Sari la conținut

Masaj cu finalizare 0748530450


Postări Recomandate

  • cleopatra01 a schimbat titlul în Masaj cu finalizare 0748530450
  • Oras:deva
  • Oras:deva

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/diverse/anunt/erotic-masaj-nuru/952e3d1827027fff156ffh2ffg30i907.html

 

Am discutat cu ea pe whatsapp, a răspuns destul de repede, 300 de Ron ședința cu finalizare prin tehnici de masaj și 400 cu finalizare prin contact sexual. Astea au fost cuvintele ei. Mie personal preturile mi s-au părut mari, iar faptul ca nu prea am găsit nimic concret despre ea pe forum, ma făcut sa zic pas. Nr tel 0748530450 

 

Dacă ajungi pe la ea, poate ne povestești și noua experiența. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:deva
  • Oras:deva
Acum 28 minute, orto2022 a spus:

Si "sedinta" cit timp tine ma gindesc ca o ora la preturile astea sau te termina in 5 minute si afara

Nu știu sa îți zic, eu când am auzit preturile, am început sa caut despre ea pe forum și cum nu am găsit mare lucru, nu am mai cerut detalii. Atât a mai zis, ca include sărutări, bănuiesc ca pe corp, nu știu dacă se referea la fk și atingeri. 

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Multumim colegu LUIS,FIGO

La Denisa am fost de mai multe ori desi prima data cind am fost am zis ca nu ma mai duc fata e  frumoasa intretinuta  la fizic sala solar acum preturile sunt afisate ( nu le comentez , mi le-am asumat daca am mers)

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Am vizitat pe domnisoara.  Are un corp super. Atitudinea este ok. La 200 lei face un masaj cu finalizare la mână.  Sa dezbraca sa pune pe tine dar nu te lasa să-i faci mare lucru. Am luat si varianta cu 400. Aici lucrurile sunt diferite. Se foloseste ulei din plin . Se muleaza pe tine si îți face oral protejat iar tu poti sa o atingi mai peste tot. Este o experiență ok daca iti permite buzunarul.  Punctul minus este ca nu exista nici o oră.  E doar o vrajeala. La varianta cu 200 lei dureaza 20 minute iar la cea scumpa vreo 35 minute. Din cauza asta ,zic eu e un mare minus. Am fost ,am incercat, a fost o experiență bună ,dar din cauza timpului scurt eu nu mai merg. Acum fiecare stie ce e bine pt el

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara
  • Oras:Hunedoara

De ce s-a schimbat titlul acestui topic? 

Eu nu am pus nici un număr de telefon în titlu, nu intentionam să deschid topic unei anumite domnișoare,  intenția a fost să aflăm cât mai multe informații despre doamne, domnișoare care practică masaj cu finalizare. 

De ce ați schimbat titlul?

Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara
  • Oras:Hunedoara

Salutare! Aceași chestie am pățit acu ceva timp in Timișoara!30 min.costa 250 de Ron,dar nu puteai să o atingi,doar dacă plăteai extra!In fine ,te termini apoi ieși afară! Interesant era că puteai sa alegi domnișoarele,era la alegere!Dar o data merita incercat,acu depinde de gustul fiecăruia!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...