Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Ala
  • Oras:Ala
La 15.12.2023 la 9:03, andreimanix a spus:

Nici pe departe nu am fugit ! Citesc si eu si ma minunez cum critica toti care au o ''viață perfectă" de ce minune am putut eu sa fac ! Ca este adevarata sau nu povestea mea va pot spune ca ne ințelegem mai bine ca niciodata si abia asteptam sa intram in noul an sa vedem ce surprize ne mai asteapta ! Totusi a intrat un tip mai celeral si a scris cateva randuri mai la obiect ! Altceva nu stiu ce sa mai scriu deocamdata, dar daca voi avea noutăți voi actualiza aici! Multumesc

Eu zic sa îți întrebi soția că vorba aia unde e loc de 2 poate e loc și de al 3 lea. Plus că uite, e bine întotdeauna să ai o rezervă daca ăla e plecat 🤣🤣🤣🤣

  • Haha 5
Link spre comentariu
Reputație: 24067
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
La 23.12.2023 la 11:14, cyobytm a spus:

Salut, îți împărtășesc acceasi fantezie, și eu îmi împart iubita cu alți bărbați, ador foarte mult când se întoarce acasă proaspăt fututa și lărgită. 

De curiozitate ptr un prieten, cand vine acasa fututa si largita, mai are chef de tine? O mai largesti si tu asa de consolare?

  • Haha 2
Link spre comentariu
Reputație: 24067
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Bai fratilor, m am vazut cu nevasta lui “manix” asta…el nu stie….pe furis asa. Nasoala femeia, grasa si urata, mai vroia si bani….nu recomand! ✌️😊

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
3 hours ago, laury said:

Bai fratilor, m am vazut cu nevasta lui “manix” asta…el nu stie….pe furis asa. Nasoala femeia, grasa si urata, mai vroia si bani….nu recomand! ✌️😊

Sunt absolut sigur ca nu se vede cu frustrati ! Asa ca stau linistit 

  • Minus 2
Link spre comentariu
Reputație: 24067
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
La 05.01.2024 la 21:59, andreimanix a spus:

Sunt absolut sigur ca nu se vede cu frustrati ! Asa ca stau linistit 

Deja ti o freci este? Vezi nu uita sa iei pastilele azi! 😀

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 24067
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 19 ore, tendoi a spus:

Salut Andrei. 

I a facut safteaua pe 2024 ?

Stii ceva ?

E deja obisnuinta sa o futa antrenorul de cateva ori pe saptamana…Andrei a ramas cu gatitul si spalatul vaselor….pana divorteaza femeia de el…nu mai e mult….ii dau termen aprilie!

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 1/22/2024 at 4:35 PM, tendoi said:

Salut Andrei. 

I a facut safteaua pe 2024 ?

Stii ceva ?

De vazut s-au vazut, dar nu au facut nimic deocamdata pe anul acesta ! In schimb am futut o eu tare dupa ce s-a vazut cu el un pic dupa sala si am povestit cum ne-ar placea sa fie urmatoarea data cand o va fute el !

  • Mersi 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sud-est
  • Oras:Sud-est

Ce-mi plac astia care comenteaza la perversiunile altora :)))

Ei, de altfel, plecati demult de acasa, satui de laba sau cu curu cat galeata de 10litri ii trag la raspundere pe altii, la fel de sariti ca si ei.
Fie ca iti place sa mergi la curve, sau sa faci basici in palma, sau sa iti imparti sotia/prietena important este ce te face happy si implicit pe ea (daca exista). 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
On 1/23/2024 at 11:43 AM, laury said:

E deja obisnuinta sa o futa antrenorul de cateva ori pe saptamana…Andrei a ramas cu gatitul si spalatul vaselor….pana divorteaza femeia de el…nu mai e mult….ii dau termen aprilie!

Laury, eu n-as fi asa dur...

Link spre comentariu
Reputație: 24067
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
La 25.01.2024 la 8:46, marius2k a spus:

Ce-mi plac astia care comenteaza la perversiunile altora :)))

Ei, de altfel, plecati demult de acasa, satui de laba sau cu curu cat galeata de 10litri ii trag la raspundere pe altii, la fel de sariti ca si ei.
Fie ca iti place sa mergi la curve, sau sa faci basici in palma, sau sa iti imparti sotia/prietena important este ce te face happy si implicit pe ea (daca exista). 

Curu cat galeata te referi la tine, nu? 😀

Tu la cine iti dai nevasta?

Link spre comentariu
Reputație: 24067
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
La 23.01.2024 la 21:19, andreimanix a spus:

De vazut s-au vazut, dar nu au facut nimic deocamdata pe anul acesta ! In schimb am futut o eu tare dupa ce s-a vazut cu el un pic dupa sala si am povestit cum ne-ar placea sa fie urmatoarea data cand o va fute el !

Deja, tu si sotia, povestiti ca doi prieteni buni! 😀

Link spre comentariu
  • Oras:Sud-est
  • Oras:Sud-est
La 29.01.2024 la 14:02, laury a spus:

Curu cat galeata te referi la tine, nu? 😀

Tu la cine iti dai nevasta?

