Sari la conținut

Emma-Noua în oraș 0744459974🥰


Emma02

Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna dragilor! Numele meu este Emma și aș vrea să vă vizitez luni . Îmi puteți recomanda va rog câteva zone ok,accesibile și pentru mine și pentru voi ?! 😘 Toate detaliile și pozele o sa vi le las atunci când ajung ,până atunci aștept cu drag recomandarea voastră pentru o zona ok! Mulțumesc frumos !

Link spre comentariu

Salutare. Am vizitat și eu domnișoara dar pe Iași, arată exact ca în poze, piele fină, carnea tare, sânii de mărime medie. Domnișoara este foarte comunicativă și amabilă și chiar foarte drăguță, are niște ochișori superbi! De locație nu am ce să spun ca e pe Iași. Ca și servicii are oral n/p si normal p. Oralul executat atent și corect. Am fost servit cu un suc apoi am mers la duș și pe urmă la acțiune. Nu comentează la nici o poziție, nu a stat cu ochii pe ceas. Dacă ar fi să fac o comparație aș putea să o compar cu sara doar ca are fundul mai mare. Vă spun ca la doggy priveliștea e super! Dacă ar fi să vină pe Suceava eu aș revizita o cu plăcere. 
P.S. Emma să știi ca eu sunt băiatul pe care ai vărsat tu sucul😂😂😂!

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 14 minute, nixius a spus:

Salutare. Am vizitat și eu domnișoara dar pe Iași, arată exact ca în poze, piele fină, carnea tare, sânii de mărime medie. Domnișoara este foarte comunicativă și amabilă și chiar foarte drăguță, are niște ochișori superbi! De locație nu am ce să spun ca e pe Iași. Ca și servicii are oral n/p si normal p. Oralul executat atent și corect. Am fost servit cu un suc apoi am mers la duș și pe urmă la acțiune. Nu comentează la nici o poziție, nu a stat cu ochii pe ceas. Dacă ar fi să fac o comparație aș putea să o compar cu sara doar ca are fundul mai mare. Vă spun ca la doggy priveliștea e super! Dacă ar fi să vină pe Suceava eu aș revizita o cu plăcere. 
P.S. Emma să știi ca eu sunt băiatul pe care ai vărsat tu sucul😂😂😂!

Îmi cer scuze pentru  greșeală 😂😂 și mulțumesc pentru recenzie te pup și aștept să ne revedem 😜

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Bună ziua  dragilor  sunt Emma 😋 și sunt nouă în orașul vostru! Am frumoasa vârstă de 23 de ani,1'75 înălțime și ochi albaștri dacă îți dorești o companie plăcută și fără grabă eu sunt alegerea potrivită!ofer clipe minunate pline de plăcere domnilor manierați și generoși! 
Te aștept în locația mea pentru a petrece momente de neuitat cu mine uiți de probleme și griji!😊
Nu accept persoane in stare de ebrietate, purtători de bile sau alte accesorii!
Nu fac deplasări,nu accept minori 

De astăzi începând cu ora 15:00 voi fii disponibilă în Suceava pentru câteva zile. 😋

Pentru programări și mai multe detalii îmi puteți scrie pe WhatsApp la  👉0744459974👈

 

💌Servicii : 

Sex oral protejat/ neprotejat (în funcție de ingienă);

Sex normal DOAR PROTEJAT;

Sex in diferite poziții ;

Masaj de relaxare;

Finalizare corporală;

French kiss ( în funcție de ingienă și compatibilitatea 
  va pup și va aștept cu drag sa ne cunoaștem ❤️❤️  👉mai jos va las câteva poze să mă vedeți👈 


 

 💌Prețuri: 

30 de minute ( 1 finalizare) - 200 lei ;

60 de minute (2 finalizări) - 350 lei.

IMG_20231027_151512.jpg

IMG-20231027-WA0008.jpg

IMG-20231005-WA0002.jpg

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași

Salut tuturor

Din motive obiective nu am ajuns sa o vizitez pe Ema la Iași, dar a picat din momentul sa o găsesc în Suceava.

Ema e o fata foarte frumoasa. E încă un copil,după părerea mea, dar un copil cu suflet bun. E foarte simpatica, cu bun simt și cum spunea un vizitator de al ei, nu se știe de ce nu are mai multe rewiuri. 

Am făcut programare pe whatasapp de ore o zi pe alta! Foarte ușor am găsit-o. Era in prosop, deși îmi doream sa o găsesc în ceva mai sexy. Dar și asa, după ce am făcut acomodarea, am descoperit formele frumoase. Este bine proporționata și sâni și fund. 

