Sari la conținut

Reby 0749681662


Postări Recomandate

Reputație: 212
Acum 13 minute, smecher123456789 a spus:

Reby ce-ai făcut ai mărit prețurile și nu spui nimic? Au crescut prețurile la benzină și motorină și nu știm noi?

Ce treaba are una cu alta ca nu înțeleg ?! Sincer trebuia sa cer cuiva părerea când să măresc prețurile, cat să le măresc și etc ca nu știam asta , ca trebuia să mă sfătuiesc aici cu voi ca munciți voi în locul meu și etc ! Eu nu dau nimănui socoteală 🤗😉Fiecare e liber să meargă unde vrea și la ce prețuri vrea !

  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 180
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Va zic eu dc a pus 50 în plus pt oral nep.

Ca veniți cu brânză la pula de 2 metri . 

Unii nu va simțiți când mirosiți sau aveți floci la coaie pe bune. Și nu este singura....

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Va salut! Vin și eu cu o recenzie. Vizitată titulara topicului ieri! Comunicat ușor pe wapp, programare respectata din ambele părți! Nu am nimic personal cu ea, chiar îmi plac femeile bbw altfel nu as fi mers la ea. Având în vedere ca îmi place genul asta nu am ce sa oniectez despre corp. Îmi place tot 😁 doar ca nu e cum o lauda alții sau poate nu am fost pe aceeași lungime de unda. Fast fuck pentru mine! Notele: 

Locație 10 - apartament curat, fără mirosuri, loc de parcare ușor de găsit și mai ferit ca Lazăr residence! 

Aspect 10 - datorita faptului ca îmi plac fetele bbw, modelul ei de sâni, fundul mare și carnea tare pe ea! 

Igiena 10 - fără mirosuri și alte bune ce am văzut la altele🤣🤣

ON 7 - se ajută mult de mână îl suge puțin și pune repede balonul. Fără atenție zonelor învecinate! Un oral clasic, jumate oral jumate laba..... 

N/P 8 - acceptă pozițiile, geme frumos și s-a simțit destul de fierbinte acolo jos 😁 

Halatul 200 nr! Eu nu revin datorită faptului că mi-a lăsat impresia de fastfuck....poate am avut alte așteptări din cauza recenziilor trecute.....spor și numai bine la toată lumea! 

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 212
Acum 1 oră, Mihai.V212 a spus:

Va salut! Vin și eu cu o recenzie. Vizitată titulara topicului ieri! Comunicat ușor pe wapp, programare respectata din ambele părți! Nu am nimic personal cu ea, chiar îmi plac femeile bbw altfel nu as fi mers la ea. Având în vedere ca îmi place genul asta nu am ce sa oniectez despre corp. Îmi place tot 😁 doar ca nu e cum o lauda alții sau poate nu am fost pe aceeași lungime de unda. Fast fuck pentru mine! Notele: 

Locație 10 - apartament curat, fără mirosuri, loc de parcare ușor de găsit și mai ferit ca Lazăr residence! 

Aspect 10 - datorita faptului ca îmi plac fetele bbw, modelul ei de sâni, fundul mare și carnea tare pe ea! 

Igiena 10 - fără mirosuri și alte bune ce am văzut la altele🤣🤣

ON 7 - se ajută mult de mână îl suge puțin și pune repede balonul. Fără atenție zonelor învecinate! Un oral clasic, jumate oral jumate laba..... 

N/P 8 - acceptă pozițiile, geme frumos și s-a simțit destul de fierbinte acolo jos 😁 

Halatul 200 nr! Eu nu revin datorită faptului că mi-a lăsat impresia de fastfuck....poate am avut alte așteptări din cauza recenziilor trecute.....spor și numai bine la toată lumea! 

Multumesc ,posibil m-ai prins intr o dispoziție mai proasta !Plus de asta nu pot rezona cu toată lumea la fel! 

Zi frumoasă 🙂🙂!! 

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 3 minute, Reby1 a spus:

Multumesc ,posibil m-ai prins intr o dispoziție mai proasta !Plus de asta nu pot rezona cu toată lumea la fel! 

Zi frumoasă 🙂🙂!! 

Am și specificat ca nu am nimic personal cu tine! 

Link spre comentariu

Salut am fost și eu pentru prima dată la Iași la gagici și tot am căutat până am dat de Rebeca și chiar a fost foarte bine locația foarte ușor de găsit ! Acțiunea foarte cum trebe on foarte bun atenție la sateliți și chiar se implica la np : nu te grăbește geme bineee 😂 e foarte glumeață dt: 350 halat stat o oră !  Semnat: Băiatul cu frappeul !!! 😅😅

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, snabell a spus:

Salut am fost și eu pentru prima dată la Iași la gagici și tot am căutat până am dat de Rebeca și chiar a fost foarte bine locația foarte ușor de găsit ! Acțiunea foarte cum trebe on foarte bun atenție la sateliți și chiar se implica la np : nu te grăbește geme bineee 😂 e foarte glumeață dt: 350 halat stat o oră !  Semnat: Băiatul cu frappeul !!! 😅😅

Mulțumesc pentru recenzie  🙈❣️și pentru frappé 🫶🏼😄🙈Pupici 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...