N'o dau, cred ca vine unu la ea, ca imi tot dispare vinul si imi schimba folderele de la player ... dar are gusturi gagiu' 🥲

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Roma
  • Oras:Roma
La 28.11.2023 la 21:42, andreimanix a spus:

Salut baieti si fete , nu sunt de foarte mult timp pe aici dar chiar am simtit nevoia sa va scriu despre ce traiesc de ceva timp si vroiam sa stiu daca mai sunt si alti barbati casatoriti in situatia mea ! 

Cum spuneam si la inceputul topicului de ceva timp am devenit foarte interesat de fenomenul Hotwife , eu fiind casatorit de 8 ani de zile  cu actuala sotie . Avem amandoi in jur de 37 de ani si aproape de cand suntem impreuna am tot incercat sa o conving sa se culce cu altcineva si pana la urma chiar am reusit sa o fac sa accepte ! Ea luceaza in domeniul bancar si asa cum stim cu totii la locul de munca nu a trecut foarte mult timp pana sa apara un tip foarte misto care sa flirteze cu ea !  In timpul partidelor noastre de sex am tot inceput sa urmarim filme de genul Hotwife si pana la urma a aparut si el in discutiile noastre din timpul sexului asta dupa ce mi-a spus asa in mare despre el si ca ii cam face ochi dulci ! Atunci am zis ca asta ar fi momentul si ca trebuie sa o incurajez sa ii dea curs avansurilor ! Asa din vedere il stiam si eu , un tip foarte ok , genul office , mai in varsta decat noi , 44 de ani casatorit si el si cu un copil ! Povestea este mult mai lunga dar dupa multe partide de sex intre noi 2 in care el a inceput sa fie din ce in ce mai prezent in gandurile noastre intr-o seara ea m-a intrebat daca eu chiar mi-as dori sa stiu ca ea s-a culcat cu el ! Atunci si-a dat si ea seama ca imi doresc cu adevarat tinand cont ca am ejaculat instant si i-am spus ca imi doresc mai mult decat orice . Atunci mi-a si recunoscut ca a inceput sa vina si el la sala unde merge si ea si ca au inceput sa discute tot felul de prostioare pe WhatsApp! Revenind la chestiile mai interesante , prima data sarutat-o la el in masina dupa ce au plecat de la sala intr-o seara si au mai stat putin de vorba si prima data a futut-o la 2 saptamani dupa asta ! Asta se intampla anul trecut in Noiembrie si pana in momentul de fata a futut-o de 8 ori :) ..... Mai multe nu stiu ce sa spun dar chiar simteam nevoia sa impartasesc cu cineva chiar si virtual chestia asta tinand cont ca nu as avea cu cine sa discut despre asta ! Daca vrea cineva sa dicutam mai multe chestii sunt dispus la discutii ! Multumesc ca ati avut placerea sa cititi ce am scris 

Salut! As vrea sa discutam, poti lasa un email?

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 23.01.2024 la 21:19, andreimanix a spus:

De vazut s-au vazut, dar nu au facut nimic deocamdata pe anul acesta ! In schimb am futut o eu tare dupa ce s-a vazut cu el un pic dupa sala si am povestit cum ne-ar placea sa fie urmatoarea data cand o va fute el !

Tare mi e frică ca atunci cand o futeai tu tare așa. ea se gândea la el.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 23.01.2024 la 21:19, andreimanix a spus:

De vazut s-au vazut, dar nu au facut nimic deocamdata pe anul acesta ! In schimb am futut o eu tare dupa ce s-a vazut cu el un pic dupa sala si am povestit cum ne-ar placea sa fie urmatoarea data cand o va fute el !

Salut! Am incercat sa iti trimit un mesaj…dar se pare ca nu poti primi mesaje. 

Link spre comentariu
Reputație: 164
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 06.03.2024 la 1:36, bose99 a spus:

Salut! Am incercat sa iti trimit un mesaj…dar se pare ca nu poti primi mesaje. 

Nu poate primii mesaje ca e full si mesageria si soția. Tu credeai ca prinzi loc?

  • Haha 2
Link spre comentariu
Reputație: 24067
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
La 23.01.2024 la 21:19, andreimanix a spus:

De vazut s-au vazut, dar nu au facut nimic deocamdata pe anul acesta ! In schimb am futut o eu tare dupa ce s-a vazut cu el un pic dupa sala si am povestit cum ne-ar placea sa fie urmatoarea data cand o va fute el !

Gata, ti-a furat nevasta? Mai vine pe acasa? Azi de 8 martie cine o fute, tu sau el? 😃

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
4 hours ago, laury said:

Gata, ti-a furat nevasta? Mai vine pe acasa? Azi de 8 martie cine o fute, tu sau el? 😃

Deocamadata suntem impreuna , de acasa nu a plecat nicaieri si astazi am futut-o eu ! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...