Sari la conținut

Masaj emma 0747516902


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

No ca am scris prima data la luana da acuma postez unde trebuie:))) Vizitat... femeia e sociabila...aspect ca pt 50 ani.. masajul de nota 10... chiar te maseaza si cine a fost stie ce spun:)) ( te maseaza pe bune nu te mangaie) face si masaj prostatic( nu te freaca goala... te maseaza pe langa prostovan... da te doare in acele momente de iti dai ochii peste cap dupa esti fresh) si finalizare manuala... doar atat... si pet 150

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0770123456
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0770123456
  • Oras:Arad

Salutare. Vizitat si eu recent doamna. Face un masaj bun, mi-a spus ca a lucrat afara ca si maseuza la un centru de recuperare. Face doar finalizare manuala. In timp ce o freaca te lasa sa te joci cu sanii. Ca aspect doamna este mai plinuță si sanii sunt mari. Este foarte cumsecade. Locatie in Micalaca zona 300. Cadoul a fost 150 lei. Spor la impins!

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
La 01.12.2023 la 8:21, Asseater89 a spus:

Salutare. Vizitat si eu recent doamna. Face un masaj bun, mi-a spus ca a lucrat afara ca si maseuza la un centru de recuperare. Face doar finalizare manuala. In timp ce o freaca te lasa sa te joci cu sanii. Ca aspect doamna este mai plinuță si sanii sunt mari. Este foarte cumsecade. Locatie in Micalaca zona 300. Cadoul a fost 150 lei. Spor la impins!

 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 26 minute, frumosu88 a spus:

Ce tea deranjat asa tare întrebarea mea?cu siguranță mai interesează și pe alți,nu va înțeleg pe uni decât sa răspunzi la mișto dai mai departe la postare

Nu mă deranjat cu absolut nimic !!Nici eu nu va înțeleg. ai de 8ani contul nu ai dat nici o informație ...ba vrei informații...nu ai vrea să-ți plătesc și ora de masaj 🤣

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0770123456
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0770123456
  • Oras:Arad
Acum 13 ore, frumosu88 a spus:

Rămâne în sâni goi sau te-ai jucat asa cu ei pe tricou sau sub?

Am ridicat tricoul si m-am jucat cu ei. Am întrebat-o daca face si sex intre sani dar mi-a spus că momentan nu are în meniu această opțiune.. 🙋

Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscut
  • Oras:Necunoscut
La 03.12.2023 la 5:35, Asseater89 a spus:

Am ridicat tricoul si m-am jucat cu ei. Am întrebat-o daca face si sex intre sani dar mi-a spus că momentan nu are în meniu această opțiune.. 🙋

Salut 👍

Când ai fost? 

Eu am încercat să fac o programare dar zicea catnu lucra săptămâna asta. 

👍

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...