Sari la conținut

Mariiiaaa 0754926558


Postări Recomandate

Am fost si eu la Miky si pot spune despre ea ca e o fata frumoasa, cu cateva mici defecte(sani micuti si buze subtiri) iar calitatea serviciilor e destul de ok. Partea buna e ca m-a lasat sa ma desfasor cum vreau, preludiu cat de mult am vrut dar uneori e cam pasiva, nu ar strica sa se implice mai mult la NP. Mie mi-a placut experienta, imi place cum arata la fata cu genele puse si inclin sa revin la ea o data sau de doua ori pe luna. Din ce mi-a spus, face si confirmare video.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 1 oră, nidaimekage a spus:

Am fost si eu la Miky si pot spune despre ea ca e o fata frumoasa, cu cateva mici defecte(sani micuti si buze subtiri) iar calitatea serviciilor e destul de ok. Partea buna e ca m-a lasat sa ma desfasor cum vreau, preludiu cat de mult am vrut dar uneori e cam pasiva, nu ar strica sa se implice mai mult la NP. Mie mi-a placut experienta, imi place cum arata la fata cu genele puse si inclin sa revin la ea o data sau de doua ori pe luna. Din ce mi-a spus, face si confirmare video.

Hei! Eu încerc sa ma modelez după fiecare cât pot… cu toate acestea îți mulțumesc frumos pentru vizita. Următoarele vizite din partea ta sper sa te mulțumească mai mult din toate punctele de vedere. Te pupacesc și te aștept cu drag! 😇🥰😘

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna❤️
Disponibila pentru programări !!

 

150 finalizarea
300 ora
Fac și deplasări.500 h
Se oferă: Sex normal diferite pozitii, oral neprotejat/protejat  poziția 69 și mici fantezii
Servicii extra:
Finalizare orala:50 lei
F.k: 50 lei

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna ❤️❤️🙈

Disponibila pentru programări !!

 

150 finalizarea
300 ora
Fac și deplasări.500 h
Se oferă: Sex normal diferite pozitii, oral neprotejat/protejat  poziția 69 și mici fantezii
Servicii extra:
Finalizare orala:50 lei
F.k: 50 lei

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna ❤️❤️🙈

 

Disponibila pentru programări !!

 

150 finalizarea
300 ora
Fac și deplasări.500 h
Se oferă: Sex normal diferite pozitii, oral neprotejat/protejat  poziția 69 și mici fantezii
Servicii extra:
Finalizare orala:50 lei
F.k: 50 lei

 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Am cunoscut-o si eu recent pe Miky.

Si sincer sa fiu mi-a lasat o parere buna. Ajuns la locatie (care e mai degraba aproape de studiorum green decat de park lake si celelalte locatii de pe AAV), am intrat si m-am intalnit cu o domnisoara destul de frumusica - ceva peste asteptarile din poze.

Am povestit cate una alta la o tigara dupa care am mers la dus. Intors, ma astepta in pat dezbracata.

Mi-a placut ca are o prezenta si un aspect feminin - atat ca si linie a corpului cat si aspect general, par lung prins in coada lateral. Sanii nu-s foarte mari, insa mi-au placut ca-s naturali si tare placuti la atingere. A inceput cu un ON - cumintel, insa placut.

Prezervativ, LOT, misionar, finish ! In timpul actiunii geme destul de placut si cum ziceam, e o placere sa ii observi corpul dezbracat.

Achitat 200 - pentru ca-s prost :) - nu stiu ce pagina am deschis aici, am vazut 200 in graba si am urcat. Acuma vad ca ultimele preturi erau 150 cu optiune de 50 FK - pe care regret ca nu am optat-o, Aia e. Data viitoare :)

 

Note:

Aspect: chiar ok (9). Nu regreti ca ai venit. Corp fain, sani placuti la atingere, piele fina, slim insa ai pe ce pune mana.

