Sari la conținut

🥰Miki🥰------0766830393❤


miki20

Postări Recomandate

  • Oras:...
  • Oras:...

Bună drăguților , eu sunt Mihaela(Miki) sunt pentru prima dată în Sibiu 😁 nu aveam în plan să ajung pe aici dar am avut câteva cereri și am spus ok vizitez Sibiul 😆

Sunt în oraș până joi seară ora 20:00

         Servicii:

Sex normal doar protejat❤

Sex oral , ținând cont că sunt pentru prima dată în oraș prefer să fie protejat pentru prima întâlnire nu vreau discuții ( dacă , consider că este ok totul se poate și fără) 

Diferite poziții ❤ ( în limita bunului simț)

😘Fk- dacă avem compatibilitate și ne simțim ok

Finalizare pe corp ❤ 

Footfetish❤

69❤

Masajul este și el aici ❤

Nu ofer anal și cim 😘

Pentru întrebări vă rog sa îmi scrieți 😘

                    200 - 30 min

                   300 o oră 

Numărul de telefon este funcțional doar pentru whatsapp , nu încercați sa sunați ( nu funcționează)

❤❤ 0766830393❤

Specificați va rog de unde îmi scrieți și până când pot răspunde la mesaj , mulțumesc 😘

Sper sa ne înțelegem bine 😘

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Disponibila
  • Disponibila

Am reușit, cu greu dar am reușit într-un final să petrec o ora alături de această domnișoară frumoasă cu un trup aproape perfect exact pe gustul meu 😋 îmi plac fetele naturale și la ea natura este la ea acasă cu mici excepții niste tatuaje dar nimic exagerat.

Miki sau Mihaela, este o fata super din toate punctele de vedere poate puțin timidă ținând cont că a fost prima întâlnire cum de altfel nici eu nu am fost prea breaz mai ales fiind intimidat de formele ei hipnotizante 😍

Despre acțiune spun doar câteva cuvinte nu este pt cei pretențioși care vor PSE și merg doar pt servicii de 10, la mine a fost suficient  și-a făcut fata treaba f. bine și sa pliat pe mine exact cum trebuie, iar pe partea de GFE a fost la el acasă cu mici sărutări pe alocuri acordate la timpul lor...ce mai a fost "pansament pe rană" cum se mai spune 😅 

Aspect: trup suav de căprioară tânără slim/skinny pe la 1.63 înălțime și 46 kg cu niste sâni medii fermi pozele sunt reale puțin retușate, cum de altfel fac toate fetele in ultimul timp, dar nu contează deoarece în locație găsiți expusă exact aceasta făptură minunată pe care sunt sigur că o veți îndrăgi cu toții 🥰

NP: 9 schimbat mai multe poziții, este energică nu obosește prea repede in schimb are puțin disconfort la o penetrare mai Deep deci, be gentle Guy's și totul va fi de vis.

Locație:9 Avantgarden B4, baia dotată cu tot ce trebuie, primit prosop curat( era puțin cam mic) ce nu am găsit din păcate apa de gură, poate pe viitor oferă și clienților 😉, muzica ambientală de relax ce rula la TV-ul din cameră mi-a plăcut și eu chiar nu sunt fan de gălăgie îmi place să savurez sunetele naturale oferite de domnișoarele cărora le trec pragul 😏

OP: 8 bunicel dar parcă mergea puțin mai mult vacuum in rest a fost bine.

Comunicare: 8 trebuie sa bag și acest aspect deoarece eu sunt o persoană punctuală și am aceleași așteptări și de la persoanele cu care interacționez. La aceasta domnișoară am observat că răspunde puțin mai greu la mesaje chiar daca i-am oferit toate informațiile necesare pt a stabili o întâlnire. Probabil își selectează clienți după o verificare mai amănunțită ceea ce este și un lucru bun sortând astfel potențialii tepari de clienții binevoitori.

