Sari la conținut

Ariana 0752381276


Postări Recomandate

băieți experiența mea a fost una foarte ciudata cu fata asta. m am dusa ea am bagat pula în pizda, când ce să vezi era pe stop m a manjit de sange deasupra pulii, nasol. fata foarte de treaba macar i am dat o muie cu cim chiar dacă ea nu face, a zis ca face o excepție pt mine ca să compenseze pt neglijența ei. in fine așteptați să ii treaca semaforu și după duceți-va, eu am fost acum 2-3 zile la ea 

  • Like 2
  • Confuz 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 2 ore, furyzen1 a spus:

băieți experiența mea a fost una foarte ciudata cu fata asta. m am dusa ea am bagat pula în pizda, când ce să vezi era pe stop m a manjit de sange deasupra pulii, nasol. fata foarte de treaba macar i am dat o muie cu cim chiar dacă ea nu face, a zis ca face o excepție pt mine ca să compenseze pt neglijența ei. in fine așteptați să ii treaca semaforu și după duceți-va, eu am fost acum 2-3 zile la ea 

Vz commentu pe celalalt topik...idem si aici !! 🧐

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 2 ore, User840 a spus:

Am vazut recenzii bunicele pana acum legate de fata asta si ma cam bate gandul.Acum intrebarea rosie: stie careva daca are peştele cu ea in garsoniera?

Uneori mai iese la cumparaturi. Iti plac senzatiile tari?😁

  • Haha 3

Trăiește clipa! Fă-o să conteze!

Link spre comentariu
  • Oras:Mamaia
  • Oras:Mamaia
Acum 2 ore, User840 a spus:

Am vazut recenzii bunicele pana acum legate de fata asta si ma cam bate gandul.Acum intrebarea rosie: stie careva daca are peştele cu ea in garsoniera?

Sub pat? În dulap😅

Link spre comentariu

ca răspuns la comentariul lui novice, am să fac o recenzie acestei fete. 

am fost la ea duminica, am stabilit totul ok pe watsapp.

ajuns in locație, blocul de langa rompetrol oxford. un bloc frumos și o locație respectabila. intru la ușă, o fată tânără și chiar frumușică, are 19 ani. ca răspuns la cel mai de sus care intreba daca sta cu peștele în casa, fata nu sta cu niciun pește, e o copilă ce pește să stea cu ea. este un apartament cu sufragerie baie și dormitor, locația ok, are 2 pisici foarte drăguțe. revin la ceea ce am zis și mai sus, ma duc ma spal, ne punem in pat, fata incepe un oral frumos, apoi ii zic sa vina peste mine când ce crezi, era pe stop, ii dau cateva pedale, nici eu nu mi am dat seama, bine ca nu mirosea urat sau cv, fata e ok e curata, dar m a manjit de sange deasupra pulii.. in fine experiența cam aiurea așa își cere scuze ca nu si a dat seama ca nu a simțit nimic. ma duc ne spalam amandoi si o intreb: acum ce facem?😃 ca plm banii nu ii voiam inapoi (150 numărul) am venit sa golesc coaiele nu sa iau banii înapoi. ii zic un oral nu faci,  ea ba da sigur normal nuj ce etc. ne punem iar în pat si zice hai ca sa nu îți dau banii înapoi că ții dădeam înapoi din cauza situației penibile șamd. te las sa ti dai drumu in gura mea chit că nu fac asta de obicei ca sa compenseze. zis și făcut, am plecat cu coaiele golite în următoarele 5 minute și asta a fost. din partea mea fata asumata și caracter de nota 10. fetii chiar i a fost rușine și statea cu capu in pământ așa.

ca și aspect este o fata frumoasa, am zis tânără face 20 de ani. are țâțele destul de mari, par a fi silicoane.

sex normal nu s-a putut🤣 încercăm data viitoare. 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 17 minute, mihaita2020 a spus:

A mai vb cineva cu ea în ultimele 2 zile? ca mie nu îmi mai răspunde.

Știți ceva de ea?

Am vb eu ieri cu ea, deci nu e pe stop! 🤣 Sper sa "vorbim" si azi!

Trăiește clipa! Fă-o să conteze!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 20 ore, User840 a spus:

Am vazut recenzii bunicele pana acum legate de fata asta si ma cam bate gandul.Acum intrebarea rosie: stie careva daca are peştele cu ea in garsoniera?

1. Nu e garsonieră.

2. A avut peștele cu ea, dar l-au mâncat pisicuțele.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 7 ore, gauloise07 a spus:

1. Nu e garsonieră.

2. A avut peștele cu ea, dar l-au mâncat pisicuțele.

Ai vazut-o pe aia alba? Avea un os de peste in gat!🤣

Trăiește clipa! Fă-o să conteze!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am fost si eu la această superba copila în vârstă de aproximativ 20 de ani,are niste ochi foarte,foarte frumosi,Sani exagerat de frumoși si atat de bine ii stau așezați în piept,foarte curata fara nici un miros dar stiti cum, imaculată total ,o mai mare placerea sa ii dai limbutze în ambele părți,face un oral destul de frumos,receptiva la sfaturi în limita a cat iti permite ea,la sex normal ditamai frumusetea sa o pui caprita si sa ii admiri corpusorul asta frumos si atat de micuț,probabil este cireasa de pe tort,are un potențial uriaș,m-am asigurat de multe ori ca se simte bine cu mine,am fost foarte finut cu ea din motivele spuse mai sus .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 31 minute, redrat a spus:

ti-a raspuns recent?

Azi am fost la ea ,la ora 12 Dar se pare ca ma blocat după ca i-am scris sa imi spuna daca vrea sa ii las recenzia,am insistat putin fără a vorbi urat ,mergem înainte, macar i-am văzut si eu pisicile 😂😂

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constangeles
  • Oras:Constangeles
Acum 7 minute, StRyK3R a spus:

Azi am fost la ea ,la ora 12 Dar se pare ca ma blocat după ca i-am scris sa imi spuna daca vrea sa ii las recenzia,am insistat putin fără a vorbi urat ,mergem înainte, macar i-am văzut si eu pisicile 😂😂

Thank you - for your service! 🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...