Sari la conținut

Betty 0769882262


Betty_betty

Postări Recomandate

Buna,buna-cea mai buna(seara,la ce v ati gandit nebunaticilor?)😜!

Zic sa fac prezentarile😇:Ma numesc Betty(cea urata din film🤫) am 30 de ani (milf in toata regula 😈),am 165 cm si 55 kg ,restul nu mai zic (sa mai prelungim si misterul 😆)....

M am gandit sa va fac o mini vizita ,sa ne cunoastem si sa ne simtim bine impreuna🤭....deci voi fi disponibila la voi in oras incepand de maine(luni)😈Am scris de astazi,in caz de plictiseala,sa aveti ce lectura🤣

Locatia:Bvd 1 Decembrie

Voi reveni maine cu mai multe detalii🫠

Va 😘 si va urez o seara linistita!

https://nimfomane.com/forum/topic/215381-betty-0769882262/?do=getNewComment

 

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Acum 4 ore, Betty_betty a spus:

Buna,buna-cea mai buna(seara,la ce v ati gandit nebunaticilor?)😜!

Zic sa fac prezentarile😇:Ma numesc Betty(cea urata din film🤫) am 30 de ani (milf in toata regula 😈),am 165 cm si 55 kg ,restul nu mai zic (sa mai prelungim si misterul 😆)....

M am gandit sa va fac o mini vizita ,sa ne cunoastem si sa ne simtim bine impreuna🤭....deci voi fi disponibila la voi in oras incepand de maine(luni)😈Am scris de astazi,in caz de plictiseala,sa aveti ce lectura🤣

Locatia:Bvd 1 Decembrie

Voi reveni maine cu mai multe detalii🫠

Va 😘 si va urez o seara linistita!

https://nimfomane.com/forum/topic/215381-betty-0769882262/?do=getNewComment

 

Super! Când dai startul la programări?

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Buna dimineata!! 

Cine a ajuns in oras????Eu😉

Astazi disponibila dupa incepand cu ora 11 pana in ora 22!!

Las si eu "meniul"aici 😅.C.Va rog sa cititi inainte de a face programarile 😶‍🌫️

 

Ce iti pot oferi:

 

Oral neprotejat(in functie de igiena)

 

Normal (doar protejat)

 

Mângâieri/sărutări 

 

69

 

Diverse pozitii

 

Masaj de relaxare

 

FK(in functie de igiena)

 

Gfe

 

Finalizare orala/corporală/faciala (50lei extra)

 

Nu fac deplasari !

 

Nu fac anal!

 

Cadou:150 lei finalizarea(maxim 30 minute)

 

300 ora (2 finalizari)

Locatia:bvd 1 decembrie bl 5a(sunteti pe cont propriu sa l gasiti ,ca eu nu pot sa va ajut 😀 abia l am gasit pt mine😲)

Va 😘 si o săptămână minunata sa avem!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: -
  • Oras:Buzau
  • Telefon: -
  • Oras:Buzau
5 hours ago, Betty_betty said:

Buna dimineata!! 

Cine a ajuns in oras????Eu😉

Astazi disponibila dupa incepand cu ora 11 pana in ora 22!!

Las si eu "meniul"aici 😅.C.Va rog sa cititi inainte de a face programarile 😶‍🌫️

 

Ce iti pot oferi:

 

Oral neprotejat(in functie de igiena)

 

Normal (doar protejat)

 

Mângâieri/sărutări 

 

69

 

Diverse pozitii

 

Masaj de relaxare

 

FK(in functie de igiena)

 

Gfe

 

Finalizare orala/corporală/faciala (50lei extra)

 

Nu fac deplasari !

 

Nu fac anal!

 

Cadou:150 lei finalizarea(maxim 30 minute)

 

300 ora (2 finalizari)

Locatia:bvd 1 decembrie bl 5a(sunteti pe cont propriu sa l gasiti ,ca eu nu pot sa va ajut 😀 abia l am gasit pt mine😲)

Va 😘 si o săptămână minunata sa avem!!

Buna Betty! Bine ai venit in orasul nostru. 😊

Meniul arata bine. Pune si niste poze cu tine. Eu te-am vazut pe topicul de pe Galati si mi-a placut si ce au povestit colegii despre tine, dar te-ar ajuta sa postezi si aici poze. 🤗

PS. : Blocul nu e greu de gasit 😅, sau n-ar trebui pentru localnici cel putin, au mai fost si alte fete pe acolo.

  • Mersi 1
Link spre comentariu

Sa incercam o recenzie. Vizitat inculpata. Programare pe whatapp, comunicare ușoară, am precizat timpul în care îmi poate răspunde. Am găsit de comun acord o ora convenabila.

