Sari la conținut

Matura 0744301800 / 0744542680


Postări Recomandate

  • cleopatra01 a schimbat titlul în Matura 0744301800
La 10.05.2023 la 10:59, jokerradu a spus:

Pare interesantă, am încercat sa o sun dar fie nu raspunde,fie ocupat sau inchis...poate e suprasolicitata!

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Am vorbit mai devreme,zicea că azi nu mai este disponibilă și să revin mâine,era pe graba nu prea avea chef de vorbit,zicea că face la 200 numărul, plus 100 dacă vreau anal...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Problema e ca functia de cautare, pe "forumul asta minunat", nu da rezultate (cel putin varianta pe telefon, adica mobile website... cum zice unii 🤪)

D-na/d-soara @cleopatra01, se pot uni cele doua "topice"?!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 hour ago, danp123 said:

Problema e ca functia de cautare, pe "forumul asta minunat", nu da rezultate (cel putin varianta pe telefon, adica mobile website... cum zice unii 🤪)

D-na/d-soara @cleopatra01, se pot uni cele doua "topice"?!

Stire de ultima ora: functia de cautare "a dat chix" si pe PC! Am cautat dupa numarul de telefon si mi-a zis ca nu e de gasit... banuiesc ca nu e actualizata ceva baza de date... ca la fete cu vechime cautarea dupa nr de telefon afiseaza rezultate!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara

Nu, ii obraznica, nu stie sa salute si nici sa ofere niste detalii de bun simt. 😁

Din cele doua poze, una m ar fi indemnat sa verific cum sta treaba....cealalta, parca i doamna Margareta ce se trezeste dis de dimineata si merge la piata sa pipaie legumele inainte sa le puna pe cantar...nu stiu de ce pula mea atatea pretentii. M a enervat inainte sa i aud vocea.😕

  • Haha 3

dag dal gas!

Link spre comentariu
Acum 14 ore, farafiltre a spus:

Nu, ii obraznica, nu stie sa salute si nici sa ofere niste detalii de bun simt. 😁

Din cele doua poze, una m ar fi indemnat sa verific cum sta treaba....cealalta, parca i doamna Margareta ce se trezeste dis de dimineata si merge la piata sa pipaie legumele inainte sa le puna pe cantar...nu stiu de ce pula mea atatea pretentii. M a enervat inainte sa i aud vocea.😕

Răspunde f greu la tel,Whatsapp nu are,e prea greu ptr ea....e din alt film...200 fin,BDSM 500 ,dar nu înțelegea ce e CIM...nu știa sa detalieze corect serviciile și pretul

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Parca s-a mai discutat pe aici despre ea...

Eu am vrut sa merg... ofera si anal. Nu mai retin tarifele. N-am ajuns ca nu ne-am sincronizat: eu am dat mesaj, ea a raspuns peste cateva ore. Am mai incercat si sa sun... dar n-a raspuns. O sa mai incerc, ca sunt curios... treaba e ca mai am cateva pe lista! 😁

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
44 minutes ago, Lucas0 said:

Care sunt mai alea câteva care sa ofere SI sex anal?

In ordine alfabetica... azi ti le spun numai pe alea cu "A": Alexandra, Ana, Anda... 😁

Toate active in Timisoara!

Link spre comentariu
La 09.08.2023 la 17:54, danp123 a spus:

Parca s-a mai discutat pe aici despre ea...

Eu am vrut sa merg... ofera si anal. Nu mai retin tarifele. N-am ajuns ca nu ne-am sincronizat: eu am dat mesaj, ea a raspuns peste cateva ore. Am mai incercat si sa sun... dar n-a raspuns. O sa mai incerc, ca sunt curios... treaba e ca mai am cateva pe lista! 😁

Ai reușit sa ajungi la matura începătoare?

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Nu stiu daca se incadreaza la recenzie dar, m-am intalnit cu tipa asta inainte sa presteze pe bani. 

era vorba sa ma intalnesc doar asa pe fuga cu ea, a urcat in masina, am parcat undeva "la umbra"...si ceva nu mi-a placut la privirea ei insistenta cu sambetul larg si ochii bulbucati. ma gandeam deja cum sa ma eschivez. Ma intreaba daca nu vreau sa o sarut si ii zic sa pastram suspansul pt cand ne vedem pe bune. Apoi imi zice daca nu vreau sa i-l arat macar pe "junior"...ma conformez...si incepe dameza cu un oral destul de bunicel (de un 9)...am rezistat 5 minute max...apoi CIM. mentionez ca nu a lasat nici o urma dupa ea. 

Din discutiile cu ea e deschisa la  anal, URO, gangbang , facefuck, dominare...etc. , asa ca daca o vizitati puteti sa aduceti vorba de ele.

singurul minus e feeling-ul ciudat ce l-am avut, dar asta e ceva subiectiv. 

  • Like 3
  • Mersi 2
Link spre comentariu
3 hours ago, badnutzu said:

si ceva nu mi-a placut la privirea ei insistenta cu sambetul larg si ochii bulbucati. ma gandeam deja cum sa ma eschivez. Ma intreaba daca nu vreau sa o sarut

singurul minus e feeling-ul ciudat ce l-am avut, dar asta e ceva subiectiv

Poate i-a plăcut de tine. Poate s-a îndrăgostit de tine..

Dar ne poți spune si cum s-a ajuns la: 

3 hours ago, badnutzu said:
3 hours ago, badnutzu said:

Nu stiu daca se incadreaza la recenzie dar, m-am intalnit cu tipa asta inainte sa presteze pe bani.

era vorba sa ma intalnesc doar asa pe fuga cu ea

Cum ai ajuns sa te întâlnești cu ea înainte să presteze pe bani SI să vrea să si faceți sex? Mulți bărbați caută asemenea situații, dar din păcate nu le iese

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 12 ore, Lucas0 a spus:

Poate i-a plăcut de tine. Poate s-a îndrăgostit de tine..

