Sari la conținut

Recomand Maria 0762601909


Vizitator gigivotca

Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Postat

Ar fi de vizitat dacă umblă la oral și îl face și neprotejat, bineînțeles în funcție de igienă. 

  • Minus 1
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Postat

Am fost la ea pana in Craciun, locatie pe str. Luminii, scorul 150/300 face oralul si fara balonas stabilit inainte la telefon asta, programare fara whatsapp ci telefonic cu 20 min inainte. Ajung la ea decartez inainte 150 lei, tipa arata bine blonda subtire cam 1.60-1.70 tate medii, cur frumos cu buci rotunde, talie subtire, frumoasa la fata. Cam tacuta in discutii nu prea vorbeste mult, incepe actiunea, oral neprotejat se joaca cu limba pe ea si o suge cat sa o scoale fara atentie la vecinatati, accepta sarutari corporale am luat-o la pupaturi pe diverse zone fara ca ea sa faca la fel, cand se scoala bine pregateste imediat prezervativul si ma intreaba de pozitie o pun deasupra dar nu prea sta mult zice si propune alta pozitie, o pun capra si dau... aici mai se implica si ea in contre si miscari pana am finalizat. Patul e cam incomod are salteaua ciudata intra genunchi in ea se adanceste, cate fete nu s-au futut pe ea e si normal numai vreo 4 le stiu. Revenind la gagica este cam rece si distanta cu clientul, poate cu anumite persoane nu o fi, pentru o descarcare rapida si fara pretentii merge tipa asta mai ales ca arata bine, pentru cine vrea futai cu love si pasiune nu este potrivita. Nu stiu daca e incepatoare pare prea incordata si nu a schitat vreun zambet.

  • Like 1
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova
Postat
1 oră în urmă, emachines a spus:

O sa ajunga finalizarea la 300 si ora la 600 in ritmul asta

Corect,sunt "nimfomane de bani" mai ales...decât de pulă. Dar cred că vor veni vremuri în care mulți vom spune precum Ilie Moromete:-"N-am...ce crezi că noi fătăm bani!!!"😂

  • Like 1
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Postat

Oare mai e prin ploiesti? Voua va raspunde la telefon? Trec prin oras azi, as fi fost interesat sa o largesc putin

  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Postat
Acum 6 ore, emachines a spus:

O sa ajunga finalizarea la 300 si ora la 600 in ritmul asta

Lasa,ca o sa vina vremuri, cand ele ne vor plăti sa le futem 😅😅🤷‍♂️

  • Haha 1
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova
Postat
1 oră în urmă, marcusaureli a spus:

Lasa,ca o sa vina vremuri, cand ele ne vor plăti sa le futem 😅😅🤷‍♂️

Să te audă Dumnezeu fiule.😂😂😂

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Postat
Acum 1 oră, Discretul84 a spus:

Să te audă Dumnezeu fiule.😂😂😂

Deja ne putem imagina cum isi face pizdicuts un alt gunoi de forum pe care sa intre pizdele sa dea recenzii la anunturile noastre, cu de-alea "slobozul era prea sarat, nu recomand" sau "m-a futut de mi-a spart rozeta si acum tre' sa-mi fac operatie" sau "a primit-o inaintea mea pe una cu tatele mai mari si am asteptat ca proasta juma de ora in fata blocului sa iasa panarama"

 

In fine, revenind de la utopie la aceasta Maria - nu cred ca mai e prin Ploiesti pt ca nu raspunde nici la mesaje nici la telefon.


Postat
Acum 9 ore, emachines a spus:

O sa ajunga finalizarea la 300 si ora la 600 in ritmul asta

Chiar și așa, o să apară niște conturi false în care se v-a spune că  ,,i-am lăsat 400 sau 500 pentru că a fost ok cu mine la o descărcare ". Dar escortelor să le chiorăie mațele. Și  așa nu stau prea mult pe aici  că  ,,nu sună telefonul ". V-or avea clienți dar banii mulți din parizer se face nu din caviar (pentru cine intelege).

  • Like 2

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...