Sari la conținut

Curtea Veseliei 🤗🤣 *cantenrinca*


Postări Recomandate

Reputație: 14091
  • Telefon: 0764331199
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0764331199
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 2 ore, Daniro1985 a spus:

Da asa e le place romantismul. Nu știu dacă și lui Alexandra ca nu a dat like la poezia romantica 🤣

Am tot băgat ieri versuri mai obscene și astăzi. Unele făcute de mine altele în ghilimele. Caterinca. Și azi am zis sa le fac la fete și ceva drăguț. Le pregătisem deja. Nu le găsești nicăieri. Maxim de la chat gpt poți sa te inspiri la poezii dar tot le schimbi cuvintele, aproape tot 

Romantism?? No 😂😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 14091
  • Telefon: 0764331199
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0764331199
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 4 ore, natoporus a spus:

E ceva personal, prefer sa nu dezvolt.

Concediu placut.

Dupa orice furtuna,într-un final apare soarele 🤗 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 2 minute, AlexaNdra1q a spus:

Sambata si toti dormiti 😂

M-am trezit eu acum. Îmi era o seteeee pfoa. Dar bag capul în perna la loc și dăi somn 😁. Tu n-ai somn? 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0764331199
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0764331199
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 4 minute, Daniro1985 a spus:

M-am trezit eu acum. Îmi era o seteeee pfoa. Dar bag capul în perna la loc și dăi somn 😁. Tu n-ai somn? 

Baga o bere... eu ma uit la filme. 

Chiar acum, Daniro1985 a spus:

Alexandra am nevoie de doi sâni sa pun capul între ei. Doar asa mai pot sa adorm 😁 🤪

Vezi si tu pe la fetele cu silicoane ca alea stau mai fixe 😂😂 ale mele nu sunt utile cand dormi 😂😂😂 una pleaca în stanga ,cealalta în dreapta  😂😂  4:33<e ok..doar fac mișto de mine> ..mare karakter😂😂

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0764331199
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0764331199
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 6 minute, mistral23 a spus:

Nu chiar toți….unii s-au trezit deja🤣🤣🤷‍♂️🤫

Neata ... lucrezi sa înteleg..

Link spre comentariu
  • Telefon: 0764331199
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0764331199
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Glume proaste luate de pe net 😂😂 

Daca tot e august ... au gust buzele de jos?? 🤭🤭 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 2 minute, AlexaNdra1q a spus:

Baga o bere... eu ma uit la filme. 

Vezi si tu pe la fetele cu silicoane ca alea stau mai fixe 😂😂 ale mele nu sunt utile cand dormi 😂😂😂 una pleaca în stanga ,cealalta în dreapta  😂😂  4:33<e ok..doar fac mișto de mine> ..mare karakter😂😂

Eu sunt ca pensionarii. M-am trezit de la un coșmar iar.. Și am băgat un pahar de lapte rece și o țigare 🤭

 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 2 minute, AlexaNdra1q a spus:

Glume proaste luate de pe net 😂😂 

Daca tot e august ... au gust buzele de jos?? 🤭🤭 

Când o sa ne vedem îți spun 😁

Link spre comentariu
  • Telefon: 0764331199
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0764331199
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 3 minute, Daniro1985 a spus:

Eu sunt ca pensionarii. M-am trezit de la un coșmar iar.. Și am băgat un pahar de lapte rece și o țigare 🤭

 

Doamne..e cel mai placut lucru sa te trezesti ..mergi pe întuneric la frigider si bagi o gura de lapte rece 🤤🤤🤤zuzu rosu în special! ... 😂😂 ce ai mai visat? 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 3184
  • Oras:Constangeles
  • Oras:Constangeles
Acum 1 minut, AlexaNdra1q a spus:

Doamne..e cel mai placut lucru sa te trezesti ..mergi pe întuneric la frigider si bagi o gura de lapte rece 🤤🤤🤤zuzu rosu în special! ... 😂😂 ce ai mai visat? 

   Tu de unde știi…🤣,  pentru asta e necesar sa dormi noaptea ori tu ….sau ți-a povestit cineva și crezi ca ți-ar fi plăcut…..

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 3 minute, AlexaNdra1q a spus:

Doamne..e cel mai placut lucru sa te trezesti ..mergi pe întuneric la frigider si bagi o gura de lapte rece 🤤🤤🤤zuzu rosu în special! ... 😂😂 ce ai mai visat? 

Ma ținea unul de fata. Încerca sa ma posede. Prea mult Lucifer strica 🤪

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 14 minute, AlexaNdra1q a spus:

Baga o bere... eu ma uit la filme. 

