Sari la conținut

"Curtea" suprema


Vizitator 1_potrivitu

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth
Acum 3 minute, Bruneta168 a spus:

Nu beau coca -cola , beau pepsi 😂 beau un roze , o pălinca , o bere , din astea ieftinache , dacă nu am avut bani să-i cumpăr copilului meu o amărâtă de rochiță , ce să facem? Aia e ! 

Eu am adus marfa mea Coca cola si a mers bine impreuna cu ce aveai tu, am depășit si timpul spre rușinea mea dar si tu ai insistat sa mai stau putin… se întâmpla am efectul asta asupra femeilor 😁😎

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Just now, potrivitu1 said:

Ce bine zice . 

 

Du-te după mama mea , știi ce femeie frumoasă o fost ? Era o unguroaică focoasă rău ! Vb cu ea și îl scot pe tata și te poți pune lângă ea ! Baiii , nu te las , pe bune ! Asta ca să nu te mai bagi în certurile femeilor , să nu mai fii imbarligator și să nu mai dai din casă ! Poi tu ai zis la tot forumul cine îi recenzorul care ți-a zis ca i-asi fi arătat poza lui Marcus :) turnătorule! Nici măcar nu era Marcus nesimtitule ! 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
3 minutes ago, Subteranaa said:

Eu am adus marfa mea Coca cola si a mers bine impreuna cu ce aveai tu, am depășit si timpul spre rușinea mea dar si tu ai insistat sa mai stau putin… se întâmpla am efectul asta asupra femeilor 😁😎

Tu citești recenziile și îmi spui ce zic alți :) ce semne am pe mine ? Hai ca ai fost la mine ! Doar un semn 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth
Acum 4 minute, Bruneta168 a spus:

Bine , bine , acum toți mă știți și m-ați muit și recenzii , pula ! Las-o așa ! 

Totusi poti spune public ce se spune despre mine eu nu ma supăr mai ales ca ti-am dat permisiunea(nu ca ai nevoie de ea dar așa ca bun simt din partea la amundoi).

Eu sunt curios de cum sunt perceput in subsolurile voastre oricum stiu eu niste lucruri dar vreau sa vad dacă se confirma.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Just now, Subteranaa said:

Totusi poti spune public ce se spune despre mine eu nu ma supăr mai ales ca ti-am dat permisiunea(nu ca ai nevoie de ea dar așa ca bun simt din partea la amundoi).

Eu sunt curios de cum sunt perceput in subsolurile voastre oricum stiu eu niste lucruri dar vreau sa vad dacă se confirma.

Nu am ce Punct :) 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Chiar acum, Bruneta168 a spus:

Du-te după mama mea , știi ce femeie frumoasă o fost ? Era o unguroaică focoasă rău ! Vb cu ea și îl scot pe tata și te poți pune lângă ea ! Baiii , nu te las , pe bune ! Asta ca să nu te mai bagi în certurile femeilor , să nu mai fii imbarligator și să nu mai dai din casă ! Poi tu ai zis la tot forumul cine îi recenzorul care ți-a zis ca i-asi fi arătat poza lui Marcus :) turnătorule! Nici măcar nu era Marcus nesimtitule ! 

  Nu mai băga dragă morții în discuția noastră.  Nu e frumos . 

  Nu am zis nimanui !! 

Zis tu cine e 

dacă știi. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth
Acum 1 minut, Bruneta168 a spus:

Tu citești recenziile și îmi spui ce zic alți :) ce semne am pe mine ? Hai ca ai fost la mine ! Doar un semn 

Eu rar am intrat pe topicul tău dar sa citesc si recenzii, rar intru pe topicurile altor fete de fapt. Sunt abonat la mai multe dar la cele de la top nu cred ca mai sunt abonat le vreun topic… de la vizita a trecut mult timp sincer îți spun ca tatuajele nu le rețin la nimeni după cum ai observat nici in recenzii nu amintesc de ele ca nu le rețin, esti frumoasa foc la fata asta mi-a plăcut. Eu am avut o discutie in PM cu tine mi-ai trimis tu o poza si atunci eu ma faceam ca nu ne stim si de aici ai rămas tu fixată pe treaba asta dar e ok… nu am fost la tine e mai bine așa ca dacă revin sigur nu crezi ca sunt eu deci e bine 😄

