Sari la conținut

🎀🎀🎀Andreea Slim 🎀🎀🎀


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 2 ore, samoarapisicile a spus:

Tu ii zisesei sa te anunte pana la 14:50!!!

Si tot tu i-ai trimis "enspe mii de mesaje" de la 14:42 si l-ai blocat la 14:44.

Chiar nu vezi nicio problema aici?

Exact acelasi lucru am vrut sa intreb si eu ...

Dar se pare ca nu se merge pe logica aici, noi restul suntem aia care nu intelegem.

Link spre comentariu
  • Oras:in pat cu sotia ta
  • Oras:in pat cu sotia ta
6 hours ago, samoarapisicile said:

Tu ii zisesei sa te anunte pana la 14:50!!!

Si tot tu i-ai trimis "enspe mii de mesaje" de la 14:42 si l-ai blocat la 14:44.

Chiar nu vezi nicio problema aici?

Nu functioneaza nici logica, nici bunul simt

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
On 3/21/2023 at 7:57 AM, Andreea069 said:

Daaaamn, iar ai ajuns pe aici:)))

Orice as face, tot la tine ajung. Cred ca m-ai fermecat si fara sa-mi dau seama am devenit supusul tau. Chiar si sclavii se mai revoltau in trecut. Nu exclud o revenire, iar datorita faptului ca te-am si sacait, sunt sigur ca ma asteapta o tortura pe cinste.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0725274262
  • Disponibila
  • Telefon: 0725274262
  • Disponibila

Vreau sa anunt in mod public faptul ca am fost tepuita de 1500 de ron,programare de 3 ore, practic domnul a fugit fara sa plateasca.

De azi inainte, pentru programarile de la 2h in sus voi prelua avans.

 

  • Confuz 1
  • Trist 1
Link spre comentariu

Esti tinerica si naiva. Peste tot sunt uscaturi, chiar si in renunitul oras de 5 stele unde e ca la Munchen si Barcelona.

Ce iti sugerez, indiferent de durata sau cerinte, e ca oricune e la prima sau chiar la a doua vizita plata se face la inceput. Nu cred ca cineva care e deja la a nu stiu catea vizita sa faca ceva de genul intentionat.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
12 hours ago, Andreea069 said:

Vreau sa anunt in mod public faptul ca am fost tepuita de 1500 de ron,programare de 3 ore, practic domnul a fugit fara sa plateasca.

De azi inainte, pentru programarile de la 2h in sus voi prelua avans.

 

Imi pare rau. Eu de multe ori te criticam, dar asta e de nepermis. Doar un nemernc poate face asa ceva. Obligatoriu sa ceri banii la inceputul sedintei.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725274262
  • Disponibila
  • Telefon: 0725274262
  • Disponibila
3 hours ago, trident1 said:

Imi pare rau. Eu de multe ori te criticam, dar asta e de nepermis. Doar un nemernc poate face asa ceva. Obligatoriu sa ceri banii la inceputul sedintei.

Sa isi cumpere lumanari de banii aia,si medicamente de fertilitate. In fine. Ideea era ca mai fusese la mine :))

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
On 3/23/2023 at 4:45 PM, josephseed said:

Esti tinerica si naiva. Peste tot sunt uscaturi, chiar si in renunitul oras de 5 stele unde e ca la Munchen si Barcelona.

Ce iti sugerez, indiferent de durata sau cerinte, e ca oricune e la prima sau chiar la a doua vizita plata se face la inceput. Nu cred ca cineva care e deja la a nu stiu catea vizita sa faca ceva de genul intentionat.

Imi povestea saptamana trecuta o tipa despre un client care a fost la ea de cel putin 10 ori si “si-a uitat portofelul in masina” dupa care a dat bir cu fugitii. Nu ajungi sa cunosti pe cineva dupa o viata dapoi dupa 2 intalniri…

Link spre comentariu
  • Telefon: 0725274262
  • Disponibila
  • Telefon: 0725274262
  • Disponibila

Teparul meu preferat a revenit si ma incanta cu mesaje care mai de care mai dulci🥰

Efectiv, mi-a dat cu eroare 404 la creier. Cum sa ai atat de mult tupeu?!