Blocul e ușor de găsit. Locație dedicata activității. 

Mi-a deschis inculpata intr-o ținută sexy, machiata, cu pantofi cu toc. O prezenta plăcută, zâmbitoare și comunicativa. Nu s-a atins de mine pana nu am degajat hainele ca să nu lase urme de machiaj. Al doilea rand de puncte. Primul a fost după ce am intrat m-a întrebat dacă raman. Doua chestii super. Ea bine proportionata, cu sânii ușor lăsați dar cu sfarcuri efecte. O vorba dulce moldoveneasca, glumeata și sficient de dezinvolta. Tot pachetul aspect, atitudine și prezenta pot zice un 10.

După o conversație scurta, dus la dus pentru refres, cu dotări minime dar suficiente, apa calda, gel de dus, prosop curat. Reîntors în camera de nebunii cu dotări standard dar curat. Deci locație pot spune un 9.

M-a luat din picioare cu un preludiu cu FK, mângâieri pe corp, la sateliți și s-a lăsat ușor în jos pentru un ON adânc cu gag și saliva, cu grija maxima la împrejurimi și priviri aruncate din când în când. Așezat pe pat și continuat ON apăsat și adânc pana am cerut protecția.

NP foarte mișto cu schimbat poziții, umeda natural, se mișcă bine, gemete ușor, se arcuieste și te trage în ea când ii permite poziția. Foarte participativa și foarte mișto toată acțiunea.

Finalizat cu extraoptione CIM, fantastic fără sa fuga imediat la baie, pana la ultima picătură și un pic după ea. 

Ca sa respect regulile sa zicem și ceva note mai mult decât cele deja mai sus enumerate:

ON 10

NP 10+

CIM 10++

Atitudine 10

Gfe 10 cu FK mângâieri și tot ce cred ca îți poți dori.

De revenit? Clar ca da. 

Pentru ea, spor la 🔨🔨 și clienți cum trebuie. Te am la favorite și te aștept sa te întorci pe la noi.

Pentru useri e ce trebuie, poate reușește și ii place pe la noi și vine mai des. Cine știe de comunitate depinde. Și bine înțeles spor unde, cât și cum vreți!

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Buna dimineața! 

Nu va povestesc nimic despre ziua de ieri(asa sa muriti de curiozitate :😜)

Eu voi fi in oras disponibila astazi si maine(miercuri) 😈

program de joaca pentru astazi :9-22 🔞

Va 😘 si va astept sa ne jucam impreuna !!

P.s.las si eu astea aicia(uite asa de mica si a dracului ce sunt ,sa nu va tihneasca cafeaua)

20230628_081729.jpg.33f9720ac2b698bede5808aee4896871.jpg

20230703_094540.jpg.50d46eae3fe471c7021dd8e427a75696.jpg

20230725_133036.jpg.729202f60f09219bd35609c5c55a5388.jpg

20230920_161452.jpg.1feb797aaf5c6aef4d2283ab98395eea.jpg

20231004_103613.jpg.f4f23173c08cb0c2e957d5a63c1611c0.jpg

20231010_203756.jpg.7985fac98a1bf939491e8e163723e946.jpg

  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

Salutare! Am bifat și eu la domnișoară MILF Betty, mai exact ieri după o programare făcută de dimineață pentru marți, dar am găsit portița să merg luni. 

După comunicarea adresei am mers la domnișoară in casa și când a deschis ușa a apărut frumusețea cu un accent foarte mișto moldovenesc. Foarte dulce, m-a sechestrat in casa închizând ușa după cum ea a spus, și m-a întrebat dacă rămân. Am spus daca din prima.

Am intrat în living am vorbit puțin am scăpat de haine, am primit prosop curat și direct la dus. Înainte am lăsat 150 lei ,pe masa de la tv, bani care nu au fost ceruți de domnisoara și care au ras acolo până la final când am ieșit pe ușă.

Întors de la dus, m-a luat în primire cu un fk întreținut cu multa pasiune , cu sărutări pe gat piept și lăsat ușor catre ăla micu care era strong.si aștepta să se joace cu el. L-a pupat l-a mângâiat și l-a supt cu multa pasiune cu Deep din când în când, mentionez că acțiunea s-au întâmplat în picioare iar la un moment dat am renunțat pentru că îmi tremurau picioarele. În pat i-am acesta piersicuță, fara mirosuri suspecte.  A mai trecut ea puțin la jucat cu juniorul și cu sateliții a pus balonașul, am pus-o căpriță unde ai o priveliște frumoasă a fundului și a corpului bine proporționat, iar sânii  nu sunt punctul ei forte, dar vorba unui coleg, nu  sunt de neglijat. 

