Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 19 minute, cosminty a spus:

Oral și normal 150/300 zona nalbei

asta asa este....si finalizarea orala +50...nui problema🤑

-a confirmat si cu poza prea prea repede:))))

am fost si mi.a spus sa astept 10 min si dupa nimic...nu a mai raspuns la telefon....

...chiar nu stiu daca este cea din poze sau nu...poate are altcineva succes

Link spre comentariu
17 minutes ago, ctrentasuit said:

asta asa este....si finalizarea orala +50...nui problema🤑

-a confirmat si cu poza prea prea repede:))))

am fost si mi.a spus sa astept 10 min si dupa nimic...nu a mai raspuns la telefon....

...chiar nu stiu daca este cea din poze sau nu...poate are altcineva succes

Poate o fi, eu am intrebat-o de poza și a ignorat partea aia din mesaj. Știu câteva in zona aceea deci nu știu..  poate mai fac un drum pe acolo când imi mai trage clapa alta

Link spre comentariu
  • Oras:Coantanta
  • Oras:Coantanta

Mda , pai a uitat sa spuna ca are 15 kg peste fata din poze , sunt doua in casa si cu barbat , ( spargeau seminte dincolo ii auzeam ) ok totul super mecanic , am dat un dump si am fugit 150 de ron , chair ma durea burta era nevoie mare sa ma descarc o fata grasuta la fata cu mult botox , multa celulita fund cazut , ultima mea vizita inainte de asta a fost la o fata de la top Inna , deci per total on : 3 np 2 gfe 0  waste of money se ascunde dupa usa cand deschide usa si blugii ii are cu 2 marimi mai mici nu va lasati pacaliti de evitat

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Vai de capu meu iti vine sa futi picioare in gard in ziua de azi, avem si noi 3 fete si alea forjate, daca stai sa cauti altceva nou gasesti numai sifoane cu aere de caraibe. Am stat ieri o ora sa sunt la ce am vazut si eu pe aici mai special si nimic. Si acum vad si asta ...bn ca nu am fost...sa traiesti ca ne-ai scapat!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Coantanta
  • Oras:Coantanta
2 hours ago, dsp12 said:

 

 

Ea o fi colega ? Tot pe nalbei m-a chemat si ea

Nu stiu daca iti face placere sa vezi chiloti de barbat intinsi pe sarma in camera unde te primeste sa auzi pestele cum sta la tv si sparge seminte cu colega si se uita la casa iubirii , sa ii vezi adidasii la 3 m de patul unde te pune femeia , mergi 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
10 hours ago, DrillM said:

Nu stiu daca iti face placere sa vezi chiloti de barbat intinsi pe sarma in camera unde te primeste sa auzi pestele cum sta la tv si sparge seminte cu colega si se uita la casa iubirii , sa ii vezi adidasii la 3 m de patul unde te pune femeia , mergi 

Tocmai de asta am intrebat daca e colega , ca si la moldoveanca asta care m-a chemat pe nalbei se auzeau voci pe fundal , de televizor sau de barbat ... deci e ok , sunt fericit ca am plecat 🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...