Sari la conținut

Irina 🖤❤️0728499292❤️🖤


Vizitator

Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Irina 🖤❤️0728499292❤️🖤
  • Oras:City of Dunwall / Blackreef
  • Oras:City of Dunwall / Blackreef
Acum 13 minute, lovelyred a spus:

🩷🩷🩷dragilor ma gândeam sa va vizitez🩷🩷🩷20240325_092648.jpg.2b0c75b92f11257ab47cc7d76f1131b3.jpg

Eu te aștept cu vădit interes...nu cred ca sunt singurul. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Neamț
  • Oras:Neamț

Vino cu încredere! Atâta vreme cât vei fi serioasă și vei face treaba buna vei avea susținători. 

Dacă poți actualizează lista cu preturi și servicii și ispiteste-ne cu o poză nouă. 

Te așteptăm!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

❤️❤️ ma găsiți doar pe whatsapp la nr de tel 0728499292

🩷150lei op /200lei ON 30min(1fin) normal doar protejat

🩷300lei OP/400 ON1h (1/2 fin)

🩷500lei 1h 30min (2/3 fin)

🩷  Fk în funcție de chimie

🩷dus impreuna

 🩷cof 50 lei extra

🩷cob

  🩷diferite poziții

       Nu prestez anal sau cim , mărimi exagerate 

    Îmi rezerv dreptul de a îmi selecta clientela cei care nu imi ofera respect vor fi refuzați   categoric ,NU primesc în stare de ebrietate sau minori

 

Cei care nu vor confirma programărilecu 30 de min inainte  voi considera anularea programării și vor primi block va astept programările   de pe data de 05- 08 voi fi la voi în oras Multumesc20240323_140940.jpg.0f2e4d6d5557fd095d8545de11859dee.jpg

 

 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Neamț
  • Oras:Neamț
Acum 31 minute, lovelyred a spus:

❤️❤️ ma găsiți doar pe whatsapp la nr de tel 0728499292

🩷150lei op /200lei ON 30min(1fin) normal doar protejat

🩷300lei OP/400 ON1h (1/2 fin)

🩷500lei 1h 30min (2/3 fin)

🩷  Fk în funcție de chimie

🩷dus impreuna

 🩷cof 50 lei extra

🩷cob

  🩷diferite poziții

       Nu prestez anal sau cim , mărimi exagerate 

    Îmi rezerv dreptul de a îmi selecta clientela cei care nu imi ofera respect vor fi refuzați   categoric ,NU primesc în stare de ebrietate sau **spam editat**

 

Cei care nu vor confirma programărilecu 30 de min inainte  voi considera anularea programării și vor primi block va astept programările   de pe data de 05- 08 voi fi la voi în oras Multumesc20240323_140940.jpg.0f2e4d6d5557fd095d8545de11859dee.jpg

 

 

 

O părere dacă vrei să o primești...acest FK în funcție de chimie este un pic prea subiectiv...ori este ori nu este...

Eu te încurajez să îl lași și sa îl susții dar nu lasa asa la voia întâmplării...e posibil sa fie confrați care nu au fost buni la chimie...

Banii pe care ii primești nu sunt în funcție de chimie nu?

Succes!

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava
Acum 7 ore, strumpf a spus:

O părere dacă vrei să o primești...acest FK în funcție de chimie este un pic prea subiectiv...ori este ori nu este...

Eu te încurajez să îl lași și sa îl susții dar nu lasa asa la voia întâmplării...e posibil sa fie confrați care nu au fost buni la chimie...

Banii pe care ii primești nu sunt în funcție de chimie nu?

Succes!

Fk este în funcție de chimie și nu numai la mine 🤪la maj fetelor 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Neamț
  • Oras:Neamț
Acum 21 minute, lovelyred a spus:

Comentariile răutăcioase nu și au rostul nu poți obliga pe cineva sa facă fk dacă nu simte treaba asta,  o zi placuta 

Nu e intenția mea sa fac comentarii răutăcioase...era o părere...un gând...de care poți tine seama sau nu...

Ideea pe care vreau să o subliniez este ca e tare ușor în astfel de cazuri să nu simți chimie cu nimeni...și atunci se produce o oarecare frustrare legat de cel care vine la tine.

Dar ...ai dreptate ...este decizia ta.

Zi frumoasă!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Piatra Neamt
  • Oras:Piatra Neamt

Buna Irina,

Te rog sa mai scrii o data de cand astepti programarile si cand ajungi in Piatra Neamt.

Poate cineva vrea sa se programeze de pe acum pentru prima zi si tu nu-i iei in considerare mesajul.

Eu am inteles ca astepti programarile de pe acum si ca de pe 05 pe 08 vei fi la noi in oras. Este corect ?

Multumesc anticipat.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava
Acum 1 oră, Eugenix a spus:

Buna Irina,

Te rog sa mai scrii o data de cand astepti programarile si cand ajungi in Piatra Neamt.

Poate cineva vrea sa se programeze de pe acum pentru prima zi si tu nu-i iei in considerare mesajul.

Eu am inteles ca astepti programarile de pe acum si ca de pe 05 pe 08 vei fi la noi in oras. Este corect ?

Multumesc anticipat.

Sigur asa este pe data de 5 ajung la voi și voi sta pana pe data de 8 va astept cu programari

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:City of Dunwall / Blackreef
  • Oras:City of Dunwall / Blackreef
Acum 25 minute, lovelyred a spus:

🩷🩷Dragilor voi ajunge maine la voi zona precista va astept programările  doar pe whatsapp 🩷🩷🩷 

Voi ajunge dupa ora 19:00

Te așteptăm cu strașnic interes. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...