Sari la conținut

Deea...poze reale-0763184810


Postări Recomandate

  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Avand un drum in zona m-am uitat un pic pe fetele ce apar pe Galati, Braila si am ales-o pe Deea. De fapt n-a fost chiar greu pentru ca ea este singura in top si cum pentru mine impresiile de pe aici sunt hotaratoare n-a mai ramas decat sa ma uit un pic mai atent la poze. Cam putine si acelea nu foarte reusite......dar macar am vazut piele alba, corp armonios si gata, am si contactat-o prin PM. A raspuns foarte promt, am avut cateva schimburi de mesaje chiar prietenoase si a ramas sa o sun in ziua cu pricina dupa ora 10,00 probabil ea dorind sa-mi auda si vocea J. Am sunat-o am vorbit, totul stabilit foarte usor, absolut corect.

Seara la 19,30 am avut oaresce probleme cu gasirea locatiei, pana la urma am fost nevoit sa iau un taxi ca sa ajung, astfel am intarziat vreo 15 minute. M-a ghidat si am ajuns in garsoniera ei, unde in sfarsit am avut ocazia s-o vad din cap pana-n picioare. Mi-a placut mult ce am vazut, adica o femeie cu corp armonios, destul de inalta (1,72 fara tocuri), sani mai degraba mici nr. 2 cred, dar frumosi parca ma invitau sa-i iau in palma, fund bombat. La prima vedere (si atingere) cea mai placuta impresie mi-a facut fata ei, destul de frumosa, piele alba catifelata, par lung superb care mirosea exceptional de placut.

Am stat de vorba ca sa ne cunoastem un pic, vreo  5 minute, dupa care m-am dus sa fac un dus. Baia destul de slab dotata, dar nu m-a interesat, venisem la ea pentru cu totul altceva, asa ca da-o-ncolo de baie J

Revenind de la baie in costumul lui Adam m-am asezat comod pe pat si Deea a trecut la actiune. A inceput foarte finut, incet cu mangaieri cu minutele, cu corpul, cu sanii. Totul foarte incet, foarte fin....intre timp parul ei se atingea de barbia si de nasul meu si se imprastia pe pieptul meu creand o miscare mangaietoare asa cum isi misca corpul. Parul ei era foarte fin, mirosea demential,.....mi-a creat senzatii incredibile.....excitatie in adevaratul sens al cuvantului. (Pana acum nu stiam ca un par poate fi chiar atat de excitant....si n-am 18 ani J)

Cel mic a ajuns erect (s-a facut mare J) asteptand continuarea ce se anunta foarte promitatoare. Deea l-a luat in gura si incet foarte incet a supt-o, incet a luat-o DT cateva secunde dupa care scotea oaresce sunete de inec......mda e cam marisor dansul in pozitia de drepti. Intre timp o mangaiam pe spate, pe fund, luand in palme sinii care-mi pareau superbi in acel moment.  In orice caz vreme de vreo-10-15 minute a fost ceva de vis. Stateam si ma gandeam s-o iau de acolo si sa trecem la actul 2, sau nu....si buummm a fost nu, dar a fost un nu fantastic, ceva exceptional. M-am lasat pe spate si am zis daaa, asta a fost un oral cu adevarat de vis!

Pentru ca intre timp a cam zburat ora, mai ales ca am si intarziat si avea alta programare dupa mine, nu m-am mai strofocat sa continui actiunea, am preferat sa stau cu ea in pat s-o mangai si sa povestim. Mi-a povestit cate ceva despre ea, si eu despre unele experiente mai deosebite si gata a fost.

Ce m-a impresionat mult a fost ca Deea in tot timpul cat am fost acolo a fost foarte prietenoasa, zambitoare, ca o veche prietena, astfel m-am simtit si eu foarte bine la ea.

Notele:

Locatia: 7

Deea fata, corp, sani: 9

Deea atitudine(GFE): 10

Oral 10*** exceptional

Leii cei 150, lasati pe dulap se trec la capitolul investitii excelente!

In concluzie, Deea este indiscutabil de vizitat, din cate am inteles isi mai si selecteaza un pic clientii, fiind o fata inteligenta nu-i plac agramatii, asa ca cand o contactati din postura de necunoscut sa-i scrieti ingrijit. In cea ce ma priveste cu proxima ocazie este obligatoriu s-o vizitez pentru continuare, next step, next level. 

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...