Sari la conținut

0773199757


numefara

Postări Recomandate

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Am fost la madam, activează pe la Neacșu la e-uri. 

Ajuns la madam, invitat la țigara ( fumează și ea daca ai țigări) am lăsat sutana pentru un Nr. Știe doar sa se plângă că sorasa e plecata din țară și ea nu are bani și vai de plm. Sictirit de conversație, hai la acțiune

In timp ce se dezbracă, am auzit doar "vai doamne", am crezut că sunt la biserica, pina și popa îl pomenește mai rar

Oral face doar protejat, nu cred că se poate numi oral pt că ia doar o jumate de cap in gura. Cică nu ia mai mult că are dinți lipsa și să nu agate caciula. Artificii...doar de revelion... După câteva minute, o invit deasupra, zic taci că în piza nu are dinți 😁  Vine in Lot și ... nu are dinți, baga doar capu și încă un centimetru... O invit la umeri craci (să-mi bag pl in "dinții" ei) Uscata ca nisipu din Sahara, baga ceva stuchit și îl proptesc în sfârșit la căldură, timp in care a început cu "vai mamă" (macar am plecat de la biserica) Dau repede sa termin că mă luase dracii, si incepe cu "vai de pizda mea"   mai să mă bufnesca râsul 😂  Terminat, plecat

Recomand doar daca ai o bună dispoziție și vrei sa scapi de ea. Notele nu își au rostul

 

  • Like 3
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați
Acum 6 ore, ciorcanel a spus:

Am fost la madam, activează pe la Neacșu la e-uri. 

Ajuns la madam, invitat la țigara ( fumează și ea daca ai țigări) am lăsat sutana pentru un Nr. Știe doar sa se plângă că sorasa e plecata din țară și ea nu are bani și vai de plm. Sictirit de conversație, hai la acțiune

In timp ce se dezbracă, am auzit doar "vai doamne", am crezut că sunt la biserica, pina și popa îl pomenește mai rar

Oral face doar protejat, nu cred că se poate numi oral pt că ia doar o jumate de cap in gura. Cică nu ia mai mult că are dinți lipsa și să nu agate caciula. Artificii...doar de revelion... După câteva minute, o invit deasupra, zic taci că în piza nu are dinți 😁  Vine in Lot și ... nu are dinți, baga doar capu și încă un centimetru... O invit la umeri craci (să-mi bag pl in "dinții" ei) Uscata ca nisipu din Sahara, baga ceva stuchit și îl proptesc în sfârșit la căldură, timp in care a început cu "vai mamă" (macar am plecat de la biserica) Dau repede sa termin că mă luase dracii, si incepe cu "vai de pizda mea"   mai să mă bufnesca râsul 😂  Terminat, plecat

Recomand doar daca ai o bună dispoziție și vrei sa scapi de ea. Notele nu își au rostul

 

Am fost și eu😅 cea mai proastă experiență, Nu știe oral deloc dinții pauză, am luat-o la normal unde am simțit un miros de transpirați ca mi-a murit pl de 3 ori😅😅 Am deschis eu geamul să vină aer curat😁 Am finalizat și am plecat, cere 100 de lei da am scos la 70 lei mai bine făceam o labă, e certata cu apa cred, din ce am văzut cred ca e retardă mintal, eu unu nu mai îmi trebuie.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...