Sari la conținut

Deea...poze reale-0763184810


Postări Recomandate

  • Oras:is
  • Oras:is

Deea a inteles mai bine decat "milogul" de brett, ca am citat din "milogii" care fac sluj

La Deea am facut o recenzie am dat note un pic mai mari decat ultimul recenzor

care fie vorba intre noi a spus cam aceleasi lucruri si a dat o nota mai mica parca 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Vii si la hotel? Ajung in cateva zile in Galati , si tare as vrea sa te cunosc :*, stiu ca poate e specificata undeva informatia asta, insa nu am timp sa caut... Voi reveni oricum cu un telefon curand.

Link spre comentariu
Vizitator deea deea
Reputație: 0

Vii si la hotel? Ajung in cateva zile in Galati , si tare as vrea sa te cunosc :*, stiu ca poate e specificata undeva informatia asta, insa nu am timp sa caut... Voi reveni oricum cu un telefon curand.

Buna!

Nu vin la hotel! :)

Link spre comentariu
Vizitator gingo
Reputație: 0

Am vorbit cu Ray mai devreme si a zis ca ar vrea sa vina la tine dar ii e rusine si a mai zis si ca ai cooru lasat... A zis va vrea sa guste din piersicuta.

Link spre comentariu
Vizitator deea deea
Reputație: 0

Am vorbit cu Ray mai devreme si a zis ca ar vrea sa vina la tine dar ii e rusine si a mai zis si ca ai cooru lasat... A zis va vrea sa guste din piersicuta.

De fapt @gingo ar vrea sa te viziteze dar nu stie cum sa isi faca curaj si ca sa fiu sincer nu prea mai are cu ce ;)

Ca sa fie treaba buna,veniti amandoi,gingo imi tine cooru,ca e lasat pana la jenunchi,si ray face huța huța cu piersicuța

http://yoursmiles.org/msmile/fun/m0115.gif

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...