Sari la conținut

⛔️Acular69❌️🔜📳0764133624 în vizita la voi💣


Postări Recomandate

  • Oras:Partout
  • Oras:Partout

L'embargo est terminé.🤣

Après plusieurs mois d'attente, plusieurs chaînes de pont épaisses🤣, une invitation à la table (elle est restée aussi gourmande et comme une vraie dame n'est pas venue seule🤣) et bien sûr sa curiosité de voir si j'ai changé et baisé de tout l'argent🤣, ils ont arrangé une rencontre avec tout.

Je ne décris pas l'action et mentionne seulement qu'elle semble meilleure, plus sensuelle et plus désireuse. Les mêmes services rendus avec une attention envers le partenaire et plus de dévouement, le même naturel et la même manière de bon vivant.

Une soirée qui a débuté à table dans les rires et la bonne humeur et s'est terminée dans la chambre d'hôtel avec le plaisir de se retrouver.

P1

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bacău
  • Oras:Bacău

I-am făcut și eu o vizita recent domnișoarei din acest topic și as vrea sa scriu câteva rânduri.  Mai fusesem la ea în trecut dar am revizitat-o cu speranța că poate de data asta va fi ceva mai special , poate s-a mai specializat între timp . Dar nici de aceasta data nu a reușit sa ma impresioneze....cu părere de rău o spun, am văzut ca mulți pe aici ați laudat-o .

Note

Locația pe lângă  Arena Mall 9:  la acest capitol nu sunt prea pretențios.

Aspect fizic 7.5: m -a așteptat în blugi și o cămașă ceva pe ea (casual)  ca și cum ai merge la o civila ....

on 8 : fără atenție la împrejurimi,  fără deep , fără priviri etc. Și  foarte scurt ca și timp .

np 8: am apreciat faptul ca s-a umezit natural. 

igiena 8: neepilata corespunzător,  cred ca de 2- 3 zile ... 

cim 7.5 :  atunci când ar fi trebuit sa fie mai activa ...s-a oprit...

Ușoară senzatie de fast fuck ...sa-mi fie cu iertare,  gusturile nu se discuta dar eu nu mai revin la ea . Halat 200 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa
17 minutes ago, cotarcila said:

I-am făcut și eu o vizita recent domnișoarei din acest topic și as vrea sa scriu câteva rânduri.  Mai fusesem la ea în trecut dar am revizitat-o cu speranța că poate de data asta va fi ceva mai special , poate s-a mai specializat între timp . Dar nici de aceasta data nu a reușit sa ma impresioneze....cu părere de rău o spun, am văzut ca mulți pe aici ați laudat-o .

Note

Locația pe lângă  Arena Mall 9:  la acest capitol nu sunt prea pretențios.

Aspect fizic 7.5: m -a așteptat în blugi și o cămașă ceva pe ea (casual)  ca și cum ai merge la o civila ....

on 8 : fără atenție la împrejurimi,  fără deep , fără priviri etc. Și  foarte scurt ca și timp .

np 8: am apreciat faptul ca s-a umezit natural. 

igiena 8: neepilata corespunzător,  cred ca de 2- 3 zile ... 

cim 7.5 :  atunci când ar fi trebuit sa fie mai activa ...s-a oprit...

Ușoară senzatie de fast fuck ...sa-mi fie cu iertare,  gusturile nu se discuta dar eu nu mai revin la ea . Halat 200 

👍

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Salutări! 

Tocmai ce am trecut astăzi pe la ea. De la serviciu, terminat, îmi doream să ajung de mult, și am zis ca nu vreau să o mai pierd și de data asta. Zis și făcut , am sunat, am ajuns, totul foarte punctual.

Am stat și am fumat o țigară , am ras, am mai discutat, apoi un duș scurt, și acțiune.

o căldură de nedescris în apartament, eu nu știu cum de respiră fata 😂. Nici bine nu mă pusesem lângă ea și mă apucaseră transpirațiile 😂.

