Sari la conținut

Deea...poze reale-0763184810


Postări Recomandate

  • Oras:.
  • Oras:.

Nu ma pricep sa fac complimente asa ca am considerat drept compliment.. sa-i fac o invitatie/propunere de intalnire

Nu ma pricep sa fac cadouri asa ca am considerat ca o floare este potrivita

Nu sunt organizat si nu respect orele de intalnire asa ca am intarziat mai bine de o jumatate de ora

Nu am simt de orientare asa ca am incurcat etajul, noroc cu o vecina simpatica care m-a dumirit unde ma aflu si mai ca m-a condus la etajul potrivit unde am dat doua trei ture maxim una, pe hol, pana cand am simtit o mana care m-a tras in locuinta

Nici acum nu stiu cum de nu am cazut ca de obicei sunt si impiedicat

In fine.. am nimerit unde trebuia: in bratele Deei

Chiar daca as fi plecat de la ea acum o ora tot asa as fi spus: pentru ca a trecut mult timp de la intalnire nu mai retin amanuntele.. dar totul a inceput de la un sarut, apoi cateva secvente: eu sub dus, usa de la baie nu se inchidea, ea in usa, rochita lasa sa se intrevada sfarcurile erecte deja si sanii frumos conturati, eu intanzand mana catre ea si tragand-o alaturi de mine sub dus.. asa gogu a reintalnit doi prieteni buni pe Grigore si Marcel (Grigore-sanul stang al Deei, Marcel-sanul drept, gogu-colegul meu de haiducii)

Si cei doi frati l-au imbratisat pe colegul meu, ajutati de mainile Deei  care ii tinea apropiati si ceva saliva

Cand colegul meu a fost destul de intaratat a fost echipat cu “pelerina” si s-a intalnit cu o alta prietena buna, Roza ! care l-a “imbratisat” cu drag pana l-a coplesit

Revergorat cu un dus si revenit in bratele Deei, nu i-a trebuit mult gogului sa fie iarasi alintat si rasfatat de doua buze dulci si o limbuta jucausa care au avut grija si de cele doua prietene mai mici si mai “rotunjoare” din proximitate pana cand in sfarsit a venit iar.. sfarseala !

Si pentru ca in devalmasie am inceput sa scriu, in devalmasie voi incheia:

Nu respect niciodata timing-ul asa ca nu stiu cat am stat.. prea mult sau prea putin ?! parca a trecut un an intr-o secunda.. sau invers

Nu am simtul aprecierii deci nu stiu sa dau note, totusi mi-as da mie un f.b. pt ca am fost inspirat cu propunerea mea

Nu am memorie buna deci cred ca nu mai stiu daca si cat.. stiu insa ca EU am fost rasplatit inzecit si pentru asta  sper sa o nimeresc de aici inainte, ziua Deei zic.. sau sa Vin in fiecare zi casa fiu sigur ca nu o mai incurc ?! 

ziua, nu pe Deia (sper..)  :blushing2

am spus toate astea ca sa scot in evidenta ATITUDINEA ei care completeaza (as putea spune chiar ca substitue) de minune partea erotica

Și uite așa am încălecat pe-o șa și v-am spus povestea mea, din “trilogia” in sase-sapte volume maxim cinci (inceputa pe alte “meleaguri”), intitulata ROMANCUTE FRUMOASE.. azi volumul MOLDOVEANCA 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator deea deea
Reputație: 0

 

Te rog,daca nu ai peste 25 de ani,NU MA CONTACTA!!!

AM NEVOIE DE DISCRETIE,CEEA CE UNII DINTRE VOI,NU STIU SA O OFERE!!

SI VA ROG SA NU MAI SPUNETI..PE LA FETELE PE UNDE MERGETI,CA LA ETAJUL CUTARE..LA APARTAMENTUL CUTARE..MAI E O FATA CA SI TINE...IN ACELASI BLOC!

CE PANA MEA II ASTA???

Link spre comentariu

Vizitator deea deea
Reputație: 0

SI..MAI ROG INCA CEVA PE CEI CE MA VIZITEAZA.

 

CAND INTRI LA BAIE,DE DEZBRACI COMPLET,FARA SOSETE IN PICIOAREA...TE SPELI LA DUŞ,NU LA CHIUVETA!!

DAI CU GEL DE DUŞ SAU CU SAPUN..SI PRIN ALTE PARTI,NU DOAR PE CAPUL PENISULUI..CA DUPA AIA ZICETI CA "PRIN ZONELE ADIACENTE N-A UMBLAT" normal ca nu umblu daca tu te speli la chiuveta!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...