Sari la conținut

DISPONIBILA🖤 ❤️0729608378


Postări Recomandate

  • Telefon: 0729608378
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0729608378
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
42 minutes ago, only-me said:

Sa ma bata mama!!!🤦‍♂️🤦‍♂️😜🤣...nici nu vreau sa ma gandesc ce ma astepta maine😜 daca mai facem si click...da ce zic eu click..dublu click...daramam blocul😜🤣

Sper sa te odihnesti bn ,sa nu te trezesti cu curu-n sus si sa ai o zi cu chef😜🤣🤣🤣.

Pup you...😘😘

Ma trezesc cu curu-n jos🤣🤣❤️❤️

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • EmmaDilema a schimbat titlul în Disponibila pana vineri❤️0729608378
  • Telefon: 0729608378
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0729608378
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
1 hour ago, Criticul said:

Dezavantajul când îți pui silicoane de mărime mare e că nu mai poți dormi pe burtă 🫣

Pot si pe burta🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Fainilor...putina atentie!!!!...am rezolvat dilema si am fost la Emma!!🤦‍♂️🤣.
Programat,confirmat si goo...!!!
Ajuns la Plazza ,l-am parcat pe 41 in statie si ma uitam ca muta la pu** ca nu stiam in cotoc sa o apuc!!🤦‍♂️🤦‍♂️🤣.
O anunt ca sunt in zona,imi da strada si nr si...sa inceapa nebunia..bag pe maps...si dai si du-te si du-te...la dreq in parznic(poate este si o scurtatura,eu nu am stiut de ea si nici Emma nu mi-a zis nimic)...ajung unde m-a dus aplicatia...intreb pe unu care isi plimba copilu cu bicicleta...:"nu va suparati, aici este nr  X?"
" Nuu...aici este cu o cifra mai putin"
zic...hai mai sus ca acolo este...ajung...intreb 3 pers...maaa...nici una nu a stiut sa-mi spuna daca acolo este nr X!!...
Am sunat-o pe Ema sa ma indrume...ea:" pai hai la faza1,eu: pai stai ca sunt la faza 4"
ea:" mergi mai in fata"...mai in fata,faza 3!🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️,mai in spare,in spate ...iesi din complex!🤦‍♂️🤦‍♂️🤣 ai de plm
si uite asa m-am invartit ca ultimul fraier🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️,pt cei care o sa mergeti la ea,blocul este pe stanga chiar in curba pe str care o primiti de la ea.cum intri la bariera in dreapta este un loc de joaca si blocul este cel din fata ...simplu...dar nici ea nu a stiut sa-mi explice.
Pana la urma imi da locatia pe wapp si uite asa dupa ce m-am invartit ca prostu am ajuns acolo unde isi plimba ala copilu cu bici...defapt acolo era locatia...foarte prost si haotic contruit ,fara nr cadastral la bariera...ca in RO.🤦‍♂️
In fine...pana la urma am reusit...victorie🥳🥳 si am ajuns la Emma.
Am intrat,m-a luat in brate,m-a pupat si s-a amuzat si ea de cele intamplate.
M-a servit cu o st de apa ca eram praf cat m-am invartit prin zona.
Eu eram cu chef de cotaiala nu de socializare asa ca m-am invitat la baie si hop in pat langa dil Ema.
Ma...un inceput incendiar cu FK,DFK, pasiune,nebunie totala...cand au inceput sa zboare hainele dupa ea...aici sa cam stricat asa...putin admosfera...cu toate ca in poze totul este...bine de tot...realitatea este alta...corpul ei a suferit niste modificari care nu sunt tocmai wow😩...pt mine a fost un turn off total...asa ca m-am concetrat pe actiune.
Un oral bun cu incercari de deep nu prea reusite dar mi-a placut ca isi da interesu si nu se lasa,echipat soldatu si cu ea deasupra a inceput un rodeo🤦‍♂️🤣...sarea nebuna de parca vroia sa ajunga la parter🤣🤣🤣...patu ala cred ca si acu imi multumeste ca am sch pozitia si... caprita...situatia s-a sch,am preluat controlu...acolo a fost fortza si duce mult,am intins-o pe burta si dupa cateva flotari pe ea..am reusit (cam greu ce-i drep) sa fin.
La baie iar...i-am lasat taxa ne-am pupat iar si am plecat .
Oral: 8 bun,multa saliva si atentie pe                langa,incercari de deep.
Normal: 8 este de cursa lunga si                        duce.
Gfe,FK :10...aici e campioana!!
Taxa.    :300 ron/fin.
Raport calitate/pret:7.
Nu stiu daca o sa mai revin...la 300 de ron sunt fete mult mai wow(raport c/p) ca Emma...nu o spun cu rautate si nu vreau sa se supere Emma pe mine...este o parere personala.
Zi buna!!!

