Sari la conținut

X INDISPONIBILA X 0761545425


Emma69X

Postări Recomandate

  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
Acum 9 minute, sofer100 a spus:

Asa este  ☝️  🔟 

Ca sa faci tu acolo? (doar sa vizitezi gradina zoologica si Muzeul de Arta Recenta . Dar pt buna placere , stii tu locul  :pope

 

Te pup 🥺🤗❤️

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
Acum 10 minute, vdancila a spus:

Buna ziua! 
 

exista posibilitatea sa va futeti in cur? Mulțumesc.

va salut respectuos.

Fundul e pentru alte lucruri nu pentru sexut. 

Gogosica e pentru plăceri nebune 😂😏

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Paradise
  • Oras:Paradise
1 oră în urmă, vdancila a spus:

Buna ziua! 
 

exista posibilitatea sa va futeti in cur? Mulțumesc.

va salut respectuos.

Suptscriu stimate onorabile coleg la ideea dvs , remarcabila de altfel, si de mare angajament si profunzime. Astept recenzia pt sfincteru' preastimabilei. Halleluia! 

  • Haha 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761545425
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0761545425
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
20 minutes ago, Gentlemanus said:

Suptscriu stimate onorabile coleg la ideea dvs , remarcabila de altfel, si de mare angajament si profunzime. Astept recenzia pt sfincteru' preastimabilei. Halleluia! 

Câtă distracție pe aici. Eu inca sunt in tren pe drum. La ora 21 ajung și tot atunci am o programare de la un drăguț de pe aici. Cât despre domnul gentlemanus, ramai la citit. Tu citești altu mă fute. Mai citești o recenzie mă mai fute inca unu și tot așa 🤣

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Paradise
  • Oras:Paradise
Acum 15 minute, Emma69X a spus:

Câtă distracție pe aici. Eu inca sunt in tren pe drum. La ora 21 ajung și tot atunci am o programare de la un drăguț de pe aici. Cât despre domnul gentlemanus, ramai la citit. Tu citești altu mă fute. Mai citești o recenzie mă mai fute inca unu și tot așa 🤣

Nu stiu sa citește la mine fată scumpa....cit despre fwtut crede-ma ca sunt fwtut si in koor la munca... Cit despre vanzarea de placeri chiar nu.ma pasioneaza cui ii maninci tu 🍆 . Toti facem compromisuri mai mici si mai mari in viata . Unii o si sug pe bani 🤣

Ps. Tot in tren sunt si eu ca dupa alt TGV am prins cursa de CDG . Te pup onorabilo 💋

  • Haha 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761545425
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0761545425
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Hey dragilor, am ajuns și m-am cazat.

Locație: zimbrului 17

Va aștept la ciocăneală 😁👻

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761545425
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0761545425
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Uuuh, deja 2 iepurasi s-au prezentat. Libera după 22:00 

Iași, vreau sa simt că e Vineri. Unde e petrecerea? 😁👻

Screenshot_20230317-212455-150.png

Screenshot_20230317-212557-960.png

  • Confuz 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:pe o frunză @Coccinella.sexpunctata
  • Oras:pe o frunză @Coccinella.sexpunctata

Emma ... i.ai lucrat cam rapid pe cei doi fazani ..  pardon ... iepuraşi 😂😂😂

Doar un sfat ... nu mai posta imagini cu mesajele clientilor .. chit ca.s mascate ... e un simptom al bolii grave de care suferă vestita Kiminlove ... si.i pacat sa ne stricam imaginea ...  Si.a dat lumea seama ca esti bunaciune ... n.ai ce mai demonstra ... cine are de venit si isi permite..   va veni ... cine nu ..  asta.i viata.

Bafta!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761545425
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0761545425
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
15 minutes ago, max.ce.te. said:

Emma ... i.ai lucrat cam rapid pe cei doi fazani ..  pardon ... iepuraşi 😂😂😂

Doar un sfat ... nu mai posta imagini cu mesajele clientilor .. chit ca.s mascate ... e un simptom al bolii grave de care suferă vestita Kiminlove ... si.i pacat sa ne stricam imaginea ...  Si.a dat lumea seama ca esti bunaciune ... n.ai ce mai demonstra ... cine are de venit si isi permite..   va veni ... cine nu ..  asta.i viata.

Bafta!

Lasă iubitul meu frumos că postez, sa ii ia transpirațiile pe ăștia din clanul 100 lei / fin 😂

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași

Alta care se comportă ca nesimțita. Și bineînțeles că nu punea să nu apară în peisaj și idiotul util cu textul binecunoscut: nu oricine își permite să conducă Mercedes:))). Sincer, mă piș pe Mercedes!