Cu bune cu rele (mai mult bune) mă bucur că am avut deosebita plăcere să te cunosc @miki20 și sper sa mai ajungi pe la noi pt o vizită mai îndelungată deoarece într-un timp atât de scurt nu prea este posibil să îți formezi o părere corectă asupra futacilor din acest oraș minunat. Sper sa nu rămâi cu un gust amar și să îți planifici pt revenirea la noi în oraș o perioadă mai fructifică pt activitatea ta. Te 😘 și te 🤗 cu drag 🥰

 

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...
Acum 1 oră, nightstar a spus:

Am reușit, cu greu dar am reușit într-un final să petrec o ora alături de această domnișoară frumoasă cu un trup aproape perfect exact pe gustul meu 😋 îmi plac fetele naturale și la ea natura este la ea acasă cu mici excepții niste tatuaje dar nimic exagerat.

Miki sau Mihaela, este o fata super din toate punctele de vedere poate puțin timidă ținând cont că a fost prima întâlnire cum de altfel nici eu nu am fost prea breaz mai ales fiind intimidat de formele ei hipnotizante 😍

Despre acțiune spun doar câteva cuvinte nu este pt cei pretențioși care vor PSE și merg doar pt servicii de 10, la mine a fost suficient  și-a făcut fata treaba f. bine și sa pliat pe mine exact cum trebuie, iar pe partea de GFE a fost la el acasă cu mici sărutări pe alocuri acordate la timpul lor...ce mai a fost "pansament pe rană" cum se mai spune 😅 

Aspect: trup suav de căprioară tânără slim/skinny pe la 1.63 înălțime și 46 kg cu niste sâni medii fermi pozele sunt reale puțin retușate, cum de altfel fac toate fetele in ultimul timp, dar nu contează deoarece în locație găsiți expusă exact aceasta făptură minunată pe care sunt sigur că o veți îndrăgi cu toții 🥰

NP: 9 schimbat mai multe poziții, este energică nu obosește prea repede in schimb are puțin disconfort la o penetrare mai Deep deci, be gentle Guy's și totul va fi de vis.

Locație:9 Avantgarden B4, baia dotată cu tot ce trebuie, primit prosop curat( era puțin cam mic) ce nu am găsit din păcate apa de gură, poate pe viitor oferă și clienților 😉, muzica ambientală de relax ce rula la TV-ul din cameră mi-a plăcut și eu chiar nu sunt fan de gălăgie îmi place să savurez sunetele naturale oferite de domnișoarele cărora le trec pragul 😏

OP: 8 bunicel dar parcă mergea puțin mai mult vacuum in rest a fost bine.

Comunicare: 8 trebuie sa bag și acest aspect deoarece eu sunt o persoană punctuală și am aceleași așteptări și de la persoanele cu care interacționez. La aceasta domnișoară am observat că răspunde puțin mai greu la mesaje chiar daca i-am oferit toate informațiile necesare pt a stabili o întâlnire. Probabil își selectează clienți după o verificare mai amănunțită ceea ce este și un lucru bun sortând astfel potențialii tepari de clienții binevoitori.

Cu bune cu rele (mai mult bune) mă bucur că am avut deosebita plăcere să te cunosc @miki20 și sper sa mai ajungi pe la noi pt o vizită mai îndelungată deoarece într-un timp atât de scurt nu prea este posibil să îți formezi o părere corectă asupra futacilor din acest oraș minunat. Sper sa nu rămâi cu un gust amar și să îți planifici pt revenirea la noi în oraș o perioadă mai fructifică pt activitatea ta. Te 😘 și te 🤗 cu drag 🥰

 

Mulțumesc frumos ❤❤ pe viitor poate mai fac o vizită , mă gândeam în perioada sărbătorilor dar nu stiu 100%

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
Acum 3 ore, takirukido a spus:

A raspuns cuiva? Eu i-am scris pe Whatsapp, insa nimic. 

La fel am patit...