  • Like 13
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0729608378
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0729608378
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
3 minutes ago, only-me said:

Fainilor...putina atentie!!!!...am rezolvat dilema si am fost la Emma!!🤦‍♂️🤣.
Programat,confirmat si goo...!!!
Ajuns la Plazza ,l-am parcat pe 41 in statie si ma uitam ca muta la pu** ca nu stiam in cotoc sa o apuc!!🤦‍♂️🤦‍♂️🤣.
O anunt ca sunt in zona,imi da strada si nr si...sa inceapa nebunia..bag pe maps...si dai si du-te si du-te...la dreq in parznic(poate este si o scurtatura,eu nu am stiut de ea si nici Emma nu mi-a zis nimic)...ajung unde m-a dus aplicatia...intreb pe unu care isi plimba copilu cu bicicleta...:"nu va suparati, aici este nr  X?"
" Nuu...aici este cu o cifra mai putin"
zic...hai mai sus ca acolo este...ajung...intreb 3 pers...maaa...nici una nu a stiut sa-mi spuna daca acolo este nr X!!...
Am sunat-o pe Ema sa ma indrume...ea:" pai hai la faza1,eu: pai stai ca sunt la faza 4"
ea:" mergi mai in fata"...mai in fata,faza 3!🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️,mai in spare,in spate ...iesi din complex!🤦‍♂️🤦‍♂️🤣 ai de plm
si uite asa m-am invartit ca ultimul fraier🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️,pt cei care o sa mergeti la ea,blocul este pe stanga chiar in curba pe str care o primiti de la ea.cum intri la bariera in dreapta este un loc de joaca si blocul este cel din fata ...simplu...dar nici ea nu a stiut sa-mi explice.
Pana la urma imi da locatia pe wapp si uite asa dupa ce m-am invartit ca prostu am ajuns acolo unde isi plimba ala copilu cu bici...defapt acolo era locatia...foarte prost si haotic contruit ,fara nr cadastral la bariera...ca in RO.🤦‍♂️
In fine...pana la urma am reusit...victorie🥳🥳 si am ajuns la Emma.
Am intrat,m-a luat in brate,m-a pupat si s-a amuzat si ea de cele intamplate.
M-a servit cu o st de apa ca eram praf cat m-am invartit prin zona.
Eu eram cu chef de cotaiala nu de socializare asa ca m-am invitat la baie si hop in pat langa dil Ema.
Ma...un inceput incendiar cu FK,DFK, pasiune,nebunie totala...cand au inceput sa zboare hainele dupa ea...aici sa cam stricat asa...putin admosfera...cu toate ca in poze totul este...bine de tot...realitatea este alta...corpul ei a suferit niste modificari care nu sunt tocmai wow😩...pt mine a fost un turn off total...asa ca m-am concetrat pe actiune.
Un oral bun cu incercari de deep nu prea reusite dar mi-a placut ca isi da interesu si nu se lasa,echipat soldatu si cu ea deasupra a inceput un rodeo🤦‍♂️🤣...sarea nebuna de parca vroia sa ajunga la parter🤣🤣🤣...patu ala cred ca si acu imi multumeste ca am sch pozitia si... caprita...situatia s-a sch,am preluat controlu...acolo a fost fortza si duce mult,am intins-o pe burta si dupa cateva flotari pe ea..am reusit (cam greu ce-i drep) sa fin.
La baie iar...i-am lasat taxa ne-am pupat iar si am plecat .
Oral: 8 bun,multa saliva si atentie pe                langa,incercari de deep.
Normal: 8 este de cursa lunga si                        duce.
Gfe,FK :10...aici e campioana!!
Taxa.    :300 ron/fin.
Raport calitate/pret:7.
Nu stiu daca o sa mai revin...la 300 de ron sunt fete mult mai wow(raport c/p) ca Emma...nu o spun cu rautate si nu vreau sa se supere Emma pe mine...este o parere personala.
Zi buna!!!

Multumesc de recenzie ,fiecare are parerea lui❤️🤗 si eu le apreciez pe toate   💋 aia cu incercarea de deep 😂😂 e cam naspa ca majoritatea care au fost la mine stiu ce deep fac😂 dar whatever … te pupacesc❤️

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
3 hours ago, only-me said:

Fainilor...putina atentie!!!!...am rezolvat dilema si am fost la Emma!!🤦‍♂️🤣.
Programat,confirmat si goo...!!!
Ajuns la Plazza ,l-am parcat pe 41 in statie si ma uitam ca muta la pu** ca nu stiam in cotoc sa o apuc!!🤦‍♂️🤦‍♂️🤣.
O anunt ca sunt in zona,imi da strada si nr si...sa inceapa nebunia..bag pe maps...si dai si du-te si du-te...la dreq in parznic(poate este si o scurtatura,eu nu am stiut de ea si nici Emma nu mi-a zis nimic)...ajung unde m-a dus aplicatia...intreb pe unu care isi plimba copilu cu bicicleta...:"nu va suparati, aici este nr  X?"
" Nuu...aici este cu o cifra mai putin"
zic...hai mai sus ca acolo este...ajung...intreb 3 pers...maaa...nici una nu a stiut sa-mi spuna daca acolo este nr X!!...
Am sunat-o pe Ema sa ma indrume...ea:" pai hai la faza1,eu: pai stai ca sunt la faza 4"
ea:" mergi mai in fata"...mai in fata,faza 3!🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️,mai in spare,in spate ...iesi din complex!🤦‍♂️🤦‍♂️🤣 ai de plm
si uite asa m-am invartit ca ultimul fraier🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️,pt cei care o sa mergeti la ea,blocul este pe stanga chiar in curba pe str care o primiti de la ea.cum intri la bariera in dreapta este un loc de joaca si blocul este cel din fata ...simplu...dar nici ea nu a stiut sa-mi explice.
Pana la urma imi da locatia pe wapp si uite asa dupa ce m-am invartit ca prostu am ajuns acolo unde isi plimba ala copilu cu bici...defapt acolo era locatia...foarte prost si haotic contruit ,fara nr cadastral la bariera...ca in RO.🤦‍♂️
In fine...pana la urma am reusit...victorie🥳🥳 si am ajuns la Emma.
Am intrat,m-a luat in brate,m-a pupat si s-a amuzat si ea de cele intamplate.
M-a servit cu o st de apa ca eram praf cat m-am invartit prin zona.
Eu eram cu chef de cotaiala nu de socializare asa ca m-am invitat la baie si hop in pat langa dil Ema.
Ma...un inceput incendiar cu FK,DFK, pasiune,nebunie totala...cand au inceput sa zboare hainele dupa ea...aici sa cam stricat asa...putin admosfera...cu toate ca in poze totul este...bine de tot...realitatea este alta...corpul ei a suferit niste modificari care nu sunt tocmai wow😩...pt mine a fost un turn off total...asa ca m-am concetrat pe actiune.
Un oral bun cu incercari de deep nu prea reusite dar mi-a placut ca isi da interesu si nu se lasa,echipat soldatu si cu ea deasupra a inceput un rodeo🤦‍♂️🤣...sarea nebuna de parca vroia sa ajunga la parter🤣🤣🤣...patu ala cred ca si acu imi multumeste ca am sch pozitia si... caprita...situatia s-a sch,am preluat controlu...acolo a fost fortza si duce mult,am intins-o pe burta si dupa cateva flotari pe ea..am reusit (cam greu ce-i drep) sa fin.
La baie iar...i-am lasat taxa ne-am pupat iar si am plecat .
Oral: 8 bun,multa saliva si atentie pe                langa,incercari de deep.
Normal: 8 este de cursa lunga si                        duce.
Gfe,FK :10...aici e campioana!!
Taxa.    :300 ron/fin.
Raport calitate/pret:7.
Nu stiu daca o sa mai revin...la 300 de ron sunt fete mult mai wow(raport c/p) ca Emma...nu o spun cu rautate si nu vreau sa se supere Emma pe mine...este o parere personala.
Zi buna!!!