Vezi si tu pe la fetele cu silicoane ca alea stau mai fixe 😂😂 ale mele nu sunt utile cand dormi 😂😂😂 una pleaca în stanga ,cealalta în dreapta  😂😂  4:33<e ok..doar fac mișto de mine> ..mare karakter😂😂

Nu, nu. Ce am văzut în poze ce ai tu e perfect. Prefer naturalețea 😁 Dar trebuie sa îmi pun pofta în cui. Ma bag sa mai bag un somn. Vorbim mâine pe zi 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0764331199
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0764331199
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 2 minute, mistral23 a spus:

   Tu de unde știi…🤣,  pentru asta e necesar sa dormi noaptea ori tu ….sau ți-a povestit cineva și crezi ca ți-ar fi plăcut…..

Înainte,consumam foarte mult lapte noaptea... si acum beau dar nu asa foc..😂 laptele berea si hell nu lipsesc din frigider 😂am facut rima

Acum 1 minut, Daniro1985 a spus:

Ma ținea unul de fata. Încerca sa ma posede. Prea mult Lucifer strica 🤪

Ba baiatule😂😂ca am ras cand am citit😂😂😂 pai tu vrei sa ma vizitezi pe mine ?? Sper sa ma vizitezi noaptea ..cand ma apuca boala copiilor..si mi dau parul pe fată..si ochii peste cap precu Kayako din The Grudge si face ăăăăă😂😂 gata ..lesin 😂😂😂😂nu ai prins perioada cand vorbeam despre cocardel..cocardel e fantoma mea cu care vorbeam cand eram ocupata cu un client ..si m am ridicat sa mi fac o cruce ca era si petrica al lui 😂😂😂 @Personne1😂😂😂 ce or mai face prietenii nostrii 😂😂

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0764331199
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0764331199
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 2 minute, Daniro1985 a spus:

Nu, nu. Ce am văzut în poze ce ai tu e perfect. Prefer naturalețea 😁 Dar trebuie sa îmi pun pofta în cui. Ma bag sa mai bag un somn. Vorbim mâine pe zi 

Ia! 😂 sa dormi mai bine 😂😂 si mie imi e teama  dar macar rad de tine 😂😂

 

 

  • Haha 1
  • Trist 1
Link spre comentariu
Reputație: 3184
  • Oras:Constangeles
  • Oras:Constangeles
Chiar acum, AlexaNdra1q a spus:

    😂😂 ce or mai face prietenii nostrii 😂😂

Concedii, ce or mai fi și astea…stai în trafic cu orele te bați pe șezlonguri faci două selfie, te rup ăștia la bani pe terase…..dar pe semne ca le place.    
     Apropo @Andreea3025 concediu plăcut, cum îl vrei tu să fie și la fel tuturor colegilor….👍

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 3184
  • Oras:Constangeles
  • Oras:Constangeles

@AlexaNdra1q- bagă te rog când poți o listă de ce filme ai mai găsit, ca sufăr de lipsa de inspirație și din câte știu cam suntem pe aceeași lungime de undă….

      O zi frumoasă tuturor, pe gustul fiecăruia spor la cafea, lapte, hell și ce-o mai fi pe placul vostru!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 20 minute, AlexaNdra1q a spus:

Ia! 😂 sa dormi mai bine 😂😂 si mie imi e teama  dar macar rad de tine 😂😂

 

 

Nu îmi e frica. Nici la coșmar nu îmi era frica. M-am luptat de mult cu fricile. Am frici instinctive și atât acum 

Nu mai pot sa dorm ma trezesc fac un dus. Azi dau la buci. Sa ma pregătesc. Sa dau cu mașina de tuns pe mine. Scot gelul de dus scump la înaintare 😁 Dar mai încolo pe la 12:00

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

🤣 Da ce răd.  

Soția s-a dus pe plajă să vadă răsăritul și să se  încarce la malul mării cu nu stiu ce  ozon,  raze , draci....   eu, având poftă de pepene roșu,  m-am dus unde văzusem mormanul" 

Când am ajuns,  mai erau câțiva clienți. O babuță și un grup de  căprioare".  

Babuța-" maică,  dă-mi și mie un pepene,  da să-mi faci și mie o  țancă    ( dop ),   da să nu fie dulce,  că am diabet.  " 

  Căprioare -    se întorc spre băubută și îi zic 

     " Unde cântă mamă Tzancă!!! 

Am șî murit 

🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...