Am început cu un oral protejat. A fost ok. Apoi un normal și s a terminat creditul

După o pauza și o discuție, am făcut și  al doilea număr. Un oral neprotejat, un 69, și o poziție cu finalizare un prezervativ. 

Te săruta cu căldură peste tot și simți ca nu te grăbește. 

Are o păsărica f faina. E o placere și la atingere și vizual. 

E cu mult bun simt. S a întâmplat sa aibă o problema personala și a trebuit sa o rezolve prin telefon. Mi a cerut voie, și a cerut scuze... Cu mult bun simt. 

Nu știu sa dau note, dar pot spune ca e de vizit și revizitat. 

Mulțumesc Ema pentru iubire și sper sa ne mai revedem cândva. Te pup. 

PS Mai ai bomboane? 

 

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 oră în urmă, K-deux a spus:

Salut tuturor

Din motive obiective nu am ajuns sa o vizitez pe Ema la Iași, dar a picat din momentul sa o găsesc în Suceava.

Ema e o fata foarte frumoasa. E încă un copil,după părerea mea, dar un copil cu suflet bun. E foarte simpatica, cu bun simt și cum spunea un vizitator de al ei, nu se știe de ce nu are mai multe rewiuri. 

Am făcut programare pe whatasapp de ore o zi pe alta! Foarte ușor am găsit-o. Era in prosop, deși îmi doream sa o găsesc în ceva mai sexy. Dar și asa, după ce am făcut acomodarea, am descoperit formele frumoase. Este bine proporționata și sâni și fund. 

Am început cu un oral protejat. A fost ok. Apoi un normal și s a terminat creditul

După o pauza și o discuție, am făcut și  al doilea număr. Un oral neprotejat, un 69, și o poziție cu finalizare un prezervativ. 

Te săruta cu căldură peste tot și simți ca nu te grăbește. 

Are o păsărica f faina. E o placere și la atingere și vizual. 

E cu mult bun simt. S a întâmplat sa aibă o problema personala și a trebuit sa o rezolve prin telefon. Mi a cerut voie, și a cerut scuze... Cu mult bun simt. 

Nu știu sa dau note, dar pot spune ca e de vizit și revizitat. 

Mulțumesc Ema pentru iubire și sper sa ne mai revedem cândva. Te pup. 

PS Mai ai bomboane? 

 

 Îți mulțumesc pentru recenzie și te aștept cu drag sa ne revedem, PS îți păstrezi și ție o bombonică! Te pup 🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Botosani
  • Oras:Botosani

După procedura obișnuită de contactare, expunere succintă a intențiilor și dorințelor, stabilire oră, ghidare către locație, am ajuns la Emma.

Mi-a deschis o fată drăguță, jovială și cu ochi ce te fac să te topești.

După igienizarea obligatorie, am mers in iatacul eu unde, cu o singură mișcare, s-a descotorosit de "ținută", putând să o admir în toată splendoarea ei.

Are un corp ce-ți face mintea să zboare departe! 

Oralul este foarte bine executat, adânc, umed, îi place să se joace și să te urce pe culmi nebănuite.

Are un fund demențial, motiv pentru care nu am rezistat foarte mult la normal, luând-o pe la spate.

Nu face cim, fk, nu-i plac degete în păsărică.

Am petrecut în compania ei o oră care a trecut prea repede.

Concluzionez prin a spune că a fost o experiență pe care aș repeta-o! Recomand!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 9 ore, tiny_voices a spus:

După procedura obișnuită de contactare, expunere succintă a intențiilor și dorințelor, stabilire oră, ghidare către locație, am ajuns la Emma.

Mi-a deschis o fată drăguță, jovială și cu ochi ce te fac să te topești.

După igienizarea obligatorie, am mers in iatacul eu unde, cu o singură mișcare, s-a descotorosit de "ținută", putând să o admir în toată splendoarea ei.

Are un corp ce-ți face mintea să zboare departe! 

Oralul este foarte bine executat, adânc, umed, îi place să se joace și să te urce pe culmi nebănuite.

Are un fund demențial, motiv pentru care nu am rezistat foarte mult la normal, luând-o pe la spate.

Nu face cim, fk, nu-i plac degete în păsărică.

Am petrecut în compania ei o oră care a trecut prea repede.

Concluzionez prin a spune că a fost o experiență pe care aș repeta-o! Recomand!

Îți mulțumesc pentru vizită și te aștept cu drag sa ne revedem te pup 😊

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...