Fata e tupeistă, mna vorba aia... Dominatoare! Screenshot-urile cu mesajele pe watsap m-au convins că e de nefrecventat oricâte recenzii bune ar avea. Oricum cred că e manevră, adică are 2 numere de telefon si și-a trimis ea mesaje. :)))

Și încă o chestie în atenția băieților: la ora 21:00 zice că ajunge în locație și la 21:00 are client. Nu o fut nici pe femeia mea după ce coboară din tren, dapăi o panaramă din asta... 

Aduc în atenția publicului pupincurist că nu am zis nimic de preț!

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761545425
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0761545425
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
1 hour ago, DorelNebunu said:

Alta care se comportă ca nesimțita. Și bineînțeles că nu punea să nu apară în peisaj și idiotul util cu textul binecunoscut: nu oricine își permite să conducă Mercedes:))). Sincer, mă piș pe Mercedes!

Fata e tupeistă, mna vorba aia... Dominatoare! Screenshot-urile cu mesajele pe watsap m-au convins că e de nefrecventat oricâte recenzii bune ar avea. Oricum cred că e manevră, adică are 2 numere de telefon si și-a trimis ea mesaje. :)))

Și încă o chestie în atenția băieților: la ora 21:00 zice că ajunge în locație și la 21:00 are client. Nu o fut nici pe femeia mea după ce coboară din tren, dapăi o panaramă din asta... 

Aduc în atenția publicului pupincurist că nu am zis nimic de preț!

 

Eu vă mulțumesc tuturor de vizite. Pentru cei care ați venit sunteți minunați și foarte respectuoși, cât despre restul ca domnul de mai sus, va sugerez o împărtășanie 😂 Daca tot sunt de nefrecventat sper din tot sufletul meu, oamenii că tine să stea departe de mine, cu așa mod de exprimare și mentalitate nu v-aș accepta nici clanța de la ușă sa mi-o atingeți! Toți care au venit la mine in seara asta mi-a spus sa nu acord atenție la ceaușiștii din comentarii și că majoritatea care scriu prostii, jignesc și compara nu sunt niciodată bărbați sau clienți adevărați! Că este 150 lei finalizarea sau că este 300, tine minte Dorele, tu ne cauți pe "noi" nu "noi" pe tine. 

nani bun tuturor, ne auzim mâine. 😘

  • Like 2
  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași
25 minutes ago, Emma69X said:

 tine minte Dorele, tu ne cauți pe "noi" nu "noi" pe tine. 

😘

Tine minte: tu ai nevoie de bani, nu eu! 

Ori că sugi pula pentru 100 de lei, ori că sugi pula pentru 1000 de lei, tot curva ești!

  • Like 1
  • Minus 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761545425
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0761545425
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
11 minutes ago, DorelNebunu said:

Tine minte: tu ai nevoie de bani, nu eu! 

Ori că sugi pula pentru 100 de lei, ori că sugi pula pentru 1000 de lei, tot curva ești!

Dar de ce te frustrezi ? 😂 Că nu ai venit tu azi la mine... Nu mănânc din "pl" ta 😂 

Of, of, când vulpea nu ajunge la struguri zice că sunt acri 😎

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761545425
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0761545425
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
4 hours ago, mrGavrilescu said:

Hey buna. Am anunț și pe publi24 cum aveam până astăzi deoarece azi este prima mea zi pe acest forum. Am numere diferite deoarece doresc sa diferențiez vizitatorii astfel încât să trag o concluzie la sfârșitul lunii daca are sens sa plătesc abonamentul sau nu. 😘

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași
5 hours ago, Emma69X said:

Dar de ce te frustrezi ? 😂 Că nu ai venit tu azi la mine... Nu mănânc din "pl" ta 😂 

Of, of, când vulpea nu ajunge la struguri zice că sunt acri 😎

Am mai auzit vorba asta si pe topicul Corinei. E ceva straniu aici, probabil peștele e comun.

Dacă ai ști să citești în română ai vedea că am criticat modul de abordare din topor, nu prețurile. Nu mi-aș băga pula într-una care coboară din tren și ia direct clienții, nici dacă îmi dai tu bani. Unii dintre noi ne respectăm. 😉

Și nu mă frustrez:))) când am criticat-o pe Corina am vbt civilizat, pentru că și ea e civilizată. Aici doar vorbesc la nivelul tău.

  • Like 3
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761545425
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0761545425
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

🤪 Buna dimineațaaaaa 😁

De la ora 13:00 sunt liberă doar pentru bărbați cu postul de Atacanți Centrali 🤣 Rezervele și cei obosiți sa se abțină, vreau senzații tari. 😁

Programările se fac pe WhatsApp la Nr: 0761545425

Locație: Zimbrului 17

👻🥰 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:pe o frunză @Coccinella.sexpunctata
  • Oras:pe o frunză @Coccinella.sexpunctata
Acum 18 minute, Emma69X a spus:

 

... sunt liberă doar pentru bărbați cu postul de Atacanți Centrali ... vreau senzații tari. ...