Dar ne poți spune si cum s-a ajuns la: 

Cum ai ajuns sa te întâlnești cu ea înainte să presteze pe bani SI să vrea să si faceți sex? Mulți bărbați caută asemenea situații, dar din păcate nu le iese

nu stiu sa iti zic pe ce site obscur am gasit-o...ceva de dating mai mult ca sigur. Ca am fost eu e doar o chestie de noroc dar sigur au mai fost si altii. Femeii ii place sexul, si normal il si cauta in mod activ. iar acum face si bani din asta.  E o progresie naturala a lucrurilor. 

P.S.: Nu stiam ca barbatii cauta situatii de genul, ca tipele cu care se intalnesc sa ajunga sa se prostitueze apoi 😅

sau poate am prins-o in perioada de 15 zile de Free Trial. 😁

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 7 ore, lucian1002 a spus:

Mda,am vorbit cu ea..spunea de 400 ora ceea ce Imi pare exagerat.De vizitat,ei bine in pretul asta lasa de dorit

Daca face ce zice confutadorul nostru mai sus in pagina, eu zic ca e prea putin chiar.

Am discutat si eu cu ea, cand i-a aparut primul anunt, si era la fel tariful, cu fk, anal, finalizare unde vrei. Avea locatie prin Circumvalatiunii/Dacia, daca bine imi amintesc. Insa abordarea de la telefon era clar de incepatoare, plus faptul ca e destul de departe de mine. 

Personal, as trage in ea de toti banii si sunt convins ca baietii de pe aici au si impulat-o, doar ca simt ca e ca un diamant ascuns si o tin doar pt ei.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Eu am sunat-o acum doua zile si mi-o parut ca are o atitudine cam aroganta la telefon dupa felul si tonalitatea in care vorbea. Mi-o spus ca 200 de lei ii finalizarea, locatie pe Gheorghe Lazar, mi-o spus ca nu saruta si ca nu accepta sa o lingi pe țâțe fiindca o avut cancer la san si are implanturi, dupa care mi-o inchis. Avand in vedere aceste restrictii si felul in care arata in poza pe care o pus-o pe publi in care nu pare vreo mare frumusete, merita ea pretul de 200 finalizarea? Anda slabuta de la Top cere aceiasi bani pe finalizare si arata mai bine ca ea si accepta FK si sa o lingi pe țâțe iar la oral si normal e de 10...deci ce ar putea oferi asta in plus ca sa merite 200 de lei pe finalizare?

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
La 23.08.2023 la 23:10, maru88 a spus:

Personal, as trage in ea de toti banii si sunt convins ca baietii de pe aici au si impulat-o, doar ca simt ca e ca un diamant ascuns si o tin doar pt ei.

Eu am fost la ea in doua ocazii dar prima data nu am scris ca nu a fost nimic special iar a doua oară la fel…

Am fost ferm convins ca e cunoscuta și ca are thred deschis mai vechi plin de recenzii dar nu l-am observat eu deci nu mi-am bătut capul.

O sa relatez ultima ca prima nu mai țin minte exact.

Metoda de contactare a fost whatsapp unde a răspuns destul de repede și am putut stabili o întâlnire.

Locația e într-un bloc turn pe Gheorghe Lazar in spatele brutarilor și magazinelor este o parcare unde mai sunt șanse sa găsiți ceva liber ca pe principala slabe șanse.

Apartamentul e pe stil vechi este la ultimile etaje dar aveți lift.

Actiunea se petrece într-un dormitor micuț pe un pat vechi dar Ok si înainte de asta doamna te invita la un suc/cafea/apa sau poate tărie dacă o rugați frumos iar dacă doriți sa stai la o tigare cu ea o sa va povestească despre viața ei din Grecia iar la un moment dat o sa aveți ocazia sa mergeți la dus/baie unde e dotata cu strictul necesar.

Revenind in dormitorul acela micuț Doamna (nu ma știu cum o cheama) se simte confortabil in el ca doar e la ea acasa și începe cu un oral care mie unu imi spune ca a avut o viața plină de aventura la viața ei.

Deep,lins,scuipat,frecat tot ce îți trece prin cap ea poate sa facă cu gura,din cand jn cand mai și vb cu ea…te simti ca și cum ai intrat intr-o spalatorie cu tunel dar in loc sa stai in mașina ești pe capota.

Ce încerc ea zic e ca suge pula fain!

Normal nu știu nu am încercat nu am fost curios in schimb pot sa spun ca arată ocheius la corp,bronzata dar are într-adevăr cicatrici pe sân probabil supraviețuind cancerului la sân. 
 

La baie nu a mai fost nevoie sa ma duc pentru ca am mai intrat odată in “tunel” si cam asta a fost. 
(ce încerc sa zic e ca face cim)

Am achitat si dus am fost.

O sa sune ciudat dacă spun ca am investit bine cei 200 lei pentru un oral?

Dar chiar suge pula fain.

@new era Sa sti doar dacă decizi sa o vizitezi ca probabil ai tu mai mult par pubian decât are ea in cap.

Nu imi bat joc sau ceva vorbesc foarte serios e tunsa scurt,super scurt gen Kylian Mbappe.

Nu știu dacă e turn on sau off pentru unii.

De recomandat? Da pentru oral nu știu despre normal…vedeți voi.

Spor!

 

  • Like 3
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...