Va rog frumos sa sesizati in mod special mesajul in care imi transmite faptul ca nu o sa mai vad vreodata cei 1650 ron(550 x 3h fetish). Ma mai ia si la misto ca daca il primesc de data asta stam pe bani, nu pe gratis ca data trecuta

Mie imi zboara creierul din cap la cafea dimineata cu faze de genul. 
Voi v-ati baut cafeaua azi?😂❤️

va pup!😇❤️

ABE84559-F24A-48AC-A0EF-7F61B17F97B0.jpeg

 

  • Trist 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758272942
  • Oras:Un sat mai mare
  • Telefon: 0758272942
  • Oras:Un sat mai mare

Asta, sincer ar trebui deblurat, avand in vedere ca ne place sa nu fie cu pesti fetele nustiu cum altfel ar putea fi solutionate chestiile in afara de social media blast😭.

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:European Union
  • Oras:European Union
Acum 2 ore, Andreea069 a spus:

Teparul meu preferat a revenit si ma incanta cu mesaje care mai de care mai dulci🥰

Efectiv, mi-a dat cu eroare 404 la creier. Cum sa ai atat de mult tupeu?!

Va rog frumos sa sesizati in mod special mesajul in care imi transmite faptul ca nu o sa mai vad vreodata cei 1650 ron(550 x 3h fetish). Ma mai ia si la misto ca daca il primesc de data asta stam pe bani, nu pe gratis ca data trecuta

Mie imi zboara creierul din cap la cafea dimineata cu faze de genul. 
Voi v-ati baut cafeaua azi?😂❤️

va pup!😇❤️

ABE84559-F24A-48AC-A0EF-7F61B17F97B0.jpeg

 

Vrea să stați pe bani?! Bă da' bogat e Mister Fetish ăsta 😂 spune-i să vina cu o saltea de bani, si apoi stati pe bani...nu-i problemă de război 😁

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725274262
  • Disponibila
  • Telefon: 0725274262
  • Disponibila
43 minutes ago, alchemistu said:

Asta, sincer ar trebui deblurat, avand in vedere ca ne place sa nu fie cu pesti fetele nustiu cum altfel ar putea fi solutionate chestiile in afara de social media blast😭.

Mi se suie toata lumea-n cap daca ii postez numarul, ca nu e politically correct domne 

Am un caine acasa care-i satul de lant cum e napastuitu’asta satul da’ futut pe mocca.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725274262
  • Disponibila
  • Telefon: 0725274262
  • Disponibila
45 minutes ago, thumbzilla said:

Vrea să stați pe bani?! Bă da' bogat e Mister Fetish ăsta 😂 spune-i să vina cu o saltea de bani, si apoi stati pe bani...nu-i problemă de război 😁

Noi si cu Sorin Ovidiu Vantu, ce ne mai ‘sexam’ pe un pat de bani:))

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
On 4/1/2023 at 4:20 PM, Andreea069 said:

Mi se suie toata lumea-n cap daca ii postez numarul, ca nu e politically correct domne 

Am un caine acasa care-i satul de lant cum e napastuitu’asta satul da’ futut pe mocca.

Daca cainele e satul de lant, te rog sa faci schimb. Pune-l pe domnul agent imobiliar pe lant intr-un beci si lasa-l asa vreo saptamana fara mancare. Tipul merita sa ajunga la parnaie, acolo s-ar cuminti.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725274262
  • Disponibila
  • Telefon: 0725274262
  • Disponibila

Hey, dragii mei! Din cauza unor probleme legate de locatie nu am mai ajuns la Cluj.

‼️Voi ajunge pe data de 6 aprilie si durata vizitei va fi de 6zile‼️💋

Va astept pe Whatsapp pentru programari👄

Also, pentru doritori, pot trimite in privat filmulete de pe only cu throatfuck👅

Link spre comentariu

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
18 hours ago, Andreea069 said:

Buna, iubitii mei!💦

Incepand de maine, voi fi disponibila in orasul vostru🫦

Pentru programari, 📞0725274262

Kiss, Deea👄

Dragi sogori. Mi am facut si eu programare pe vineri.

Amu' sper sa si intample, dupa esecul de data anterioara cu Deea (vezi mai sus in topic ce am patit cu programarea) si dupa doua experiente naspa saptamana asta cu Casi si Alysa - vedeti review-uri la ele pe topic.

Deea promite mult ca si clasa a prestatiei, ramane sa vedem maine. Daca e la nivelul Lidiei - Top Brasov, avem o castigatoare :))))

Ciocane tari !

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...