ON: decent. (7)

NP: chiar ok. 7 Daca optam si pentru FK as mai fi adaugat vreo 1-3 puncte. Dar e vina mea ca am fost aerian :)

GFE: 6. Totusi prietenoasa si deschisa. Conversatia curgea ok.

Locatie: 9. Nimic de reprosat. Am "baltit" un pic pe jos in timpul dusului.

Cadou: 200 - ca atata m-a dus capul. Dar nu am ce sa-i reprosa nici aici. Data viitoare adaug un fk de banii aia.

 

Nah, una peste alta, la 150 cum a fost, sau 200 cu FK, pret corect. De revenit !? sincer sa fiu, cel mai probabil ca da. Mi-a placut de ea si ca persoana si ca si aspect.

 

Numa bine tuturor

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 3 ore, damascus85 a spus:

Am cunoscut-o si eu recent pe Miky.

Si sincer sa fiu mi-a lasat o parere buna. Ajuns la locatie (care e mai degraba aproape de studiorum green decat de park lake si celelalte locatii de pe AAV), am intrat si m-am intalnit cu o domnisoara destul de frumusica - ceva peste asteptarile din poze.

Am povestit cate una alta la o tigara dupa care am mers la dus. Intors, ma astepta in pat dezbracata.

Mi-a placut ca are o prezenta si un aspect feminin - atat ca si linie a corpului cat si aspect general, par lung prins in coada lateral. Sanii nu-s foarte mari, insa mi-au placut ca-s naturali si tare placuti la atingere. A inceput cu un ON - cumintel, insa placut.

Prezervativ, LOT, misionar, finish ! In timpul actiunii geme destul de placut si cum ziceam, e o placere sa ii observi corpul dezbracat.

Achitat 200 - pentru ca-s prost :) - nu stiu ce pagina am deschis aici, am vazut 200 in graba si am urcat. Acuma vad ca ultimele preturi erau 150 cu optiune de 50 FK - pe care regret ca nu am optat-o, Aia e. Data viitoare :)

 

Note:

Aspect: chiar ok (9). Nu regreti ca ai venit. Corp fain, sani placuti la atingere, piele fina, slim insa ai pe ce pune mana.

ON: decent. (7)

NP: chiar ok. 7 Daca optam si pentru FK as mai fi adaugat vreo 1-3 puncte. Dar e vina mea ca am fost aerian :)

GFE: 6. Totusi prietenoasa si deschisa. Conversatia curgea ok.

Locatie: 9. Nimic de reprosat. Am "baltit" un pic pe jos in timpul dusului.

Cadou: 200 - ca atata m-a dus capul. Dar nu am ce sa-i reprosa nici aici. Data viitoare adaug un fk de banii aia.

 

Nah, una peste alta, la 150 cum a fost, sau 200 cu FK, pret corect. De revenit !? sincer sa fiu, cel mai probabil ca da. Mi-a placut de ea si ca persoana si ca si aspect.

 

Numa bine tuturor

Mulțumesc 😘😘😘 te mai aștept cu mare drag ❤️❤️

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna ❤️❤️🙈

 

Disponibila pentru programări !!

 

150 finalizarea
300 ora
Fac și deplasări.500 h
Se oferă: Sex normal diferite pozitii, oral neprotejat/protejat  poziția 69 și mici fantezii
Servicii extra:
Finalizare orala:50 lei
F.k: 50 lei

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna ❤️❤️🙈

 

Disponibila pentru programări !!

 

150 finalizarea
300 ora
Fac și deplasări.500 h
Se oferă: Sex normal diferite pozitii, oral neprotejat/protejat  poziția 69 și mici fantezii
Servicii extra:
Finalizare orala:50 lei
F.k: 50 lei

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Disponibila pentru programări !!

 

150 finalizarea
300 ora
Fac și deplasări.500 h
Se oferă: Sex normal diferite pozitii, oral neprotejat/protejat  poziția 69 și mici fantezii
Servicii extra:
Finalizare orala:50 lei
F.k: 50 lei

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Disponibila pentru programări !!

