Sari la conținut

🩵Simona💙0742829495💚🌺Accept și cuplu🌺BDSM😜


Postări Recomandate

Reputație: -2
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 9 minute, Simona01 a spus:

 

Sex Normal (doar protejat) Oral-protejat (neprotejat in functie de igiena) 69-diferite poziții  Foot job(extra 50)Sex intre sani🍒Hand job🍒Sărutări corporale  💋Finalizare (doar corporală)💦Uro (50 extra) activ Bdsm activ  100 extraDeep blowjob 50 extra Anilingus (doar pasiv)💋Cunnilingus💋Masaj corporal (doar la oră)❤

30 min  200 lei 1 h   350 lei Deplasãri doar la hotel: 600 lei / 1 h• . Nu accept sub nici o forma persoane cu bile, accesorii, persoane fara bun simt si respect.!! NU NEGOCIEZ PRETURILE !

  • La mine în locatie găsiti intotdeauna prosoape , lenjerie fresh si tot ce e nevoie pentru a vã igieniza!
  • Am rugămintea de a-mi confirma programãrile cu o oră înainte, in caz contrar se vor anula automat si numărul va trece în blacklist📞🕰️Programul este cuprins intre 10:00 - 22:00 După ora 22:00 cadoul va fii 250 lei 30 min 400 lei 1h 

IMG_5307.jpeg

❤️❤️❤️🫶

  • Like 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
1 oră în urmă, reddog a spus:

F.K. = fara kiss

 

Nene ești de bună factura ... îmi place cum știi a te "juca" ... și cu cuvintele.

Un sincer spor!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0742829495
  • Oras:Pitesti
  • Disponibila
  • Telefon: 0742829495
  • Oras:Pitesti
  • Disponibila
La 07.04.2024 la 13:10, urmenoi a spus:

 Salutare tuturor nu mă pricep sunt nou aici, ,ps mă simt dator la Simona cu o recenzie . Fiind cu munca călător am revizitato de 3 ori . Alba Oradea Cluj. Prima vizita am avut-o în Alba , sunat, stabilit cam in cat timp pot ajunge si daca este libera, respectat programarea, locatia mi a transmis-o pe wtsp ajuns acolo imi deschide o creolina bruneta cu fund obraznic si sani frumoși ambele zone fiind acoperite de o lenjerie  alba semi transparenta ce iti lasa gura apa  conversat  cateva minute si dupa am trecut la duș, ma aștepta inapoi goala . incepe ridicarea soldatului prin miscarea sânilor si alternand cu mana, dupa trecut la un ON de buna calitate schimband viteza foarte frumos, cateva pozitii preferand  oral mai mult se implica bine, ctv gemete când ajungea spre capat incercand un deep, cv atentie la sateliti si o finalizare faină pe sanii ei gingasi, dupa o reîmprospătare, mai schimbat ctv vorbe nu era grabita am spus sa încerc și normal , se urca pe mine și ma călărește , schimbam capra și finalizat Per total o experienta frumoasa  la secțiunea ON, cel puțin e bestiala,  Cu siguranță merita vizitata.

Locație 9

Igiena 10

On 9

Np 9

Gfe 8

Mulțumesc frumos pentru cele scrise ❤️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0742829495
  • Oras:Pitesti
  • Disponibila
  • Telefon: 0742829495
  • Oras:Pitesti
  • Disponibila

Sex Normal (doar protejat) Oral-protejat (neprotejat in functie de igiena) 69-diferite poziții  Foot job(extra 50)Sex intre sani🍒Hand job🍒Sărutări corporale  💋Finalizare (doar corporală)💦Uro (50 extra) activ Bdsm activ  100 extraDeep blowjob 50 extra Anilingus (doar pasiv)💋Cunnilingus💋Masaj corporal (doar la oră)❤

30 min  200 lei 1 h   350 lei Deplasãri doar la hotel: 600 lei / 1 h• . Nu accept sub nici o forma persoane cu bile, accesorii, persoane fara bun simt si respect.!! NU NEGOCIEZ PRETURILE !

  • La mine în locatie găsiti intotdeauna prosoape , lenjerie fresh si tot ce e nevoie pentru a vã igieniza!
  • Am rugămintea de a-mi confirma programãrile cu o oră înainte, in caz contrar se vor anula automat si numărul va trece în blacklist📞🕰️Programul este cuprins intre 10:00 - 22:00 După ora 22:00 cadoul va fii 250 lei 30 min 400 lei 1h 
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0742829495
  • Oras:Pitesti
  • Disponibila
  • Telefon: 0742829495
  • Oras:Pitesti
  • Disponibila

❤️🌺❤️ Locuri disponibile la birou astăzi frumoșilor 💋

IMG_5367.jpeg

IMG_5366.jpeg

  • Like 1
  • Inimioara 5
Link spre comentariu

  • Telefon: 0742829495
  • Oras:Pitesti
  • Disponibila
  • Telefon: 0742829495
  • Oras:Pitesti
  • Disponibila

Sex Normal (doar protejat) Oral-protejat (neprotejat in functie de igiena) 69-diferite poziții  Foot job(extra 50)Sex intre sani🍒Hand job🍒Sărutări corporale  💋Finalizare (doar corporală)💦Uro (50 extra) activ Bdsm activ  100 extraDeep blowjob 50 extra Anilingus (doar pasiv)💋Cunnilingus💋Masaj corporal (doar la oră)❤

30 min  200 lei 1 h   350 lei Deplasãri doar la hotel: 600 lei / 1 h• . Nu accept sub nici o forma persoane cu bile, accesorii, persoane fara bun simt si respect.!! NU NEGOCIEZ PRETURILE !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...