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth
Acum 4 minute, Bruneta168 a spus:

Nu am ce Punct :) 

Ai spus ca ai ce, acum nu ai ce? 😂😂

spune ca nu ma supăr dacă eu zic sa spui ca doar nu sunt atat de ipocrit. Sau spune in PM dacă nu vrei aici… ma roade curiozitatea 😂😂

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 25175
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 7 minute, Subteranaa a spus:

Totusi poti spune public ce se spune despre mine eu nu ma supăr mai ales ca ti-am dat permisiunea(nu ca ai nevoie de ea dar așa ca bun simt din partea la amundoi).

Eu sunt curios de cum sunt perceput in subsolurile voastre oricum stiu eu niste lucruri dar vreau sa vad dacă se confirma.

Eu am auzit ca ai trei picioare 😁

  • Like 1
  • Haha 4

Trateaza-ma ca o curva cand iti dau limbi si iubeste-ma cand ne futem pentru ca asa te voi trata si eu!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
3 minutes ago, potrivitu1 said:

  Nu mai băga dragă morții în discuția noastră.  Nu e frumos . 

  Nu am zis nimanui !! 

Zis tu cine e 

dacă știi. 

Zi tu cum ai zis până acum ! Mă crezi cățelușa ta ? 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 minute ago, Subteranaa said:

Ai spus ca ai ce, acum nu ai ce? 😂😂

spune ca nu ma supăr dacă eu zic sa spui ca doar nu sunt atat de ipocrit. Sau spune in PM dacă nu vrei aici… ma roade curiozitatea 😂😂

Îți zic când o să mă revizitezi :) 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
4 minutes ago, Subteranaa said:

Eu rar am intrat pe topicul tău dar sa citesc si recenzii, rar intru pe topicurile altor fete de fapt. Sunt abonat la mai multe dar la cele de la top nu cred ca mai sunt abonat le vreun topic… de la vizita a trecut mult timp sincer îți spun ca tatuajele nu le rețin la nimeni după cum ai observat nici in recenzii nu amintesc de ele ca nu le rețin, esti frumoasa foc la fata asta mi-a plăcut. Eu am avut o discutie in PM cu tine mi-ai trimis tu o poza si atunci eu ma faceam ca nu ne stim si de aici ai rămas tu fixată pe treaba asta dar e ok… nu am fost la tine e mai bine așa ca dacă revin sigur nu crezi ca sunt eu deci e bine 😄

Poza cu mine ți-am trimis , dar este imposibil , am

un semn , care se vede, se simte :) nu ai cum să uiți , vezi ? Ți-am tot zis , știu cine îmi intră în casă !!!!!iar tu nu ai fost !!!! Nu mai băga fitile :) 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 2 minute, Bruneta168 a spus:

Zi tu cum ai zis până acum ! Mă crezi cățelușa ta ? 

Stai că  i-am cerut acordul.  Că așa este frumos.  

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

@potrivitu1 , te cam bâlbâi în “ declarații “ , eu îți scriu aici ca dacă aveam nr tău , te muia acolo , întreba -l pe Marcus dacă a auzit vreodată înjurăturile alea și blestemele ! Iese mahalaua din mine ! Ție ți-aș face rău , dar cum ? Să te dau în primire la prietenii tăi ăia de îi avem comuni . Tu vrei căței pe lângă tine , dar lumea îi deșteaptă ! Doar ăia slabi cad în plasa ta 😆

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
2 minutes ago, potrivitu1 said:

Stai că  i-am cerut acordul.  Că așa este frumos.  

 

I-ai cerut acordul și când i-ai spus numele la fetele pe care le vizitezi ? Aaa ? Sau la bărbații cu , care conversezi ? Aaa? Ești un imbarligator ! Hoțul strică hoțul ! 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
11 minutes ago, potrivitu1 said:

  Nu mai băga dragă morții în discuția noastră.  Nu e frumos . 

