Sari la conținut

Corina-0743365734


Carinasw

Postări Recomandate

Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 1 oră, Carinasw a spus:

Maine sunt disponibilă de la 12 la 17(ultima programare ).

Ne bucurăm că ai umblat putin la ofertă, dar există riscul să treaca neobservată de colegi.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Salut.

Sincer am zis ca ma potolesc luna asta, dar am fost ispitit de Corina, ce pot sa spun sunt un om slab 🤣

Vreau doar sa spun ca dupa ce am finalizat si eu normal chiar de 2 ori la cateva fete am zis ca de data asta reusesc sa trec peste emotile pe care le am cu Corina. Din pacate nu a fost chiar asa dar sa nu intelegeti gresit eu tot am plecat fericit 🙂.

Am un inceput cu o socializare ce ma ajuta mult, am facut un dus si apoi am trecut la actiune.

Oral foarte bun umed si mai arunca cateva priviri.  

Am inceput cu ea deasupra apoi doggy si dupa misonar. In toate pozitile se misca bine si foloseste mult contact vizual. 

Din pacate tot nu am reusit sa finalizez si pana la urma tot la handjob ma finalizat ca si datile trecute😅.

Sincer nu stiu de ce nu ma pot concentra, fata ma atrage foarte mult dar parca cand sunt cu ea ma emotionez prea tare. 

Fata se implica foarte mult si chiar se pricepe dar eu nu ma pot concentra si sincer ma simt cam prost ca am ocazia sa vizitez asa fata si eu nimic 😥

Eu pot spune ca de fiecare data am fost multumit si cu o finalizare cu handjob si  daca mai am ocazia o sa revizitez.

O sa fac o pauza macar pana in decembrie  dar si daca nu o sa mai  reusec sa merg la ea nu regret deloc momentele petrecute cu ea 🥰.

 

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
Acum 14 minute, Sotoru a spus:

Salut.

Sincer am zis ca ma potolesc luna asta, dar am fost ispitit de Corina, ce pot sa spun sunt un om slab 🤣

Vreau doar sa spun ca dupa ce am finalizat si eu normal chiar de 2 ori la cateva fete am zis ca de data asta reusesc sa trec peste emotile pe care le am cu Corina. Din pacate nu a fost chiar asa dar sa nu intelegeti gresit eu tot am plecat fericit 🙂.

Am un inceput cu o socializare ce ma ajuta mult, am facut un dus si apoi am trecut la actiune.

Oral foarte bun umed si mai arunca cateva priviri.  

Am inceput cu ea deasupra apoi doggy si dupa misonar. In toate pozitile se misca bine si foloseste mult contact vizual. 

Din pacate tot nu am reusit sa finalizez si pana la urma tot la handjob ma finalizat ca si datile trecute😅.

Sincer nu stiu de ce nu ma pot concentra, fata ma atrage foarte mult dar parca cand sunt cu ea ma emotionez prea tare. 

Fata se implica foarte mult si chiar se pricepe dar eu nu ma pot concentra si sincer ma simt cam prost ca am ocazia sa vizitez asa fata si eu nimic 😥

Eu pot spune ca de fiecare data am fost multumit si cu o finalizare cu handjob si  daca mai am ocazia o sa revizitez.

O sa fac o pauza macar pana in decembrie  dar si daca nu o sa mai  reusec sa merg la ea nu regret deloc momentele petrecute cu ea 🥰.

 

Iti mulțumesc frumos pentru recenzie , mi-a părut bine sa te revad, sa ai grija de tine. Si cat despre treaba asta ,o rezolvam noi într-o zi cu soare 😂🤗❤❤❤

Link spre comentariu
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila

Bună frumosilor ! Voi mai fi disponibila la voi doar 2 zile. Maine si marți. Va aștept cu drag pe wapp pentru a stabili o întâlnire ❤

➡️Program luni : 12-17

➡️Program marți: 12-20(19 ultima programare ) 

❤Duminica linistita va doresc !❤

Link spre comentariu
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila

Nu îmi sta în caracter sa ma plâng pe aici ...dar am un mesaj pentru sardinele proaste care au impresia ca dacă fac programări false sa ma încurce, au femeile lor mai mulți clienți! Dragilor, nu mai fiți prosti! Invatati-va *veveritele* sa aibă servicii ok și atitudine cum trebuie ca să poată veni  clienții la ele ! Eu nu am deranjat pe nimeni cu nimic, mi-am văzut de treaba mea ,faceți si voi același lucru , este foarte sănătos și frumos! 

Pe aceasta cale doresc sa va anunț ca mâine voi lucra de la 12 la 16, apoi plec ! Va mulțumesc tuturor celor care m,ati vizitat , sunteți niște oameni minunați si va doresc tot binele din lume ! Si nu uitați baieti,  fiți selectivi! ❤ va pup pe toți,  probabil de data aceasta chiar a fost ultima mea vizita la voi în oraș înainte de a mă retrage. Să aveți grija de voi ! Va pupa moldoveanca,  și dacă am suparat pe cineva cu ceva , îmi cer scuze .

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...