Presupun ca "senzati tari" de genul asta astepti de la ... atacantii :

după ce te lasi "driblată" ca ultim apărator (plătită fiind inainte de meci 😉) .. să rateze cu "poarta" goală 😂 

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761545425
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0761545425
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
2 minutes ago, max.ce.te. said:

Presupun ca "senzati tari" de genul asta astepti de la ... atacantii :

după ce te lasi "driblată" ca ultim apărator (plătită fiind inainte de meci 😉) .. să rateze cu "poarta" goală 😂 

Neața și ție Max 😂 

Screenshot_20230318-123333-525.png

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:pe o frunză @Coccinella.sexpunctata
  • Oras:pe o frunză @Coccinella.sexpunctata
Acum 25 minute, Emma69X a spus:

Neața și ție Max 😂 

Screenshot_20230318-123333-525.png

'Neața fata ..  moşului 😃 ... Abia astept să mă alunge "baba" d'acasă să vin să mai teag la ... poartă ... dar doar de la 11m :)))

Link spre comentariu
  • Telefon: 0761545425
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0761545425
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
6 minutes ago, max.ce.te. said:

'Neața fata ..  moşului 😃 ... Abia astept să mă alunge "baba" d'acasă să vin să mai teag la ... poartă ... dar doar de la 11m :)))

Nea' moșu, daca tot ești tu așa dulce. Ia spune-mi și mie. Am o programare acum la 14:00 dar după sunt liberă și aș vrea să mănânc ceva bun prin Iași. Ce îmi recomanzi ? 

 

Edit: Am comandat aseară de la Pizza Domneasca fiindcă am văzut multe review uri bune dar sinceră să fiu mai bine comandam de la vreo Mănăstire sau ceva 😂

Link spre comentariu
  • Oras:pe o frunză @Coccinella.sexpunctata
  • Oras:pe o frunză @Coccinella.sexpunctata
Acum 8 minute, Emma69X a spus:

.... aș vrea să mănânc ceva bun prin Iași. Ce îmi recomanzi ? 

Acum depinde cine iti vine la ora 14 ... daca e fazan ... nu poti sa.l mănânci omediat ca tre' sa.l lasi la .. fezandat ... dacă e ..  iepuraş ... il poti face imeduat la ..  grătar ... pt ca preparat ca si ..  "mâncare rece" ... ia timp :))) 

Lăsand gluma ... in IS vin cate zile pe an ..  n.am idee ..  aproape de tine ... sunt restaurantele la parter la Palas ... evita fastfood din interior ... dar na ... fiecare cu gusturile si bugetul disponibil ... e cam ca pe la ..  fete :)))

Poate totusi te ajută băieții care joacă pe post de ... titulari in IS .. sau colegele ce vin mai des pe IS 

Poftă bună.

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0761545425
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0761545425
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
2 minutes ago, max.ce.te. said:

Acum depinde cine iti vine la ora 14 ... daca e fazan ... nu poti sa.l mănânci omediat ca tre' sa.l lasi la .. fezandat ... dacă e ..  iepuraş ... il poti face imeduat la ..  grătar ... pt ca preparat ca si ..  "mâncare rece" ... ia timp :))) 

Lăsand gluma ... in IS vin cate zile pe an ..  n.am idee ..  aproape de tine ... sunt restaurantele la parter la Palas ... evita fastfood din interior ... dar na ... fiecare cu gusturile si bugetul disponibil ... e cam ca pe la ..  fete :)))

Poate totusi te ajută băieții care joacă pe post de ... titulari in IS .. sau colegele ce vin mai des pe IS 

Poftă bună.

 

Până acum au venit numai Fazani Phoenix (specie rară) și iepurași drăgălași.

Cred că mă duc să mi iau un covrig și am rezolvat problema că sărăcuța de mine, nu am ce să mănânc, sunt săracă 😰😰😰🤣🤣🤣🤣

  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Telefon: 0761545425
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0761545425
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
3 minutes ago, macarons said:

@Emma69X legat de mancare, iti recomand Mamma Mia, Dopo Poco, Class ( aici e doar fast food ), Fire Ribs ( cele mai bune coaste le gasesti aici ), Oscar, Zori Restaurant, La Castel

Mulțumesc frumos bebeluș 💋

M-am căutat prin geantă disperată și într-un fin am găsit 4-5 lei de mi-am cumpărat un sicriu dăsta la cuptor 😰😭 ce grea este viața, offf Iisuse!!! 🤣🤣

 

ON: Am liber la 16:00 , programările se fac doar pe WhatsApp - 0761545425

Locație: zimbrului 17 

IMG-20230318-WA0007.jpeg

  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...