Sari la conținut

0727550276


Postări Recomandate

  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște

Pozele sunt reale. Eu am vizitato de cinci ori până acum și se fute bine nebuna. Eu nu ți o recomand dacă ai așteptări să fie top model... Că nu e tunată cu silicoane, e naturala și pentru mine e ok.. chiar rog colegii mei răutăcioși în comentarii care au mult mai multă experiență decât mine să lase și ei o recomandare că aș mai schimba și eu meniul 😉

Link spre comentariu
Acum 57 minute, gika_gogu a spus:

E stirba in gura si gene lipsa pauza apa si sapunu nu cred ca stie ce este !!!!mai si zici ca ai fost la multe si promovezi parasute pe aici

Stai liniștit ca au ieșit pesticii la atac!!. Nu mai au momeala.

Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
Acum 2 ore, gika_gogu a spus:

E stirba in gura si gene lipsa pauza apa si sapunu nu cred ca stie ce este !!!!mai si zici ca ai fost la multe si promovezi parasute pe aici

Confirm,  cioara .

Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște

Hey colegii mei dragi eu acest forum l-am descoperit de câteva zile iar până acum m am inspirat doar pe public24 unde nu prea am nimerit ce trebuie.. în loc să mă criticați mai bine ajutați mă cu o recomandare ca să mai schimb și eu meniul .. nu înțeleg de ce vă este așa de greu să lăsați aici un link o recomandare sau chiar mai multe vă rog. 

Link spre comentariu
  • Oras:Dubai
  • Oras:Dubai
Acum 5 ore, sergiu7 a spus:

Hey colegii mei dragi eu acest forum l-am descoperit de câteva zile iar până acum m am inspirat doar pe public24 unde nu prea am nimerit ce trebuie.. în loc să mă criticați mai bine ajutați mă cu o recomandare ca să mai schimb și eu meniul .. nu înțeleg de ce vă este așa de greu să lăsați aici un link o recomandare sau chiar mai multe vă rog. 

nu avem ce sa recomandam pt ca tu esti chiar titulara acestei reclame cum se face ca te repostezi noaptea la 4 si pac apare si recenzie si doresti recomandari de ce iti plac si femeile 

 

Acum 7 ore, Danielboss a spus:

Confirm,  cioara .

DA, nu am vrut sa fiu rasit, asa este, cioara de la racari tartasesti este...eu am fost si cand avea colege

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...