Sari la conținut

👉🪑🪑👉Curtea Veseliei👈🚪👈


Postări Recomandate

Reputație: 959
  • Telefon: 0756350755
  • Oras:Deva
  • Disponibila
  • Telefon: 0756350755
  • Oras:Deva
  • Disponibila
Acum 18 minute, reptilozaurusrex a spus:

Daa, de aproape o ora ne tot ne abureste ca se baga la somn, dar se tine tare pe baricade aici pe CURte.

Aștept să apară una din fete, că mi-e aiurea să vă las doar între voi, băieții.  Poate dați de alte gusturi și rămânem noi, fetele, fără clientelă.  Mai bine previi decât să tratezi. 

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Micul Paris(Outcal)
  • Oras:Micul Paris(Outcal)
Chiar acum, Sara98 a spus:

Aștept să apară una din fete, că mi-e aiurea să vă las doar între voi băieții.  Poate dați de alte gusturi și rămânem noi, fetele, fără clientelă.  Mai bine previi decât să tratezi. 

A venit Andreea nu ai văzut ? 🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 959
  • Telefon: 0756350755
  • Oras:Deva
  • Disponibila
  • Telefon: 0756350755
  • Oras:Deva
  • Disponibila
Acum 10 minute, Criticul a spus:

Un bărbat uită ce ar trebui să țină minte în timp ce o femeie ține minte ce ar trebui să uite. 

Uite, definiția asta nu o mai auzisem, dar descrie perfect realitatea.  Îmi iau libertatea să o notez pe circumvoluțiuni 🧠

  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 4023
  • Oras:Nicăieri
  • Oras:Nicăieri
Acum 12 ore, Yellowstone a spus:

Asa e. Acum am vazut ca ai scris asta. Multe se feresc din cauza reactiei barbatului.. Ca e scorbos, ca o fi, ca o pati. Vezi tot de la dialog pleaca tot. Eu n am o problema daca ei ii place 😆😆

Atunci tu ești bun de Raisa2020 căci ea a spus-o clar că prestează pe stop, ba e chiar convinsă că așa fac toate. Discuția e pe cealaltă curte... 

Link spre comentariu
Reputație: 4023
  • Oras:Nicăieri
  • Oras:Nicăieri
Acum 1 minut, Sara98 a spus:

Uite, definiția asta nu o mai auzisem, dar descrie perfect realitatea.  

Dacă nu studiezi filozofii... Nici pilda cu Socrate nu a plăcut... 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 2 minute, Sara98 a spus:

Aștept să apară una din fete, că mi-e aiurea să vă las doar între voi băieții.  Poate dați de alte gusturi și rămânem noi, fetele, fără clientelă.  Mai bine previi decât să tratezi. 

Ti-e ca schimbam fesul, ca o sa avem filetul pe stanga daca stam fara fete aici pe CURte? ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 959
  • Telefon: 0756350755
  • Oras:Deva
  • Disponibila
  • Telefon: 0756350755
  • Oras:Deva
  • Disponibila
Acum 11 minute, Iulyan20 a spus:

Ar trebui sa o numim director adjunct 🤗

Stați așa cu propunerile astea care uzurpă conducerea, că îmi banează pisicuts contul.  Curând va introduce cenzura comentariilor. 

Link spre comentariu
Reputație: 959
  • Telefon: 0756350755
  • Oras:Deva
  • Disponibila
  • Telefon: 0756350755
  • Oras:Deva
  • Disponibila
Acum 11 minute, armando77 a spus:

Poate să doarmă liniștită 1q cu așa directoare de nădejde 🤣. A întrecut-o chiar și pe @Larisaaa111 a băgat-o la somn 🤣

Am mirosit că au nevoie de odihnă fetele noastre.  

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Reputație: 3140
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
Acum 3 minute, armando77 a spus:

A venit Andreea nu ai văzut ? 🤣

Tot rămâne și ea,ii este frica,ca o sa ne ducem toți la Andreea și rămâne singura 😂😂

  • Haha 3
Link spre comentariu
Reputație: 4023
  • Oras:Nicăieri
  • Oras:Nicăieri
Acum 9 minute, Sara98 a spus:

Nu, trebuie să mă pun la drum și mi-e groază.  Îmi place să șofez, dar când sunt obosită, vreau doar să dorm. 🥹

Eu vreau să mor liniștit, în somn, ca bunicul meu... nu ca pasagerii lui, urlând de spaimă... 

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Micul Paris(Outcal)
  • Oras:Micul Paris(Outcal)
Acum 1 minut, Sara98 a spus:

Am mirosit că au nevoie de odihnă fetele noastre.  

Ai mirosul dezvoltat , nu te-ai înșelat , ai a-l șaptelea simt 🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 959
  • Telefon: 0756350755
  • Oras:Deva
  • Disponibila
  • Telefon: 0756350755
  • Oras:Deva
  • Disponibila
Acum 8 minute, Iulyan20 a spus:

După o noapte albă,te pui la volan???🤦‍♂️ ești strong după câte se vede. Încotro te indrepti,poate ne vedem pe drum sa culegem niște Lucerna 😂😂. Oricum drum bun sa ai 🤗

Banat.  Merg la muncă, la țară.  Iar se oftică toate babele când văd că întind haine la uscat afară 🤭🤫

Link spre comentariu
Reputație: 3140
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
Acum 2 minute, Sara98 a spus:

Stați așa cu propunerile astea care uzurpă conducerea, că îmi banează pisicuts contul.  Curând va introduce cenzura comentariilor. 

Pai nu uzurpam pe nimeni,deocamdată cine a deschis topicul este director,apoi încă nu se știe,trebuie ocupate toate locurile ocupate 🤗

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 959
  • Telefon: 0756350755
  • Oras:Deva
  • Disponibila
  • Telefon: 0756350755
  • Oras:Deva
  • Disponibila
Acum 7 minute, armando77 a spus:

A venit Andreea nu ai văzut ? 🤣

Acum am văzut, dar tot mi-e drag de voi.  După iar dispăreți care pe unde și nu vă mai văd. 🤗

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 3140
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
Acum 1 minut, Sara98 a spus:

Banat.  Merg la muncă, la țară.  Iar se oftică toate babele când văd că întind haine la uscat afară 🤭🤫

Ce munca??? E duminica iar duminica nici iarba nu creste. Pune-o de un grătar ceva la iarba verde mai bn

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constangeles
  • Oras:Constangeles
Acum 12 minute, Sara98 a spus:

Să știi că am auzit de tot felul de fantezii, în locuri publice, restaurant, cinema, bibliotecă, spa, plajă etc; dar chiar în biserică… ai dus fanteziile la cu totul un alt nivel 😁

Cred că în cazul tu nu mai putem avea speranță de mântuire   Păi tu dacă ajungi în rai, corupi toate îngerașele 😁

În sfântul post, Doamne, ai milă de @reptilozaurusrex și nu-l lăsa să ne corupă pe noi, neprihăniții! 

 

S-a strigat plajă…..acum mă văd nevoit să îți precizez ca nu merge chestia aia cu muntele și Mahomed….la plajă chiar trebuie să vii @Sara98…și dacă ( deși mă îndoiesc) nu ai cu cine….asa la ora ma ofer din toată inima ❤️( sa nu uităm totuși pe ce site suntem- A doua familie - daca nu noi atunci cine!)- pana la urma se lasă cu gang bang epic!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 9 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...