Sari la conținut

Alexia inalta Domina ta!😈 0785805587


Postări Recomandate

Acum 18 minute, roatarezerva a spus:

Esti top la corp! Daca chiar iti place sa domini si investesti si in jucarii pentru dominare o sa fii o stapana adevarata!

Păi privește logic inafara de niște fantezii mai ciudate ale unora cum sa nu îi placă sa fie stăpână ea da ordine si i-se fac toate poftele orice vrea

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
5 minutes ago, Scrumbie said:

Am ajuns si eu la domnisoara, si a fost surprinzatoare (in sensul bun :D).

Inalta (titlu corespunde), slim, frumoasa, foarte profi si placuta (ei am cerut ceva foarte soft).

Ne-ai omorât cu detaliile.

Hai man curaj, zi și tu ceva picant că nu te cunoaște nimeni. Povestește-ne puțin acțiunea, actrița, atitudinea. Ceva foarte soft caut și eu, chiar sunt curios.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
23 minutes ago, Dl.Gfe said:

Ne-ai omorât cu detaliile.

Hai man curaj, zi și tu ceva picant că nu te cunoaște nimeni. Povestește-ne puțin acțiunea, actrița, atitudinea. Ceva foarte soft caut și eu, chiar sunt curios.

Nu-mi place sa intru in detalii, consider ca ce am facut e "intim" si trebuie sa ramana asa, ma simt 

destul de prost cand citesc review-uri in care oamenii povestesc ce au facut la fiecare minut, eu sunt anonim dar titularele topicelor mai putin :D

Pot sa zic ca pentru foot fetish e super, dar asta se vede si din poze ca are picioare foarte frumoase si intretinute, stie sa dozeze cum trebuie loviturile in functie de ce a fost discutat prealabil, stie sa lege, si face labuta de calitate. Rezumat in mesajul meu initial "foarte profi" :D 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 8 ore, andrei_andrey a spus:

O sa fie cu siguranță! Chiar e genul cu care ai curaj sa faci orice fetish

Am vazut ca are o gama variata pe dominare, inclusiv stato, ceea ce nu mukte stapane fac! Doar ca eu nu am vazut poze cu jucariile ei, nimic despre strap-on, cause etc si d aia ma gandeam ca nu prea are arsenal 😊😊

Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Jiu
  • Oras:Târgu Jiu
Acum 8 ore, roatarezerva a spus:

Am vazut ca are o gama variata pe dominare, inclusiv stato, ceea ce nu mukte stapane fac! Doar ca eu nu am vazut poze cu jucariile ei, nimic despre strap-on, cause etc si d aia ma gandeam ca nu prea are arsenal 😊😊

Ce te oprește să cumperi o jucărie să o folosească pe.tine?😅

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: +40785805587
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: +40785805587
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 2 minute, andrei_andrey a spus:

Ce te oprește să cumperi o jucărie să o folosească pe.tine?😅

Dar am dildo,strap on,funie ,frânghie, lanțuri, lactate...etc singura chestie este cusca 🤷‍♀️care nu am atata

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 5 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...