤Daca aveti si alte propuneri as accepta si ideile voastre in limita bunului simt.❤Cadoul pentru o finalizare(30min) 200 de lei+50 extra finalizare orala❤Cadoul pentru 2 finalizari(o ora) 300 de lei +50 pentru fiecare finalizare orala❤Pentru programari va rog sa imi trimiteti sms sau whatsapp la numarul de telefon din titlul topicului.Nu raspund la apeluri.
Escorta paula26 Reputație: 9376 Postat August 27 Autor Escorta Postat August 27 Acum 3 ore, icristi32 a spus: Eu nu înțeleg de ce aruncă unii cu cuvinte urate într-o persoană care până la urmă a avut bunul simț de a-i primi. Nu cred ca sta ea în 200 lei, sau 300 + 50 etc. Nu s-a autointitulat nici ea regina sexului oral, normal, anal. Este o fată cu care ai ce vorbi, dacă cauți atenție și pe partea asta, serviciile sunt ok, bănuiesc ca ați reușiți toți să plecați terminați și până la urmă mai multă empatie și din partea voastră către aceste fete. Poate nici ea nu ne consideră mari frumuseți, dar ne vorbește frumos. Succes, Paula. 😘😘😘 ❤Sex normal doar protejat❤Sex oral protejat (neprotejat doar in functie de igiena)❤Sex in diferite pozitii❤Deep (oral adanc)❤CIM (finalizare orala)50 de lei extra❤COB(finalizare corporala)❤Fk(franch kiss)❤Se accepta cupluri❤Sarutari corporale❤Masaj erotic❤Masaj de relaxare❤Foot fetish❤Hand job❤Outcall hotel sau pensiune (500 de lei 1h)❤Daca aveti si alte propuneri as accepta si ideile voastre in limita bunului simt.❤Cadoul pentru o finalizare(30min) 200 de lei+50 extra finalizare orala❤Cadoul pentru 2 finalizari(o ora) 300 de lei +50 pentru fiecare finalizare orala❤Pentru programari va rog sa imi trimiteti sms sau whatsapp la numarul de telefon din titlul topicului.Nu raspund la apeluri.
Postări Recomandate
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum