Sari la conținut

Sacadat -Aleșd MILF


mylky

Postări Recomandate

Dimineață pe răcoare , plec spre Cluj , și undeva pe lângă sacadat sau următorul sat căci nu am reținut bine zona , zăresc pe la 7:50 O căprioară! Mai exact un milf !! Pot spune ca are sigur 50… oprit sa ma phis… fac semn vine la mașină zice direct 70 cu 100 combinat … zic 70 și facem ambele . Trece sus în mașină și opresc undeva pe lângă Tileag pe arătură … nu mirosea sau alte lucruri era destul de îngrijită … oral adânc , normal la vârsta ei … să se umezească așa .. mai rar … nu am nr de tel .. nu am întrebat .. 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0741 61 41 81
  • Oras:oradea
  • Telefon: 0741 61 41 81
  • Oras:oradea
Acum 18 ore, cinevadulce8 a spus:

Am vazuto si eu azi, acolo langa hotelul ala parasit. Pare in varsta rau.

eu am facut stg catre baraju ala, sau ce e pe cris, iar pe mal, inainte de podurile alea mici , statea o masina ascunsa. Acuma....ori are "colega" , ori e pestisorul.

Pescarul...😀

Link spre comentariu

Ce pescar să aibe … nici vorbă vine singură pe jos din sat , am filato zilele

astea într-o dimineață … abia venea .. făcea pe semne la mașinii … am luat-o eu până la osorhei cu o scurtă muie în timp ce conduceam , iar după aia cu mâna la pizda la ea 10 minute cat am făcut de la ocazie până la osorhei … toată era udă … da udă frate … n-are pe nimeni … merge și pe cameră .. unde vrei tu acolo merge am întrebat … 2/3 ore la 200 lei 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0741 61 41 81
  • Oras:oradea
  • Telefon: 0741 61 41 81
  • Oras:oradea
Acum 50 minute, mylky a spus:

Ce pescar să aibe … nici vorbă vine singură pe jos din sat , am filato zilele

astea într-o dimineață … abia venea .. făcea pe semne la mașinii … am luat-o eu până la osorhei cu o scurtă muie în timp ce conduceam , iar după aia cu mâna la pizda la ea 10 minute cat am făcut de la ocazie până la osorhei … toată era udă … da udă frate … n-are pe nimeni … merge și pe cameră .. unde vrei tu acolo merge am întrebat … 2/3 ore la 200 lei 

Poate era vreun pescar la pescuit și a lăsat mașina în zona

Link spre comentariu
  • Telefon: 0741 61 41 81
  • Oras:oradea
  • Telefon: 0741 61 41 81
  • Oras:oradea
Acum 51 minute, ionutvasile a spus:

Aia e.

Eu am spus mai sus ca la aia nu as opri nici sa stiu ca nu fut in veac. ...gusturile nu se discuta !

Nici eu nu pot opri la astfel de înfățișare...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0741 61 41 81
  • Oras:oradea
  • Telefon: 0741 61 41 81
  • Oras:oradea
1 oră în urmă, laurc89 a spus:

Unde mai exact o găsim? Am trecut azi pe la ora 08:30 prin Sacadat și nu era nimeni. Mulțumesc pentru răspunsuri confraților futaciosi 

Undeva la intersecția DN 1 cu s ok soseaua spre Sabolciu 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 28 minute, pokpok a spus:

La ce promovare neașteptată a primit aici săraca, cam greu o sa o mai găsiți 😂😂😂

Stai liniștit ca , clienti tot va avea . Face asta de cel putin 15 ani. Ea ori cum nu urmaareste acest sit ce sa spun ca noci nu stie să citească. Ea daca are doi , trei clienti pe zi și-a făcut targhetul pe ziua respectivă.

 

Link spre comentariu
On 10/20/2023 at 4:57 PM, mylky said:

Ce pescar să aibe … nici vorbă vine singură pe jos din sat , am filato zilele

astea într-o dimineață … abia venea .. făcea pe semne la mașinii … am luat-o eu până la osorhei cu o scurtă muie în timp ce conduceam , iar după aia cu mâna la pizda la ea 10 minute cat am făcut de la ocazie până la osorhei … toată era udă … da udă frate … n-are pe nimeni … merge și pe cameră .. unde vrei tu acolo merge am întrebat … 2/3 ore la 200 lei 

 

Really ?

Link spre comentariu
Reputație: 2
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
La 16.10.2023 la 13:12, lukkky a spus:

Care are ceva inf. 

O stiu eu pe duduie de cativa ani , cand sunt prin zona mai trag la ea , sau la o tigare cu ea apoi pedala.

E bbw femeia are undeva la 47-50 de ani , se umezeste natural , sta cum vrei faci ce vrei , anal nu face , in grup accepta din cate stiu , eu am mers pe OP si NP (nu imi inspira incredere nici pentru un ON) . Pe mine ma serveste cu 50 lei tot , facefuck nu prea am reusit la 21 ai mei. Dar te suge daca ajungi cu ea in pat de iti intra cearceaful in cur 🤣. Bafta

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...