Sari la conținut

🎀🎀🎀Andreea Slim 🎀🎀🎀


Postări Recomandate

  • Andreea069 a schimbat titlul în 🔞 Deea Slim 🎀THROATFUCK🎀📞0725274262
  • Telefon: 0758272942
  • Oras:Un sat mai mare
  • Telefon: 0758272942
  • Oras:Un sat mai mare

Asa-mi vine cateodata sa dau cu ... pula 😅

Am ajuns la concluzia ca m-am saturat sa platesc sa fut eu, adica eu platesc si tot eu ma chinui? Asa ca m-am dus sa dau o muie.

De cate ori cand te uiti la ceva si te fute la cap femeia ca du gunoiu, ca ai luat paine, ca de ce nu ai facut aia, ca de ce nu ai facut ailalta si te gandesti vai suge-mi-ai pula taci odata😡😡😡. Mno cand am intrat mergea tv-u si m-am gandit: eu ma uit la tv tu suge.

Na uite m-am pus pe marginea patului am pus meciu pe tv si sa mi suga pula. Da nu supt de ala asa de obligatie ca numa varfu, ca nu incape, asa gingas nu ma 🙄; sugi de parca iese din el elexirul tineretii, de parca depinde soarta planetei de muia asta;  vreau sa aud din gura  femeiei numa sunetu de cum se ineaca cu pla nu comentarii ca ce doleante are ea, supt de ala cu scuipat si lacrimi, vreau sa vad cum curge machiajul pe obraz  I WANT MY GWAK GWAK 3000 god damn it.

Anyway ... asta am primit si vrut sa fac un share aici ca pe facebuk vede bunica-mea daca scriam. Poate va inspir si pe voi ce sa faceti.
 

 

  • Like 2
  • Mersi 2
  • Haha 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725274262
  • Disponibila
  • Telefon: 0725274262
  • Disponibila
On 9/18/2023 at 10:50 AM, alchemistu said:

Asa-mi vine cateodata sa dau cu ... pula 😅

Am ajuns la concluzia ca m-am saturat sa platesc sa fut eu, adica eu platesc si tot eu ma chinui? Asa ca m-am dus sa dau o muie.

De cate ori cand te uiti la ceva si te fute la cap femeia ca du gunoiu, ca ai luat paine, ca de ce nu ai facut aia, ca de ce nu ai facut ailalta si te gandesti vai suge-mi-ai pula taci odata😡😡😡. Mno cand am intrat mergea tv-u si m-am gandit: eu ma uit la tv tu suge.

Na uite m-am pus pe marginea patului am pus meciu pe tv si sa mi suga pula. Da nu supt de ala asa de obligatie ca numa varfu, ca nu incape, asa gingas nu ma 🙄; sugi de parca iese din el elexirul tineretii, de parca depinde soarta planetei de muia asta;  vreau sa aud din gura  femeiei numa sunetu de cum se ineaca cu pla nu comentarii ca ce doleante are ea, supt de ala cu scuipat si lacrimi, vreau sa vad cum curge machiajul pe obraz  I WANT MY GWAK GWAK 3000 god damn it.

Anyway ... asta am primit si vrut sa fac un share aici ca pe facebuk vede bunica-mea daca scriam. Poate va inspir si pe voi ce sa faceti.
 

 

Ahhhh, ce te mananc eu pe tine😁 Multumesc frumos pentru vizita! Adevaru’i ca gawk gawk 3000 e frecventa mea preferata😂🤪

Link spre comentariu
  • Telefon: 0725274262
  • Disponibila
  • Telefon: 0725274262
  • Disponibila
17 minutes ago, miticaxx said:

la 350 fin sper ca cu nimeni :))

Cat ai gandit si scris tu comentariul asta m-am inveselit de vreo 2 ori😂🤪 Te pup!  Nu mai fiti rautaciosi, ca nu vad rostul.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725274262
  • Disponibila
  • Telefon: 0725274262
  • Disponibila

Aviz pestilor, hamsiilor si a altor specii:

Nu va mai faceti programari false, pt ca INTOTDEAUNA vine cineva in locul vostru, cand voi nu va prezentati(nenea pestic de la 18 care ai zis ca ai ajuns si cand ti-am dat nr de la ap m-ai blocat, sa stii ca in urmatoarele 10 minute am luat pe altcineva, no stress ,tentativa ta a esuat),deci nu ma dati peste cap cu absolut nimic. Ma scarbiti si ma amuzati teribil.