Vreau sa spun că nu am mai rezistat mult și am finalizat in balonaș. Este foarte atenta, la scos ea m-a șters puțin m-am îmbrăcat, ne-am pupat , am mai vorbit una alta și am plecat. 

Băieți aveți grijă de ea că este o fata foarte mișto, glumeață și cu mult bun simț. Din partea mea  are 10 pe linie. 

Betty te pup, să ai o ședere cat mai plăcută.

 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

Salut tuturor .

Facut programare pentru azi la ora 17.15...avand doua optiuni (17.15 sau 18.45 ce era prea tarziu pentru mine ) respectectata de ambele parti chiar m-ai devreme . 

Intampinat de o fata foarte frumoasa cu un accent moldovenesc dulce.M-ai deparde nu am decat sa confirm cuvant cu cuvant ce au scris  cei doi colegi.

Fata este chiar ce trebuie :oral , sex, frumoasa , respectuasa, vorbareata.

Pentru mine este de 10 

Inmanat fetei 150 lei .M-ia zis ca pot sa-i dau si la sfarsit ca nu am unde sa fug ,ca a incuiat usa . 

Chiar merita sa faci inprumut pentru ea si sper sa m-ai vina pe la noi.

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare

Am făcut o vizită domniței, după ce inițial am prins-o mai greu telefonic pentru programare dar în final am reușit.

Locație pe 1 decembrie ,o garsonieră destul de plăcută la parter.Tipa arată f bine,am fost întâmpinat într-o ținută sexy,pe tocuri, machiată atitudine profi pro client.Pozele nu cred că o avantajează in totalitate are și un tatuaj interesant pe picior.Am incercat meniul complet  ON NP cu CIM.Actiunea a fost una intensă cu FK din belșug.M-am simțit foarte ok cu ea. Așadar ca punctaj:

Locație 9(sunt anti G-uri)

Betty 9,5 Aspect plăcut,fund bombat, sânii destul de ok,chiar dacă sunt puțin lăsați 

ON 10 mult deep, finalizat cim

NP 9,5 se implică ,te sărută,schimbat mai multe poziții 

Atitudine 10 -pentru bz e top

Tarif 200

Recomand,chiar e de încercat

😘Betty

 

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

Vizitat fata astazi in jurul pranzului, locatia usor de gasit pe Bd. 1 Decembrie, locuri de parcare destule in spatele blocului.

Programat de dimineata pe whatsapp, totul a decurs foarte ok, ajuns la ora stabilita de comun acord imi deschide usa o domnisoara superba cu ochii verzi, cu un accent moldovenesc, superb din punctul meu de vedere, facem cunostinta si ma intreaba daca raman, eu deja fiind descaltat ii zic normal!

Stam putin de vorba dupa care ii cer prosop pentru dus, inmanat, purced la dus si ma intorc in camera de actiune.

Ma asteapta cu zambetul pe buze si incepe sa ma sarute si mangaie usor, fk din plin , chiar DFK, apoi usor usor se lasa in genunchi si il ia si pe ala micu in gura(care era deja beton) face un oral genial, cu priviri, deep, atentie la bijoux. dupa 5 minute ii zic sa trecem in pat sa gust si eu din piersicuta, curata, epilata, miros fresh apoi ii zic sa trecem la normal, se conformeaza si pune prezervativul cu gurita nu inainte sa o mai alinte putin.

Trecem la normal, pozitia misionarului, ii place ce face, a fost cu mine tot timpul, te mangaie, te trage in ea, te saruta .

Finalizat in balonas si am mai stat putin in brate!

Note:

Locatia: 9/10 curat, usor de ajuns

Corp: 10/10 nu m-au deranjat sanii, chiar frumosi, chip superb, mai ales ochii aia verzi.

Gfe: 10, m-am simtit ca si cum as fi fost cu o iubita

ON: 10, ii place ce face, atentie la bijuterii, deep din belsug, face fuck.

NP: 10, din pacate nu a durat prea mult fiind excitat de la oral, ea este cu tine acolo, lipicioasa si activa.

Iti multumesc Betty, sper sa mai revii pe la noi 😘 Te pupa baiatu care incerca sa afle din ce parte a Moldovei esti!

