Sari la conținut

0775285663 Maya


Postări Recomandate

  • Oras:Torino
  • Oras:Torino
Postat

Salut

Vreau sa fac și eu o recenzie despre o experienta plăcută.

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/buna-noua-in-orasul-tau/10087360d7fg7f6d28g124376661g640.html

Programare făcută pe watap respectata de ambele părți.

Ajuns la locație îmi deschide ușa o fata simpatica ,puțin peste 1,50 cm  slabuta și cu niște sâni frumoși.nu pot sa spun dacă pozele sunt ale ei pentru ca nu avea poza cu fata dar la corp seamănă .Ma întâmpinat în pijamale ,probabil ca am venit eu la o ora matinala.

Mia spus ca ora costa 300 și ca face și masaj de relaxare și masaj erotic on și np.

Ma întrebat dacă vreau sa îmi fac dus ,iar răspuns ca dacă se poate după.

Întrat în camera de joaca am rămas surprins ca avea masa speciala de masaj.

M.am făcut comod în timp ce a pus putina muzica.

Locație nota 10. Igiena ,atmosfera placuta,plus masa masaj.

A început cu un masaj de relaxare pe picioare ,masaj plăcut cu ulei ,în timp ce masa picioarele urca cu mânuțele ei fine și atingea ușor soldatului care dintr-o  data sa pus gata de acțiune. A început sa maseze spatele iar cu o muzica frumoasa de relaxare și cu masajul a creat  o atmosfera incendiara.

M. Am întors cu fata în sus și a început cu săruturi în zona gatului și cu mana pe oousore în timp ce eu mângâiat sâni ei frumoși,după care nu mai putut abține și am început sai sărut sâni.

Iam spus ca nu pot sa rezist mai mult și ca să trecem la treaba .

Neam pus în. pat și a început cu un on făcut frumos nu wow  ceva fără graba ,senzual, dar plăcut.

La cerere mea trecut la normal protejat unde a spus ca nu sta deasupra,un pare plus e ca nu folosește lubrifiant și geme frumos.schimbat câteva poziti și finalizat în poziția "mama edului" glorios. După ma invitat la o țigare și plecat satisfacut

Note.

On 8 cu plus

Np 9

Gfe 10

Locație cum am spus 10

Masaj 10 cu plus.

Atitudine 10

Sex cu preludiu de nota 20

Cadou 300 lei plus 100 bonus di partea mea.

De revenit ,DA decât ori am ocazia.

Ma determinat sa îmi fac cont și sa fac o recenzie la domnișoară pentru ca am trăit o experienta frumoasa ,m am simțit putin "rasfatat" de parca eram cu iubita nicidecum cu o escorta.

Ciocane tari

 

  • Inimioara 1

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.