  Nu am zis nimanui !! 

Zis tu cine e 

dacă știi. 

Panarma , chiar mă excită , îmi fac acum o labă de mă slobozesc pe ochii tăi și a lui ăla ! 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Îmi aduci încă un gram ? Ca Marcus nu mai răspunde la tel ! Știi că-ți dau banii :) să fie unul în cap :) :) 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 1 minut, Bruneta168 a spus:

I-ai cerut acordul și când i-ai spus numele la fetele pe care le vizitezi ? Aaa ? Sau la bărbații cu , care conversezi ? Aaa? Ești un imbarligator ! Hoțul strică hoțul ! 

Nu înțeleg nimic . 

Din păcate,  acel coleg,  nu este de-acord.  Așa  că voi încerca o altă variantă.  

 Am încredere în fratele @Subteranaa. Așa că  îi voi spune lui și  el îl poate întreba pe acel coleg.  

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dați rapoarte până vă vine rău ! Ați vrut război online , război primiți ! Uite ce bună o fost marfa ca sunt încă coerentă :) 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Just now, potrivitu1 said:

Nu înțeleg nimic . 

Din păcate,  acel coleg,  nu este de-acord.  Așa  că voi încerca o altă variantă.  

 Am încredere în fratele @Subteranaa. Așa că  îi voi spune lui și  el îl poate întreba pe acel coleg.  

Ba demetule care a avut atâtea clone ! Tu îi minți pe ăștia ca ești însurat , ca esti familist , dar non-stop ești aici , cel puțin astă vară , ferească pula lui Dumnezeu , “ te băteai cu Marcus “ Ptr fata aia și v-o dat la mu mu :) 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ai spus la tot forumul ca acel recenzor te-o avertizat ca i-am făcut și dres și tu l-ai dat în gât ? Esti un imbarligator ! 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 1 minut, Bruneta168 a spus:

Ba demetule care a avut atâtea clone ! Tu îi minți pe ăștia ca ești însurat , ca esti familist , dar non-stop ești aici , cel puțin astă vară , ferească pula lui Dumnezeu , “ te băteai cu Marcus “ Ptr fata aia și v-o dat la mu mu :) 

  Să nu crezi că  nu dispun și eu de jigniri așa cum o faci tu . 

   Tu  ești una care a stat țurchidită pe cameră ani de zile  și  știi doar  cu belita... 

 Îți dau de-ți tremură călcâiele ( teoretic aici!! ) nu în altă parte . 

 Dacă ai văzut că am dat înapoi 5 pași că  ești femeie... văd că  ai ridicat ștacheta mult prea mult . 

    Amărâta draku .

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
4 minutes ago, potrivitu1 said:

  Să nu crezi că  nu dispun și eu de jigniri așa cum o faci tu . 

   Tu  ești una care a stat țurchidită pe cameră ani de zile  și  știi doar  cu belita... 

 Îți dau de-ți tremură călcâiele ( teoretic aici!! ) nu în altă parte . 

 Dacă ai văzut că am dat înapoi 5 pași că  ești femeie... văd că  ai ridicat ștacheta mult prea mult . 

    Amărâta draku .

Ia să vedem cat poți ? Amărât ești tu ca trăiești de pe urma curvelor ! Trăiești de pe urma femeilor ! Îmi dai să mă sugi , asta faci :) ce bărbat tare ești , mi-i s-o sculat deja ! Cocaina aia o fost bună :) 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Asumă-ți, asumate-ar Dumnezeu să te adune dacă tot dai din casă ! Ai sânge-n pulă și zi ce ai de zis ! Ia dă din tine , ia să vedem clonatule ! 

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Tiind sa cred ca asta i-a băgat pula-n gura lui Marcus și Marcus datorită lui a reacționat așa ! De fapt ce mă miră ? Ziceai ca ai o fată mare , și tu fuți fete de vârsta fetei tale 🤦🏻‍♀️ cam asa ești tu ! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 3 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...