Sari la conținut

Noutati cuckold?


Postări Recomandate

Acum 2 ore, deosebit a spus:

Încearcă la Kitana!

Am vazut acum topicul de aici de pe forum, are cateva recenzii ok si am vazut vreo 2 clipuri pe net cu dansa. Pare intersanta insa as dori mai multe detalii/ recenzii. Vad ca pe forum nu prea a mai postat,  nu am vazut preturi actualizate sau servicii. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 15 ore, roatarezerva a spus:

Am vazut acum topicul de aici de pe forum, are cateva recenzii ok si am vazut vreo 2 clipuri pe net cu dansa. Pare intersanta insa as dori mai multe detalii/ recenzii. Vad ca pe forum nu prea a mai postat,  nu am vazut preturi actualizate sau servicii. 

Depinde ce fetishuri ai...dar îți garantez ca e premium la capitolul dominare...cuckold n am făcut cu ea...vezi ca are anunț pe publi24...ca si tribut 500 ședință de dominare...nush cât cere pentru cuckold!!

Link spre comentariu
Acum 8 ore, deosebit a spus:

Depinde ce fetishuri ai...dar îți garantez ca e premium la capitolul dominare...cuckold n am făcut cu ea...vezi ca are anunț pe publi24...ca si tribut 500 ședință de dominare...nush cât cere pentru cuckold!!

OK! Am cautat mai mult pe net! Chiar e ceva interesant! O sa merg. Tot cautand am dat si peste stapana Sarah care am inteles ca e tot romanca. E o tipa blonda. Stii ceva despre ea?ca nu am gasit detalii. Un site, ceva?

Link spre comentariu
  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side
Acum 13 ore, roatarezerva a spus:

OK! Am cautat mai mult pe net! Chiar e ceva interesant! O sa merg. Tot cautand am dat si peste stapana Sarah care am inteles ca e tot romanca. E o tipa blonda. Stii ceva despre ea?ca nu am gasit detalii. Un site, ceva?

Daca vrei detalii trebui sa ne spui despre cine e vorba. Daca te referi la cine cred eu, da e ok.

Link spre comentariu
La 12.04.2023 la 11:21, catalin2015 a spus:

Daca vrei detalii trebui sa ne spui despre cine e vorba. Daca te referi la cine cred eu, da e ok.

https://www.clips4sale.com/studio/118546/23676123/goddess-sarah-and-her-friend-strapon-fucking-everywhere

 

Despre ea este vorba! Stii ceva? Si mai ales stii cum as putea sa o contactez? Pe net nu e mare lucru...

Link spre comentariu
  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side

Da, la ea ma refer. E... altceva.

De contactat ..... destul de complicat dar poti incerca https://mistresssarah.com/

Acum 6 ore, roatarezerva a spus:

https://www.clips4sale.com/studio/118546/23676123/goddess-sarah-and-her-friend-strapon-fucking-everywhere

 

Despre ea este vorba! Stii ceva? Si mai ales stii cum as putea sa o contactez? Pe net nu e mare lucru...

 

Link spre comentariu

  • Oras:Sibiu/Brasov
  • Oras:Sibiu/Brasov

O poti contacta pe mail sau pe loyalfans. Ea nu ofera sesiuni cuckold, ma refer sa vina cu partenerul ei. Face doar cu supusii. Ea penetreaza pe ambii supusi si unul este subt de celalalt. Are astfel de clipulete. Si bineînteles te poate penetra cu strapon:) 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...