Se uita la mesaje da nu zice nimic...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Eu am vizitat-o anul trecut in vară la Bv, dar nu am scris review. Ce mi-a placut: 

Tinerica si ok ca aspect, la NP s-a implicat si ne-am potrivit deși e mai pe stilul soft, eu prefer hard enduro; e mărunțică si usor de învârtit pe toate părțile, geme natural (adica nu exagerat sau sa para fake), si i-a placut pe la spate.

Ce mi-a placut mai putin:

ON - destul de banal, doar cât sa se poate monta protecția, dar nimic de povestit la nepoți. 

Per total nu pot zice ca am fost dat pe spate, dar nici de evitat nu e, ca atare am contactat-o daca am vazut ca e la Sb, însă nu am reusit sa stabilesc o întâlnire într-un interval orar convenabil, poate data viitoare.

Ca idee, cam de nota 8 per total, cu 7.5 la ON si 8.5 spre 9 la NP. 

Ca sa rezum totul intr-o propoziție, merita trecuta la palmares dar nimic memorabil. Bafta!

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti
  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti
La 19.10.2023 la 13:13, sexart2019 a spus:

La fel am patit...

Se uita la mesaje da nu zice nimic...

Nici mie nu mi-a raspuns……parlita asta de 40 kg uda!

Ma intriga o poza naked cu tate misto pe sasiu super slim…..dar na….nu a fost sa fie!
Asa ceva chiar nu mi s-a mai intamplat…..🙈🙈🙈🙈…si prapadita si sa nu raspunda!

😂😂😂😂😂

Bai fratilor, Am avut deplasare.Am incercat si la dus …..si la intors.

Scris/vocal …..nimic!

Poza la wp de “columbianca de Romania”😂😂 

Comunicare -10!👎👎👎

De evitat din partea mea!

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Salutareeee😆 am revenit..😇de astazi sunt disponibilă în Sibiu,  voi sta puțin mai mult din cauza plângerilor făcute.... nu am reușit sa ofer un raspuns pentru toată lumea ❤ îmi cer scuze 🤭 

Revin cu disponibilitatea după ce mă cazez 

Pupicii😘😘😘

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
La 06.11.2023 la 12:12, miki20 a spus:

Revin cu disponibilitatea după ce mă cazez 

Pupicii😘😘😘

Inca asteptamB)

Din pacate tot stai rau la capitolul comunicare, dar nu ii bai ca eu am reusit sa ajung la tine:138x 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!

Am vizitat si eu aceasta fetita micuta si simpatica, mi-a explicat motivul pentru care nu mi-a raspuns, fiindca au fost foarte multe cereri la adresa ei, nu stia cui sa ii raspunda, mda a fost o perioada naspa din cate imi aduc aminte, seceta 🙂, si se pare ca ne-a ocolit exact pe cei cu cont pe forum😆

Despre aspect ce pot sa zic, pozele o ajuta, in realitate e mai maruntica, cum zicea si sprinter, destul de slabuta de iti e frica sa o iei mai tare in brate, sanii aia fain din poze, nu sunt chiar asa de apetisanti in realitate, dar nici rai nu sunt. La fata/chip e ok, draguta as putea spune. Intr-un cuvant, futabila, dar mai cu grija😅

Atitudinea tinde spre GFE, abea dupa ce se incinge atmosfera isi intra in rol, si te serveste cu FK. In rest e amabila si incearca sa te simti bine.

Oralul nici in cazul meu nu a fost wow si destul de scurt, dar nu a fost nevoie de mai mult, fiind futabila soldatu sa ridicat repede.

La normal, am inceput destul de greu, e stramta tare, dar dupa ce m-am chinuit putin cu ea, probabil ca sa "udat", am fost surprins de ce intorsatura a luat situatia si am avut parte de un futing aproape cum imi place mie. Aproape 😁

In mare, nu e o investitie rea chit ca se putea si mai bine.

Note:

Aspect: 8.5
Atitudine/GFE: 8
ON 7
NP: 8.5

  • Like 6
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...