Sari la conținut

Deea...poze reale-0763184810


Postări Recomandate

Vizitator deea deea
Reputație: 0

65 de pagini...drama, fericire, etc. Acu... pozele pe unde sunt? :(

pai..pe prima pagina sunt cateva,si cam pe penultimile pagini,dar mna..mai facem si offtopic,ca nimeni nu-i perfect! :)
Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Daca tot se merge si off topic. As Dori o parere. Este ceva in neregula cu un barbat care se tunde pe corp?... Piept, picioare...etc..?

Da. Daca doar se tunde. Macar sa se rada! :)

Link spre comentariu
Vizitator deea deea
Reputație: 0

Mi se atrage atentia cum ca "barbatii nu trebuie sa se tunde... Si la treaba cu rasul...nu cred ca este OK pentru maini, picioare... Nu? :| Adica, presupun ca tunsul este indeajuns pentru a dovedi igiena... (Nu ma incanta epilatul :)) )

pai..depinde cat esti de pufos :) ,daca ii prea mult,adica gen urs :)))),clar trebe tuns!
Link spre comentariu
Vizitator gingo
Reputație: 0

Da. Daca doar se tunde. Macar sa se rada! :)

 

kktu se rade :)))))))))))))

 

 

Cat despre junkanelu asta mic. Prietene, mergi la Deea fara probleme, garantez eu ca arata bine si o sa te simti ok. Nu te astepta la sex salbatic sau prostii... e ceva mai soft... cu ceva artificii... daca mai tin eu bine minte... Pentru mine tarifele sunt prea mari si nu imi mai permit sa merg la ea ;).

 

Cat despre partea cealalta cu tunsul... nu stiu ce sa zic... eu am un coleg... care are foarte mult par... Ideea e ca daca il tunzi cum zici tu ... sau ras, o sa creasca din ce in ce mai mult si mai des. 

Daca esti normal, si vrei doar sa te "epilezi" gen fotbalistii astia de pe la noi... nu cred ca se merita. Ca exemplu sa vezi ca nu sunt normali... era unu "Mutu"... un drogat.. care purta fes vara... moda preluata si de cativa "ratoni" din oras... probabil pe acolo isi tineau basinile vara... cand ascultau manele cu geamu lasat la masina :D 

 

Noi sa fim sanatosi. 

Vroiam sa mai dau un exemplu, dar o sa ma certe Deea ca ii f*tem topicu... :D 

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

Nu trebuie sa ma justific in fata nimanui!

Poate ar fi trebuit sa scriu : "schimbari la cadou" nu in servicii! In afara de CIM si Anal,fac orice..nu am fost vreo fitoasa si nici n-am sa fiu, sa zic,nu ma atinge colo,colo..si pe dincolo.Si tu,daca muncesti mai mult,iti doresti sa fii platit cum se cuvine. O duminica frumoasa! :)

 

attachicon.gif20161111_141653(2).jpg

 

Asa,ca sa nu mai fiti suparati! :)

 

Uite o pozitie complementara :doggystyle

:)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...