 

150 finalizarea
300 ora
Fac și deplasări.500 h
Se oferă: Sex normal diferite pozitii, oral neprotejat/protejat  poziția 69 și mici fantezii
Servicii extra:
Finalizare orala:50 lei
F.k: 50 lei

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Revizitat domnisoara 😊. Prima vizita a fost înainte sa apăra ea pe forum, încă de la începutul venirii ei in Cluj. A evoluat mult și este intr-o continua schimbare. Sa ne purtam frumos cu ea, are bun simt, gen Yren sau Kataleya. Este o constatare nu comparație 🙃

Domnisoara, este frumoasa, tanara si placuta la atingere, o silueta frumoasa.
Serviciile ON frumos simplu și fără artificii. La NP placuta, soft, fără nebunii, dar pe gustul meu, nici eu nu am cerut anume poziții 🤭

Este de revenit si de păstrat, pentru ca are potențial și merita 😊

150 RON 30 min și fără graba 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 45 minute, TeenLover17 a spus:

Revizitat domnisoara 😊. Prima vizita a fost înainte sa apăra ea pe forum, încă de la începutul venirii ei in Cluj. A evoluat mult și este intr-o continua schimbare. Sa ne purtam frumos cu ea, are bun simt, gen Yren sau Kataleya. Este o constatare nu comparație 🙃

Domnisoara, este frumoasa, tanara si placuta la atingere, o silueta frumoasa.
Serviciile ON frumos simplu și fără artificii. La NP placuta, soft, fără nebunii, dar pe gustul meu, nici eu nu am cerut anume poziții 🤭

Este de revenit si de păstrat, pentru ca are potențial și merita 😊

150 RON 30 min și fără graba 

Hei , îți mulțumesc din suflet ❤️❤️❤️ te pup și te mai aștept 😘🙈

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
La 28.10.2023 la 10:42, Mikymikyy a spus:

 

Buna ❤️❤️🙈

 

Disponibila pentru programări !!

 

150 finalizarea
300 ora
Fac și deplasări.500 h
Se oferă: Sex normal diferite pozitii, oral neprotejat/protejat  poziția 69 și mici fantezii
Servicii extra:
Finalizare orala:50 lei
F.k: 50 lei84ac38c5-71bc-48a5-8791-429b05658433.jpeg.29141cb02a674f0331ff98cc0f618c31.jpeg

Degeaba ești frumoasă daca nu răspunzi la mesaje numai cand ai tu chef. Ești noua in domeniu. Sfat: Trebuie sa ai caracter și in domeniul asta daca vrei sa păstrezi clientela.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 10 ore, JBond_007 a spus:

Degeaba ești frumoasă daca nu răspunzi la mesaje numai cand ai tu chef. Ești noua in domeniu. Sfat: Trebuie sa ai caracter și in domeniul asta daca vrei sa păstrezi clientela.

Buna!
Nu raspund cand am eu chef, raspund cum pot...eu am si alte programari nu pot sta doar de Telefon.Daca nu as raspunde deloc as Mai zice, eu zic ca sunt destul de implicata in acest domeniu! Mulțumesc ! 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 

Disponibila pentru programări !!

 

150 finalizarea
300 ora
Fac și deplasări.500 h
Se oferă: Sex normal diferite pozitii, oral neprotejat/protejat  poziția 69 și mici fantezii
Servicii extra:
Finalizare orala:50 lei
F.k: 50 lei

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

150finalizarea 
300ora
Fac și deplasări.500 h
Se oferă: 
Sex normal diferite pozitii, 
Oral neprotejat/protejat, 

Poziția  69
Mici fantezii
Masaj
Servicii extra:
Finalizare orala:50 lei
Uro: 50 lei
F.k 50 lei 

