Sari la conținut

Simonica 0757960100


Vizitator

Postări Recomandate

Reputație: 216
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Am fost si eu la ea la sfarsitul anului trecut.

Contact: 10 - Whatsapp

Locatie: 9 - Per total a fost ok locatia, era curat, aerisit, fara mirosuri ciudate.

Igiena: 10 - Era parfumata, epilata, nimic suspect.

Astepct: 9 - E frumoasa atat la chip cat si la corp, fund mare, sani mari. Se vede bine in poze

GFE: 9 - E amabila, incearca sa se faca placuta, sa te simti bine. Am vorbit cateva minute pana sa merg la dus

OP: 9 - O suge bine, incercari de deep, dar cam scurt. Intreaba daca trecem la NP

***Mi se pare aiurea ca CIM e inclus in pret. Daca faci OP unde mai e CIM?*** 

NP: 9 - Putin LOT, apoi am schimbat in caprita unde am si finalizat

DTD: 30+, fara graba!

Vizita per total ok.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 07.01.2024 la 21:12, Lowy. a spus:

Am fost si eu la ea la sfarsitul anului trecut.

Contact: 10 - Whatsapp

Locatie: 9 - Per total a fost ok locatia, era curat, aerisit, fara mirosuri ciudate.

Igiena: 10 - Era parfumata, epilata, nimic suspect.

Astepct: 9 - E frumoasa atat la chip cat si la corp, fund mare, sani mari. Se vede bine in poze

GFE: 9 - E amabila, incearca sa se faca placuta, sa te simti bine. Am vorbit cateva minute pana sa merg la dus

OP: 9 - O suge bine, incercari de deep, dar cam scurt. Intreaba daca trecem la NP

***Mi se pare aiurea ca CIM e inclus in pret. Daca faci OP unde mai e CIM?*** 

NP: 9 - Putin LOT, apoi am schimbat in caprita unde am si finalizat

DTD: 30+, fara graba!

Vizita per total ok.

.

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Chiar acum, Simonica. a spus:

Buna! Și aici, pe topic și în mesajul automat, vă rog să îmi precizați până la ce oră pot reveni cu răspuns, nu am de unde să vă știu programul și nu vreau să vă creez probleme! Mulțumesc 💋

339 la sfârșit 

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Vizitat Simona în seara asta. O sa fiu scurt.

Aspect-10 arata mai bine în realitate😝

Locație-9 nu prea îmi place mie zona aia dar apartamentul foarte curat, ordine si cald  😬

Igiena-10 chiar nimic de obiectat 

OP-9 mie îmi place oralul mai lent umpic dar a fost ok și asa...am lăsat o sa își facă de cap😅

NP-10 o poziție-capra.... cum se vede fundu ala vai vai 🥵🥵

De revizitat 100%!

Seara buna va doresc și ție Simonaaaa😘

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 16.01.2024 la 20:25, alx980 a spus:

Vizitat Simona în seara asta. O sa fiu scurt.

Aspect-10 arata mai bine în realitate😝

Locație-9 nu prea îmi place mie zona aia dar apartamentul foarte curat, ordine si cald  😬

Igiena-10 chiar nimic de obiectat 

OP-9 mie îmi place oralul mai lent umpic dar a fost ok și asa...am lăsat o sa își facă de cap😅

NP-10 o poziție-capra.... cum se vede fundu ala vai vai 🥵🥵

De revizitat 100%!

Seara buna va doresc și ție Simonaaaa😘

 

.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Salutare !

La fel se întâmplă si in cazul meu. Am scris de mai multe ori, in zile diferite, insa fara un raspuns, indiferent care ar fi acesta si chiar am mentionat ora pana la care se poate raspunde…

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 17.01.2024 la 14:45, johnnybravos a spus:

Am vizitat-o azi, notele mele sunt :

8 aspect, gusturile nu se discuta

8 ON, e loc de mai bine

9 NP +AP, aici e punctul forte

în rest curat, loc cunoscut(ok), le știți toți care au vizitat-o.

.

Link spre comentariu
  • Oras:IS
  • Oras:IS

In urma cu cateva ore, pe timpul unei ninsori puternice, m-am decis sa o vizitez pe Simona. Inainte sa ma programez pe wapp, citisem serviciile pe care le ofera si cateva pareri ale colegilor. Avand in vedere acele aspecte, m-am deplasat la locatia acesteia, usor de gasit doarece mai erau vreo 3 insi in fata usii, care tot repetau numarul blocului 😂. Intr-adevar, fata care m-a intampinat e frumusica la fata si destul de inalta, pozele o fac sa para scunda. Simona e pe gustul meu, adica destul de "thicc", cu sani mari si moi. 

Am optat pentru o ora, serviciile de care am beneficiat au fost NP, OP, iar finalizarea am facut-o in balonas in timpul actului. 

Oralul mi s-a parut putin peste medie, daca ar fi sa notez as spune undeva la un 7-8. In schimb ce mi-a placut a fost modul cum a inceput oralul, cu sarutari pe corp. 

Cand vine vorba de sex, am ales pozitii in care eu sunt activ, pentru ca asa prefer. In schimb, ea saruta pe gat, te atinge pe piept, se uita la tine, ceea ce mi-a placut mult. 

Intre numere s-a dus la baie si s-a igienizat local. Eu am decis sa plec putin mai repede pentru ca nu pot sa finalizez si a doua oara, dar tin sa precizez ca nu m-am simtit deloc grabit. 

Per total, experienta mea a fost de un 9, as mai reveni, pe o vreme mai buna. 😆

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 19.01.2024 la 22:27, bjorn ironside a spus:

In urma cu cateva ore, pe timpul unei ninsori puternice, m-am decis sa o vizitez pe Simona. Inainte sa ma programez pe wapp, citisem serviciile pe care le ofera si cateva pareri ale colegilor. Avand in vedere acele aspecte, m-am deplasat la locatia acesteia, usor de gasit doarece mai erau vreo 3 insi in fata usii, care tot repetau numarul blocului 😂. Intr-adevar, fata care m-a intampinat e frumusica la fata si destul de inalta, pozele o fac sa para scunda. Simona e pe gustul meu, adica destul de "thicc", cu sani mari si moi. 

Am optat pentru o ora, serviciile de care am beneficiat au fost NP, OP, iar finalizarea am facut-o in balonas in timpul actului. 

Oralul mi s-a parut putin peste medie, daca ar fi sa notez as spune undeva la un 7-8. In schimb ce mi-a placut a fost modul cum a inceput oralul, cu sarutari pe corp. 

Cand vine vorba de sex, am ales pozitii in care eu sunt activ, pentru ca asa prefer. In schimb, ea saruta pe gat, te atinge pe piept, se uita la tine, ceea ce mi-a placut mult. 

Intre numere s-a dus la baie si s-a igienizat local. Eu am decis sa plec putin mai repede pentru ca nu pot sa finalizez si a doua oara, dar tin sa precizez ca nu m-am simtit deloc grabit. 

Per total, experienta mea a fost de un 9, as mai reveni, pe o vreme mai buna. 😆

.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...