A început cu un oral umed, unele tente de deep, însă a fost foarte ok, am trecut în 69, unde cred ca a fost cel mai ok. Fiecare cu preferințele lui, exact și partea cu epilatul cum zice colegul mai sus, nu era ceva wow totuși..

Am cerut poziții simple, fiind și foarte obosit, NP, AP cu CIM la final. Fără grabă, fără telefoane care să sune la capătul patului, chiar a fost genial.

Eu unul m-am simțit super bine, și chiar o să revin la ea, însă @Acular69, data viitoare vin odihnit 😃
 

Te pupă blondul😊


Spor în toate la toți! 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 1574
  • Telefon: 0764133624
  • Disponibila
  • Telefon: 0764133624
  • Disponibila
Acum 11 ore, cotarcila a spus:

I-am făcut și eu o vizita recent domnișoarei din acest topic și as vrea sa scriu câteva rânduri.  Mai fusesem la ea în trecut dar am revizitat-o cu speranța că poate de data asta va fi ceva mai special , poate s-a mai specializat între timp . Dar nici de aceasta data nu a reușit sa ma impresioneze....cu părere de rău o spun, am văzut ca mulți pe aici ați laudat-o .

Note

Locația pe lângă  Arena Mall 9:  la acest capitol nu sunt prea pretențios.

Aspect fizic 7.5: m -a așteptat în blugi și o cămașă ceva pe ea (casual)  ca și cum ai merge la o civila ....

on 8 : fără atenție la împrejurimi,  fără deep , fără priviri etc. Și  foarte scurt ca și timp .

np 8: am apreciat faptul ca s-a umezit natural. 

igiena 8: neepilata corespunzător,  cred ca de 2- 3 zile ... 

cim 7.5 :  atunci când ar fi trebuit sa fie mai activa ...s-a oprit...

Ușoară senzatie de fast fuck ...sa-mi fie cu iertare,  gusturile nu se discuta dar eu nu mai revin la ea . Halat 200 

Bună! Îți mulțumesc pt recenzie ! Dar

dacă nu am.reusit sa te impresionez ,înseamnă că nici nu tu pe mn 🥺

Legat de ținută...in mai toate recenziile primite  scrie ca aștept în ținută lejera ...îmi puteai cere ținută, de data asta! 

Daca as da cu bigul in fiecare dimineață/seara m as face carne vie ,și sincer nu vreau 

Zi.cu soare îți doresc 🤗🥰

Link spre comentariu
Reputație: 1574
  • Telefon: 0764133624
  • Disponibila
  • Telefon: 0764133624
  • Disponibila

Ultima zi în oraș! 

Disponibilă pana la ora 22 ! 🥰🥰

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 1574
  • Telefon: 0764133624
  • Disponibila
  • Telefon: 0764133624
  • Disponibila
La 05.05.2024 la 12:40, Alyn2 a spus:

Paște fericit,cu voie bună și sănătate.

Hristos a înviat! Paste Fericit ‼️

  • Mersi 1
Link spre comentariu

Reputație: 35
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau
La 01.05.2024 la 0:34, Acular69 a spus:

Bună! Îți mulțumesc pt recenzie ! Dar

dacă nu am.reusit sa te impresionez ,înseamnă că nici nu tu pe mn 🥺

Legat de ținută...in mai toate recenziile primite  scrie ca aștept în ținută lejera ...îmi puteai cere ținută, de data asta! 

Daca as da cu bigul in fiecare dimineață/seara m as face carne vie ,și sincer nu vreau 

Zi.cu soare îți doresc 🤗🥰

Buna ,

Sa stii ca nici eu nu am fost impresionat de tine,...

Treaba cu parul de la pizda si de subrat sa stii ca se poate rezolva si cu epilare ,cu crema/ceara sau definitiva cu UV !

Si in cazul meu erau cateva zile bune trecute de cand nu se mai epilase,...

Cum voi aveti pretentii la igiena,si noi avem !

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...