Sari la conținut

❤Diana❤0792935966


Postări Recomandate

Reputație: -1182

Eu te as mai întreba atunci când ai timp sa te igienizezi, sa te speli dacă tu primești clienții unul după altul, fara niciun timp liber între ei? Grăbești clienții ca sa ai timp sa te speli pentru următorul bărbat ce Vine la tine?Înseamnă că colegii ce au comentat despre igiena ta, că miroși, că nu ești spălată și igienizata, nu par să fi făcut o mare greșeală când ziceau asta daca tu iei bărbații așa. Te ștergi cu șervețele umede?

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 339
  • Oras:Santa Monica
  • Oras:Santa Monica
Acum 1 oră, Lucas0 a spus:

Eu te as mai întreba atunci când ai timp sa te igienizezi, sa te speli dacă tu primești clienții unul după altul, fara niciun timp liber între ei? Grăbești clienții ca sa ai timp sa te speli pentru următorul bărbat ce Vine la tine?Înseamnă că colegii ce au comentat despre igiena ta, că miroși, că nu ești spălată și igienizata, nu par să fi făcut o mare greșeală când ziceau asta daca tu iei bărbații așa. Te ștergi cu șervețele umede?

Dar tu, cand mai ai timp de psiholog daca stai toată ziua pe forum 🙄?😁

  • Haha 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
La 13.01.2024 la 18:19, maxanonimus1 a spus:

:) da. Cluj. Mecca pestilor si programarilor false! ca idee, vedeti cine sta zi lumina pe aici. cine are 'biznisul' deranjat de aparitii noi? bravo motane. uite ce au ajuns topicele de Cluj. locul de distractie al muistilor numiti proxeneti/pesti. 

a cata fata cumva nou venita ne zice ca are programari fake? sau recenzii negative si nu d'alea pe bune. fake evident. :) . 

E de mult așa  ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
La 13.01.2024 la 20:57, Lucas0 a spus:

Eu te as mai întreba atunci când ai timp sa te igienizezi, sa te speli dacă tu primești clienții unul după altul, fara niciun timp liber între ei? Grăbești clienții ca sa ai timp sa te speli pentru următorul bărbat ce Vine la tine?Înseamnă că colegii ce au comentat despre igiena ta, că miroși, că nu ești spălată și igienizata, nu par să fi făcut o mare greșeală când ziceau asta daca tu iei bărbații așa. Te ștergi cu șervețele umede?

🤣🤣🤣🤣🤣🤣 comentează când vi la mine și vezi ca put. Te bag cu botu sa dai o limba sa vezi dacă pute șefule 😁 eu cu reputația ta nu as mai comenta 😘

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

N-o vedeți? Cu programările...ma stresează omu cu o zi înainte cu întrebări repetitive și doar zic "da, e sigur mâine la 11" de 3 ori....și el la 11 azi nu se prezintă ca domnule, nu era sigur ca e ok din partea mea😳. Plec la Bistrița Vineri 😊  care mai sunteți doritori , veniți sa ma vizitați acolo, asa știu sigur ca veniți la programare😂😂😁

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
On 1/13/2024 at 8:57 PM, Lucas0 said:

Eu te as mai întreba atunci când ai timp sa te igienizezi, sa te speli dacă tu primești clienții unul după altul, fara niciun timp liber între ei? Grăbești clienții ca sa ai timp sa te speli pentru următorul bărbat ce Vine la tine?Înseamnă că colegii ce au comentat despre igiena ta, că miroși, că nu ești spălată și igienizata, nu par să fi făcut o mare greșeală când ziceau asta daca tu iei bărbații așa. Te ștergi cu șervețele umede?

😀😀😀😀😀

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
7 minutes ago, DianaDidii said:

Îți recomand și ție sa vi sa îmi verifici igiena dacă vrei😂😂😂👅👅👅👅

Nu draga stai liniștită tu ești una care scriu sunt mai mulți eu am încredere în daietii de pe forum pe vrăjeală voastră miam luat o grămadă de teapa 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 4 ore, audi1979 a spus:

Nu draga stai liniștită tu ești una care scriu sunt mai mulți eu am încredere în daietii de pe forum pe vrăjeală voastră miam luat o grămadă de teapa 

Problema ta e ca nu ști sa citești....nu a scris nimeni , nici ca put, nici ca nu sunt igienica...doar cei care își dau cu părerea fără sa ma fi vizitat...cei care "asa cred ei" pe bănuielile lor, ca eu put...chiar dacă nimeni nu a zis asta din cei care au fost la mine. Pastreaza-ti și tu părerile pentru tine dacă nu ai de gând sa vi, ca nu ne pasa de părerea ta, ne pasa de recenzia ta 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Chiar acum, DianaDidii a spus:

Problema ta e ca nu ști sa citești....nu a scris nimeni , nici ca put, nici ca nu sunt igienica...doar cei care își dau cu părerea fără sa ma fi vizitat...cei care "asa cred ei" pe bănuielile lor, ca eu put...chiar dacă nimeni nu a zis asta din cei care au fost la mine. Pastreaza-ti și tu părerile pentru tine dacă nu ai de gând sa vi, ca nu ne pasa de părerea ta, ne pasa de recenzia ta 😘

Faptul ca am mulți clienți nu denota ca nu ma spăl. Dar aveți voi mult timp liber și statul în fata calculatorului prea mult timp, arde neuroni...

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Chiar acum, DianaDidii a spus:

Faptul ca am mulți clienți nu denota ca nu ma spăl. Dar aveți voi mult timp liber și statul în fata calculatorului prea mult timp, arde neuroni...

În fond, asta e ideea sa am mulți clienți. Ca de aia plătesc 5 mil. Abonament și apartament și asa...

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Disponibila
  • Disponibila
Acum 2 minute, DianaDidii a spus:

În fond, asta e ideea sa am mulți clienți. Ca de aia plătesc 5 mil. Abonament și apartament și asa...

Ai perfecta dreptate scumpo 😏👍

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
On 1/17/2024 at 5:14 PM, DianaDidii said:

Faptul ca am mulți clienți nu denota ca nu ma spăl. Dar aveți voi mult timp liber și statul în fata calculatorului prea mult timp, arde neuroni...

Se vede ca ai mulți clienți mai multe recenzii negative și pe topicul tău vad ca numai tu ești activa 😀😀😀😀😀

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 2 ore, audi1979 a spus:

Se vede ca ai mulți clienți mai multe recenzii negative și pe topicul tău vad ca numai tu ești activa 😀😀😀😀😀

Taci ma naibii...o recenzie am și aia despre prosoape...ce te mâncă pe tine de fapt? 

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
1 hour ago, DianaDidii said:

Taci ma naibii...o recenzie am și aia despre prosoape...ce te mâncă pe tine de fapt? 

Dute angajează-te ca nu este loc de prosteala s-o mai deșteptat lumea .

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 30 minute, audi1979 a spus:

Dute angajează-te ca nu este loc de prosteala s-o mai deșteptat lumea .

Eu am de munca, mersi...angajeaza-te tu ca nu eu stau toată ziua și arunc venin pe forum 😅

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
Acum 7 ore, DianaDidii a spus:

Te invit! 😂

20240119_163228.jpg

Puteai pune fără...... era mai interesant 😚

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...