La ce modificari te referi colegule?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0729608378
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0729608378
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

In toate pozele se vede ca am putina burtica ramasa în urma sarcinii 🤷🏻‍♀️ dar în nici-un caz situatia nu este asa haotica cum a fost descrisa😂😂😂 ( ) mai ales ca eu nu îmi editez pozele deloc ,poate doar putina culoare sau contrast dar cam atat😊

Link spre comentariu
  • Telefon: 0729608378
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0729608378
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
13 minutes ago, Xtream7 said:

Dap..lasa ca suntem multi care abia asteptam sa ne bucuram de “burtica” ta..deci no stress..esti ce trebuie 🍷

🤷🏻‍♀️ în recenzia de mai sus s-a lasat de înteles ca sunt bau bau 😂😂😂 (stiu si motivul de ce ,dar nu dau curs😂) si am vrut sa arat cat de cat ca nu e chiar asa🤷🏻‍♀️❤️❤️

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 15 minute, EmmaDilema a spus:

🤷🏻‍♀️ în recenzia de mai sus s-a lasat de înteles ca sunt bau bau 😂😂😂 (stiu si motivul de ce ,dar nu dau curs😂) si am vrut sa arat cat de cat ca nu e chiar asa🤷🏻‍♀️❤️❤️

Stiu..am vazut recenzia..si am trecut repede peste ea..ca multi altii cred..

Din recenziile tale reiese cate lucruri misto faci 🤩 ..si din poze, felul in care arati 👏

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
2 hours ago, Xtream7 said:

Stiu..am vazut recenzia..si am trecut repede peste ea..ca multi altii cred..

Din recenziile tale reiese cate lucruri misto faci 🤩 ..si din poze, felul in care arati 👏

Sal...ai fost la ea de vb!!??...daca esti chiar atat de curios...mergi,vezi despre ce este vb in realitate dupa care poti sa-ti dai cu parerea,nu am nici un interes sa-i stric imaginea...pur si simplu mi-a spus parerea personala din exp cu ea.

 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
2 hours ago, EmmaDilema said:

🤷🏻‍♀️ în recenzia de mai sus s-a lasat de înteles ca sunt bau bau 😂😂😂 (stiu si motivul de ce ,dar nu dau curs😂) si am vrut sa arat cat de cat ca nu e chiar asa🤷🏻‍♀️❤️❤️

Nu esti bau bau bby...nu am zis ca esti urata,pur si simplu nu mi-a placut corpul tau,nu vreau sa intram in amanunte...cine vrea sa se convinga, sa dea 3-5-700 ron si sa te viziteze...

Seara frumoasa!!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 13 ore, only-me a spus:

Nu esti bau bau bby...nu am zis ca esti urata,pur si simplu nu mi-a placut corpul tau,nu vreau sa intram in amanunte...cine vrea sa se convinga, sa dea 3-5-700 ron si sa te viziteze...

Seara frumoasa!!

Colegule eu chiar voiam sa o vizitez zilele astea, ori daca tu nu intri in amanunte cu o descriere fizica detaliata - imi lasi imaginatia sa se duca spre mult mai rau (ca asa lucreaza ea) si ma cam dai inapoi.

  • Like 1
  • Haha 1

       

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
54 minutes ago, albdom82 said:

Colegule eu chiar voiam sa o vizitez zilele astea, ori daca tu nu intri in amanunte cu o descriere fizica detaliata - imi lasi imaginatia sa se duca spre mult mai rau (ca asa lucreaza ea) si ma cam dai inapoi.

Sal...stimabile...eu mi-am spus parerea...acu..ce sa zic,mie nu mi-a placut din punc de vedere fizic,poate pt tine este wow...si o sa-ti placa.Domnisoara spune ca ea stie motivul pt care eu nu i-am favut o recenzie pozitiva ...numai ea stie despre ce vb...tot ce am scris este adevarat si nimic nu este inflorit...pe mine m-a deranjat aspectul ei fizic raportat la suma ceruta(cum si ele au pretentii financiare,asa trebuie sa avem si noi pretentii,nu!?),implanturile ei nu sunt deloc reusite ,burtica nu este deloc estetica darorita unor sarcini.

In rest la fata este frumusica foc,este corecta,si pro client.

Imi pare rau ca nu pot sa-ti spun cateva fete mult mai wow atat fizic cat si cu servicii f bune,la aceleasi preturi.

Mergi...vezi tu ce si cum...daca iti place ramai,daca nu...poti pleca...nu te obliga nimeni sa ramai.

Zi buna!!!!

 

 

  • Like 5
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...