Sari la conținut

.


Vizitator

Postări Recomandate

  • Vizitator a schimbat titlul în 😻 𝗗𝗮𝗿𝗶𝗮 😻 𝗡𝗘𝗪𝗪 😻 𝗗𝗘𝗘𝗣𝗧𝗛𝗥𝗢𝗔𝗧 😻 𝗕𝗜𝗚 𝗧𝗜𝗧𝗧𝗜𝗘𝗦 😻 𝟬𝟳𝟯𝟰𝟯𝟮𝟭𝟴𝟳𝟮 😻

Am fost la domnisoara, deja se scoala numai cand ma gandesc.

Locatia e modesta, e la inceput-ish, fata e draguta, iar un pic de bun simt din partea voastra va aduce…..muuuuult.

Am schimbat cateva vorbe, e usor sa vorbesti cu ea, dusul e obligatoriu, dupa revin in camera, domnisoara se dezbraca.

Am luat-o usor fara graba, carnea tare, pietroasa pe ea, e o adevarata placere sa o pipai, pupici pe gata, dezmierdat savarina, se uda natural, geme, te ia de maini, GFE.

De aici, am trecut la ON, o ia pe toata in gura, o scuipa, se joaca la owo, o umple de saliva, am cerut un 69 si deja lucrurile au luat o turnura interesanta, o suge ca un pitbull cu un cauciuc in gura, optati pentru CIM, merita din plin. Din nou si un pic de bun simt.

Curatat, spalat, inapoi in camera, o vorba, o barfa, care de unde e si ce se intampla in viata, mi-a povestit ceva de anal (e atat de stramta ca…) si am simtit viata, i-am zis ca putem relua si a sarit din nou pe el ca un pitbull, dupa ce l-a sculat din morti, prezervativ si caprita, am inceput incet, contre, gemete, cand nu am mai rezistat si am inceput sa iau basarabia si bucovina inapoi, a inceput sa se atinga, sa geama mai tare, sa mangaie owole, nu ai cum.

Locatie - 7 modesta, nu pentru pretentiosi, dar calitate pret, un raport ok, prosoape curate, geluri de dus, apa de gura…

Fata - 9, este draguta, dar corpul, ba baiatule, cireasa din pietroasele, sani mari cu tot ce implica asta, sfarcuri erectile.

ON - 100, e de trait

NP - 10, poti sa atingi tot ce vezi, as fi incercat mai multe pozitii dar capra cu trei iezi a fost povestea preferata, se implica, se atinge, contre, gemete….

DTD 38 min, atat s-a putut.

Halat 300

De revenit, un singur cuvant, abonament.

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Revizitat si eu la 12:30 pe frumoasa Daria 🥰

Nu prea ma pricep la recenzii insa si de data aceasta m-a facut sa ma simt excelent  😘😍

Cum i-am promis , de data aceasta am optat pentru 1h, pe langa faptul ca actiunea a fost fantastica, imi place foarte mult ca ai ce discuta cu ea, am schimbat si mai multe vorbe ca ultima oara 😁😋

Daria a ramas la fel cum o stiam, sa nu te schimbi ca ai un caracter prea misto 😎😘, atitudinea ei joviala imi place foarte mult.

Inca odata iti multumesc Daria pentru o intalnire foarte reusita 😘😘, dupa o saptamana incarcata la lucru acesta a fost relaxul perfect alaturi de o fata superba 😂🥰

De asemenea, sarbatori fericite si dabia astept sa ne mai auzim ❤️😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutari!

E buna domnisoara, o recomand cu drag! ON-ul a fost de senzatie, stie bine sa faca deep, umed cum imi place si are anduranta.

Programarea a fost facuta rapid pe whatsapp si respectata in totalitate.

Note:

Locatie: 7/10- pentru mine e ok, are apa calda, baia dotata si un pat. Nu va asteptati la lux 

Daria: 10/10- nu am nimic de reprosat, mi a facut placere compania ei. Este amabila, prietenoasa, poate un pic timida la inceput, dar cine nu e la prima intalnire? 

ON: 9/10- Tehnica e buna, intra in topul meu personal. Deep, sloppy, fara maini. 

CIM: 10.1/10- finalizare in deepthroat si a supt pana la ultima picatura. Ma declar mega satisfacut

NP: 10/10- geme frumos, da contre, este implicata.

Igiena: 10/10- impecabila, fara mirosuri, savarina gustoasa

Dtd 2 ore

De revenit!

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Aveti grija cu ea!

Dupa ce stabilisem in prealabil o intalnire pt ziua urmatoare la 12.30, ma trezesc noaptea la ora 2 cu un mesaj in care imi spune ca nu poate onora programarea!

Pai asa se face domnisoara?

Unii mai suntem si casatoriti sau intr o relatie!

Minte de 20 de ani, ce sa i ceri!?! 

  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...