Sari la conținut

Mariiiaaa 0754926558


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Hei dragilor! 
De mâine voi fi activă în orașul vostru începând cu ora 12:00

Va pup și aștept să ne revedem💋🥰

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bunaaaa 😘

Disponibila pentru programări  pana la ora 22:00

 

Prețuri:

200Ron finalizarea (30 min)
250finalizare+ masaj body to body 
400Ron ora(include 2 finalizări)
450Ron ora cu masaj erotic body to body
 😁Servicii: 🍌oral protejat/neprotejat,Normal doar protejat,poziția 69,mici fantezi, diferite poziții, handjob, duș împreună sau asistat, masaj ( la ora), finalizare corporală, F.K ( în funcție de igienă) 💋

Servicii extra: Finalizare orală 50Ron /Uro 50Ron( anunțat cu 30 de min înainte)

🔝În cazul în care nu răspund la apel, mă poți contacta prin sms/ whats’app

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bunaaaa 😘

Disponibila pentru programări  pana la ora 22:00

 

Prețuri:

200Ron finalizarea (30 min)
250finalizare+ masaj body to body 
400Ron ora(include 2 finalizări)
450Ron ora cu masaj erotic body to body
 😁Servicii: 🍌oral protejat/neprotejat,Normal doar protejat,poziția 69,mici fantezi, diferite poziții, handjob, duș împreună sau asistat, masaj ( la ora), finalizare corporală, F.K ( în funcție de igienă) 💋

Servicii extra: Finalizare orală 50Ron /Uro 50Ron( anunțat cu 30 de min înainte)

🔝În cazul în care nu răspund la apel, mă poți contacta prin sms/ whats’app

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dragilor, țin să vă anunț ca nr ap și al et îl dau când sunteți în fața scării.

Ma tot confrunt cu această problemă, chestia asta am făcut o pentru ca sunt prea multe țepe pe aici și mi-sa luat.

App pentru cei care nu știu geamul de la apartament este fix la stradă 😂😁😉

Pupici și o zi minunată vă doresc!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bunaaaa 😘

Disponibila pentru programări  pana la ora 22:00

 

Prețuri:

200Ron finalizarea (30 min)
250finalizare+ masaj body to body 
400Ron ora(include 2 finalizări)
450Ron ora cu masaj erotic body to body
 😁Servicii: 🍌oral protejat/neprotejat,Normal doar protejat,poziția 69,mici fantezi, diferite poziții, handjob, duș împreună sau asistat, masaj ( la ora), finalizare corporală, F.K ( în funcție de igienă) 💋

Servicii extra: Finalizare orală 50Ron /Uro 50Ron( anunțat cu 30 de min înainte)

🔝În cazul în care nu răspund la apel, mă poți contacta prin sms/ whats’app

 

Link spre comentariu
Acum 2 ore, Mikymikyy a spus:

 

Bunaaaa 😘

Disponibila pentru programări  pana la ora 22:00

 

Prețuri:

200Ron finalizarea (30 min)
250finalizare+ masaj body to body 
400Ron ora(include 2 finalizări)
450Ron ora cu masaj erotic body to body
 😁Servicii: 🍌oral protejat/neprotejat,Normal doar protejat,poziția 69,mici fantezi, diferite poziții, handjob, duș împreună sau asistat, masaj ( la ora), finalizare corporală, F.K ( în funcție de igienă) 💋

Servicii extra: Finalizare orală 50Ron /Uro 50Ron( anunțat cu 30 de min înainte)

🔝În cazul în care nu răspund la apel, mă poți contacta prin sms/ whats’app

IMG_0700.jpeg

ai facut prajituri ???

Link spre comentariu

Am ramas dator cu o recenzie de saptamana trecuta.

Programarea s-a facut usor, pe whatsapp, fiind Duminica am prins loc destul de repede la Miky.

Locatia este foarte usor de gasit, la inceputul strazii AVV. Apartamentul cochet, foarte curat, pretabil pentru activitate.
Odata ajuns, am intalnit-o pe Miky, care este o fata efectiv superba - pozele chiar nu ii fac dreptate, arata mult mai bine in realitate. Am stat unpic la povesti, m-a servit cu un pahar de apa, am facut cunostinta si cu motanelul lui Miky si am intrat la dus.
Cand am iesit, ea ma astepta deja goala in dormitor. Am optat pentru varianta de 1h cu masaj body-to-body. Masajul a fost bun, mi-a placut destul de mult, mi-a spus ca a facut niste cursuri pentru acest masaj, eu zic ca merita sa incercati.

A urmat apoi un ON destul de ok - eu nu sunt fan oral, asa ca nu pot sa spun mai multe. Am trecut la NP unde am schimbat mai multe pozitii, LOT, misionar, doggy - unde am si finalizat. I-am facut si eu unpic de masaj intre reprize, nu de alta, dar are un corp superb iar mie imi face placere sa fac masaj. Dupa inca un dus, am rugat-o sa mai imi faca ea unpic de masaj, am mai stat la povesti si apoi am plecat.

Per total experienta a fost buna spre foarte buna. Miky arata foarte bine, ai ce sa vorbesti cu ea, masajul si actiunea au fost bune si m-am simtit bine in prezenta ei. Merita de vizitat, dupa parerea mea.