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Disponibilă pentru programări !!❤️
Prețuri: 
150 Ron finalizarea(30 min)
300Ron ora ( include 2 finalizări)
😁Servicii:
🍌Oral protejat/neprotejat
•Normal protejat, 69, diferite poziții,mici fantezii.👀
•Masaj 💆🏼
•Finalizare corporală
💸Servicii extra:
•Finalizare orală:50 Ron
•Uro:50 Ron
•Dominare fără accesorii :50 Ron
•Dominare cu accesorii : 100 Ron
• FK: 50 Ron 💋
În cazul în care nu răspund la apel, puteți lăsa mesaj pe whats’ app‼️🥰

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Disponibilă pentru programări !!❤️
Prețuri: 
150 Ron finalizarea(30 min)
300Ron ora ( include 2 finalizări)
😁Servicii:
🍌Oral protejat/neprotejat
•Normal protejat, 69, diferite poziții,mici fantezii.👀
•Masaj 💆🏼
•Finalizare corporală
💸Servicii extra:
•Finalizare orală:50 Ron
•Uro:50 Ron
•Dominare fără accesorii :50 Ron
•Dominare cu accesorii : 100 Ron
• FK: 50 Ron 💋
În cazul în care nu răspund la apel, puteți lăsa mesaj pe whats’ app‼️🥰

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 1 minut, carlos_cj a spus:

Bună fetița. O trecem pe listă. Direct pe primele poziții. 😎

Cu uro nu sunt în clar. Cine face și cine e udat? 🤔

Dacă tu ești partea docilă, accepți și pe față, sau doar pe corp?

Buna dragul meu , eu doar fac 😊 cine dorește va fi udat de mine 🙂

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Disponibilă pentru programări !!❤️
Prețuri: 
150 Ron finalizarea(30 min)
300Ron ora ( include 2 finalizări)
😁Servicii:
🍌Oral protejat/neprotejat
•Normal protejat, 69, diferite poziții,mici fantezii.👀
•Masaj 💆🏼
•Finalizare corporală
💸Servicii extra:
•Finalizare orală:50 Ron
•Uro:50 Ron
•Dominare fără accesorii :50 Ron
•Dominare cu accesorii : 100 Ron
• FK: 50 Ron 💋
În cazul în care nu răspund la apel, puteți lăsa mesaj pe whats’ app‼️🥰

Link spre comentariu

  • Oras:Anywhere
  • Oras:Anywhere

Vizitat recent domnisoara.

Chiar daca din exprimarea ei de aici pare un pic mai infipta domnisoara, la fata locului este mai mult decat placuta. Locatia in zona caminelor Economica, nu departe de unde aveau cuibul Ralu si Kataleya, pentru cunoscatori.

Am povestit una alta timp de o tigara. Pare usor timida dar se straduie sa se faca placuta pe cat poate.

Dupa un dus de reimprospatare am intrat in dormitor unde domnisoara am inceput cu un preludiu cu FK (pt care am optat de la inceput). Dupa activarea juniorului, domnisoara a trecut la un ON usor timid, fara artificii prea multe, dar decent. Apoi a pus prezervativul si a urmat o scurta sesiune de LOT.  Cum au mentionat si altii geme, chiar daca e artificial, totusi pare destul de real si bine temporizat, deci stie fata ceva meserie pana la urma.  Dupa care am mai lovit un dus rapid si dus am fost.

Achitat 200 de tigrii malaysieni pentru servicii.

Ca si note:

Aspect 9, corp placut, tineresc, sani mici spre medii dar placuti si naturali. piele placuta la atingere. Pe deasupra cred ca pozele nu ii chiar fac dreptate.

ON: 7, as zice ca mai are putin de studiat. usor mecanic parca si totusi fara nici un fel de artificii sau atentie la zone adiacente

NP: 8, dupa cum ziceam, e placuta, geme frumos. destul de docila. -1 din start pentru ca a folosit cam mult lubrifiant pentru gustul meu.

GFE. 8.5. Placuta la discutii si si ai ce discuta cu ea. pare deschisa si comunicativa. FK e usor cam timid, poate e din cauza ca e mai incepatoare.

De revenit, da pentru mine, pentru posibilul studiu de evolutie al domnisoarei.

Mi-a parut bine sa te cunosc @Mikymikyy

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...