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Buna dimineata!!
Dat fiind faptul ca ,sunteti asa de minunati si m ati primit cu bratele deschise🤗,m am gandit sa va mai "chinuiesc"putin🤭.
Deci,voi fi in oras incepand de astazi (dupa ora 9)pana vineri(inclusiv)😈
Nu va povestesc mai multe (momentan)ca s mica si a dracului si imi place sa va tin in suspans(prelungim misterul 🤣)😇😈.Tin doar sa i multumesc(sa vada toate lumile🤪) domnului ce mi a facut invitatia sa vizitez orasul vostru😉.Ci ti pup☺️
Va 😘 si va astept sa ne jucam impreuna🔞!
Program joaca:9-22🔞
🏘-bd 1 decembrie bloc 5 a (si din nou-il gasiti voi ,ca eu m am ratacit si azi,nicio baza in mine😛)

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Dacă tot am zis ca o aștept sa revină și a și revenit, am zis sa vedem dacă sunt modificări! 

NU SUNT!!!

Stabilit momentul de joaca (cum spune ea ) prin whatapp, respectat de ambele părți.

Ajuns la locul de joaca și întâmpinat cu același zâmbet și senzație de bine. Nu mai dau note ca sunt ca cele de mai sus dar poate ca deja ne știam, atmosfera a fost mai destinsa. Același ON pasional și adânc, același NP umed, stramta și participativa și nu în ultimul rand un CIM fabulos. Alte detalii le găsiți în recenzia mea de mai sus, aceiași locație același GFE și aceleași servicii SUPER.

Pentru ea, spor la 🔨🔨 și clienți care sa te lămurească sa vii mai des.

Pentru useri, chiar merita nu numai investiția dar și fiecare minut petrecut cu ea. Așadar spr unde, când, cum și cât vreți!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: -
  • Oras:Buzau
  • Telefon: -
  • Oras:Buzau
18 hours ago, anonimul070 said:

Pentru ea, spor la 🔨🔨 și clienți care sa te lămurească sa vii mai des.

Pentru useri, chiar merita nu numai investiția dar și fiecare minut petrecut cu ea. Așadar spr unde, când, cum și cât vreți!

Eu te cred, dar din pacate e mai greu cu comunicarea din ce observ eu. 

Eu am incercat, prima data nu ne-am sincronizat (am inteles, cererea mare), apoi nu a mai raspuns, la mesaje in zile diferite, asa ca eu nu mai deranjez. 

Bafta celor ce vor reusi sa ajunga. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna ,buna!😇

Datorita unui domn care "m a sechestrat"la domiciliu pentru mai mult timp ,nu am reusit azi sa raspund la foarte multe mesajele/apeluri.🙃

Subliniez:nu raspund la mesajele pe care le citesc tarziu(de la ora trimiterii) si nu e specificat pana in ce ora pot raspunde (fara sa deranjez) 😊

Vă 😘 si va astept la joaca pana vineri :program 9-22😇!(pe astazi nu mai am programari disponibile🤫)

  • Mersi 2
Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Buna seara stimabili ,

 

Am prins si eu loc la doamna !

Este intradevar o doamna din toate punctele de vedere !

Programare respectata de ambele parti , comunicare pe whatsapp nota 10 !

GFE nota 10 , foarte amabila are vorbele la ea si accentul e de mare efect !

Aspect nota 9 , nu pot spune ca intorci neaparat capul dupa ea pe strada insa isi pune in valoare perfect punctele forte (ochii , parul , fundul si accentul ) sani lasati asa cum au zis toti colegii 

Oral nota 10 cel mai bun din ultimii 2 ani cu tot ce trebuie , priviri , umed , atentii samd 

Normal nota 8.5 , m-a pus la munca (caci plecasem la alergat stie ea ce zic ) si sunt sigur ca aici nota poate fi mai mare insa nu am rezistat foarte mult incins maxim de la oral !

Raport calitate pret nota 10 , 150 /fin 

De revenit , sigur , maine as reveni daca as avea posibilitatea , sper sa mai vina pe la noi pe la Buzau !

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

Salut tuturor !

Revizitat iar frumoasa faptura .Dupa cateva mesaje dimineata... si apoi incercat iar dupa 12.. Fiind m-ai insistent sau norocos 🤪 imi raspunde . Facut programare pentru ora 17.45 . Respectata de ambele parti. Intampinat de aceeas fata frumosa , dulce la vorba , glumeata..... neschimbata. De dadata asta cu finalizare CIM. 

Servicii si alte picanterii sunt descrise m-ai sus .

O fata de nota 10

Pot sa zic doar atat : " Nu dati banii pe prostii " , fata este ce trebuie . Nu o sa va para rau.

Te pup Betty si ne vedem data viitoare.

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...