Am inteles ca e foame si ca domnisoarele voastre nu mai produc, dar problema este la calitatea serviciilor fetitelor pe care le administrati, nicidecum la concurenta. “Concurenta” e bine mersi si nu duce lipsa😜

va pupic, nemo ai mei😜 fiti cuminti ca atunci cand cazi din corcodus faci buba.

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 38 minute, Andreea069 a spus:

Aviz pestilor, hamsiilor si a altor specii:

Nu va mai faceti programari false, pt ca INTOTDEAUNA vine cineva in locul vostru, cand voi nu va prezentati(nenea pestic de la 18 care ai zis ca ai ajuns si cand ti-am dat nr de la ap m-ai blocat, sa stii ca in urmatoarele 10 minute am luat pe altcineva, no stress ,tentativa ta a esuat),deci nu ma dati peste cap cu absolut nimic. Ma scarbiti si ma amuzati teribil.

Am inteles ca e foame si ca domnisoarele voastre nu mai produc, dar problema este la calitatea serviciilor fetitelor pe care le administrati, nicidecum la concurenta. “Concurenta” e bine mersi si nu duce lipsa😜

va pupic, nemo ai mei😜 fiti cuminti ca atunci cand cazi din corcodus faci buba.

Nici la Cluj nu scapi? 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0725274262
  • Disponibila
  • Telefon: 0725274262
  • Disponibila
17 hours ago, JamesHunt said:

Nici la Cluj nu scapi? 

Eu ce sa le fac daca au impresia ca performanta se face cu niste fetite care nu stiu sa faca nici macar un dus intre clienti? Normal ca atacam in “concurenta” cand stim ce avem la usa:)) 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0725274262
  • Disponibila
  • Telefon: 0725274262
  • Disponibila
9 minutes ago, josephseed said:

O intrebare pentru cititorii nostri fideli.

Cand o fata (nu neaparat Deea, dar scriu aici ca e cea mai recenta postare de genul) anunta ca astazi mai are 2 locuri libere, voi cum o luati? Ca, mai is 2 locuri libere la spectacol sau inca doi si se scufunda barca?

Pt offtopic te rog sa te duci la discutii generale, mersi. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0725274262
  • Disponibila
  • Telefon: 0725274262
  • Disponibila

Am promis ca te fac vedeta pentru ca ai un tupeu obraznic. 
Ieri mi-ai dat mesaj de pe alt nr si nu ti-am putut raspunde ca eram in timpul activitatii, in plus de asta scrie clar pe topic ca nu primesc fara poza la profil. Nu-ti cer poza ca sa ma insor cu tine. Iti cer poza in eventualitatea in care ma bati/violezi/agresezi in locatie si trebuie sa apelez la organele competente dupa. Te-am blocat pt ca esti trecut pe Oradea la tepari ca minti ca ai ajuns la locatie si ceri nr de la ap si tu de fapt nu ai ajuns(peste prost si vai de steaua lui). 
Aseara ai tepuit-o pe una din colegele mele din Cluj, ti ai facut prog ai zis ca ai ajuns si cand ti-a cerut poza sa vada ca esti in fata blocului brusc te ai pierdut . La Oradea i-ai facut la fel altei fete . Si cand ti am zis asta mi ai trimis mesaj de pe nr de mai jos.

Lasa pescareala proasta si amenintarile ca ai gresit persoana . Invata ti domnisoara sa faca dus intre clienti si sa aibe servicii top ca sa nu mai creada ca noi restul reprezentam pt ea concurenta . Tot ce s a facut aici e facut prin munca, invata ti femeia de o ai la munca sa faca si ea la fel daca poate ! Hai ca esti penibil deja ! Daca nu te simteai cu musca pe caciula nu imi scriai nu? Eu zic sa fugi rpd la magazin sa ti mai iei 7 cartele cu nr sa imi scrii si de pe nr alea da vezi sa nu dai bani pe prea multe ca o falimentezi pe domnisoara pe care o administrezi:))))

Vreau si eu sa stiu pe care dintre voi va incurc? Promit ca va ofer servicii de consultanta pe gratis, numai din mila, pt ca ati ajuns sa atacati in alte femei ca sa mancati voi mai bine. Sa va stea in gat miezu de paine pe care l-ati bagat in gura de dimineata ! De aia nu aveti clienti ca sunteti nesimtite si pe langa asta calitate 0.

Nu va ia nimeni clientii, sunteti voi sub orice critica si de aia nu vine nici dracu. 
si ghici ce iubita? De al dracului ce sunt mai raman la Cluj cel putin o luna😈😈😈

IMG_1323.jpeg

IMG_1326.jpeg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...