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 1 oră, tzepis a spus:

tot cu frisca era mai misto

Este frișcă , nu făină! 😂😂😂

Poate de la efect se vede așa 🙈

Link spre comentariu
Reputație: 166
  • Oras:Anywhere
  • Oras:Anywhere
2 hours ago, Mikymikyy said:

Este frișcă , nu făină! 😂😂😂

Poate de la efect se vede așa 🙈

tot ce poate sa fie de la efect. clar frisca ii ce trebe 😁

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 4 ore, mihai1215 a spus:

Am ramas dator cu o recenzie de saptamana trecuta.

Programarea s-a facut usor, pe whatsapp, fiind Duminica am prins loc destul de repede la Miky.

Locatia este foarte usor de gasit, la inceputul strazii AVV. Apartamentul cochet, foarte curat, pretabil pentru activitate.
Odata ajuns, am intalnit-o pe Miky, care este o fata efectiv superba - pozele chiar nu ii fac dreptate, arata mult mai bine in realitate. Am stat unpic la povesti, m-a servit cu un pahar de apa, am facut cunostinta si cu motanelul lui Miky si am intrat la dus.
Cand am iesit, ea ma astepta deja goala in dormitor. Am optat pentru varianta de 1h cu masaj body-to-body. Masajul a fost bun, mi-a placut destul de mult, mi-a spus ca a facut niste cursuri pentru acest masaj, eu zic ca merita sa incercati.

A urmat apoi un ON destul de ok - eu nu sunt fan oral, asa ca nu pot sa spun mai multe. Am trecut la NP unde am schimbat mai multe pozitii, LOT, misionar, doggy - unde am si finalizat. I-am facut si eu unpic de masaj intre reprize, nu de alta, dar are un corp superb iar mie imi face placere sa fac masaj. Dupa inca un dus, am rugat-o sa mai imi faca ea unpic de masaj, am mai stat la povesti si apoi am plecat.

Per total experienta a fost buna spre foarte buna. Miky arata foarte bine, ai ce sa vorbesti cu ea, masajul si actiunea au fost bune si m-am simtit bine in prezenta ei. Merita de vizitat, dupa parerea mea.

Hei dragule! Mulțumesc pentru vizita și pentru laude 😇. Chiar mă bucur ca te ai simțit bine și te aștept cu mare drag și data viitoare! Pupici 😘 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna dragilor! 🥰

Ultimele 3 zile în orașul vostru…🙈😁

Disponibila pentru programări până la ora 21:00! 💋💋💋

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Hei dragilor! 
Astăzi nu mai am nici un loc disponibil! 
Vă aștept mâine fiind și ultima zi, vă pup! 💋 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dragilor, astăzi este ultima zi în orașul vostru! Vă aștept 🥰🤤

 

Prețuri:

200Ron finalizarea (30 min)
250finalizare+ masaj body to body 
400Ron ora(include 2 finalizări)
450Ron ora cu masaj erotic body to body
 😁Servicii: 🍌oral protejat/neprotejat,Normal doar protejat,poziția 69,mici fantezi, diferite poziții, handjob, duș împreună sau asistat, masaj ( la ora), finalizare corporală, F.K ( în funcție de igienă) 💋

Servicii extra: Finalizare orală 50Ron /Uro 50Ron( anunțat cu 30 de min înainte)

🔝În cazul în care nu răspund la apel, mă poți contacta prin sms/ whats’app

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 6 ore, SaulGoodman9 a spus:

O stiu pe Micky din liceu
Am fost la ea:

ON: 7
NP: 9

GFE: 10+

De revenit oricand cu siguranta, te pup Micky.

De la școala generală cred ca mă știi 😂😂😂

Ferească Dumnezeu ce recenzie !!! 🤦🏻‍♀️

Link spre comentariu

Buna!

Am vizitat si eu pe Miky in urma de 2 saptamani si am avut o experienta placuta cu ea.

Am stabilit o intalnire prin SMS pentru o ora, mai spre seara. Locatia era pe AVV, usor de gasit. Apartamentul era curat, am primit si prosop curat pentru dus. Mi-a oferit si un pahar de apa la inceput.

Fata e tanara, arata bine, exact ca si in pozele postate. Am optat pentru o ora cu masaj erotic body to body si finalizare orala. Am avut astfel de masaj pentru prima data, deci nu stiam la ce sa astept - chiar daca as zice ca Miky a facut treaba buna, nu ma incanta masaju de genul. Probabil nu l-as mai cere astfel de masaj inc-o data. Am lasat 500 RON per total.

Multumesc Miky de experienta, si numai bine tuturor!

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Bună dragilor! 
Din anumite motive personale contul cel vechi a trebuit să îl șterg…
Săptămâna viitoare voi reveni cu mai multe poze! 
Eu sunt Mariiaa! 
Am 23de ani,1.72cm si 60 kg 
Sunt o fată cu bun simț si  cu foarte multă răbdare..la mine nimic nu se face pe grabă!
Te astept cu drag să petrecem clipe de neuitat!

🥰Servicii:


💞Oral protejat/neprotejat( în funcție de igienă)
💞Sex normal doar protejat
💞Sărutări corporale
💞Pozitia 69
💞Finalizare corporală
💞Hand job 
💞Diferite poziții si mici fantezii

😁Preturile mele sunt:
200 lei-finalizarea(30 min)
400 lei(60 min)
500 lei(60 min) deplasare ( la hotel/pensiune)
Servicii extra: 
💞CIM:50 lei
💕Uro:50 lei (activ)

 Nu accept persoane in stare de ebrietate, cu bile sau alte accesorii, nu fac anal! 
    Programările se confirmă cu o oră înainte. Cei care nu confirma programarea se anuleaza. 

  🤩In cazul in care nu răspund la apel lasă mi un mesaj sms/WhatsApp pentru programări‼️

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...