Sari la conținut

Deniz noua in Galati! 🤍🤍🩵0750128703


Postări Recomandate

  • Telefon: 0750128703
  • Oras:Galați
  • Disponibila
  • Telefon: 0750128703
  • Oras:Galați
  • Disponibila

Bună ziua!! Îmi cer scuze pentru programările anulate de azi în ultimul moment! 
Motiv: probleme personale! 
 Am dat start programului începând de acum preiau programări ! 
Vă aștept pe wapp cu programări, zi buna tuturor!❤️❤️❤️ 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0750128703
  • Oras:Galați
  • Disponibila
  • Telefon: 0750128703
  • Oras:Galați
  • Disponibila

Bună dimineața am dat start program ului !! 
și după cum bine știți eu mereu vă uimesc cu locațiile, am văzut ca mulți dintre voi doriți să fiu sg în locație, dar vă mai dura puțin timp, prietena mea e mititică și trebuie să am grijă de ea🙂😅 Cu toate astea apartamentul are mai multe avantaje dormitoarele sunt destul de separate, doar intrarea e aceleiași, și noi oricum suntem atente să nu vă loviți unul de altu, să nu avem neplăceri, plus ca am optat să mă mut mai în centrul orașului… sunt sigură ca nu locația va împiedică să ajungeți la noi, trebuie doar să vreți. Așa ca vă invit în noua mea locuință să ne bucurăm cu toți de ea! Weekend plăcut tuturor!! “alături de mine “😉😅IMG_2495.jpeg.bad95f9adbcc822c53c142953249cc67.jpegIMG_2493.jpeg.ff12bb1f5bed8bbd7b3e29634023a293.jpeg

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

Pentru prima oară la Deniz și la noua ei locație care e super curata și dotata cu tot ce îți trebuie pentru a face un duș.

Fata e foarte sociabila, prietenoasa și pro client . Poze reale , fără sa exagerez arată mult mai bine în realitate .

E fără cusur, nu am ce sa reproșez,  e de nota 10 în legătură cu tot . Cu siguranță o sa revin .

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0750128703
  • Oras:Galați
  • Disponibila
  • Telefon: 0750128703
  • Oras:Galați
  • Disponibila
2 hours ago, wolfiHorny said:

Pentru prima oară la Deniz și la noua ei locație care e super curata și dotata cu tot ce îți trebuie pentru a face un duș.

Fata e foarte sociabila, prietenoasa și pro client . Poze reale , fără sa exagerez arată mult mai bine în realitate .

E fără cusur, nu am ce sa reproșez,  e de nota 10 în legătură cu tot . Cu siguranță o sa revin .

Mulțumesc frumos ☺️
Te mai aștept cu mare drag❤️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0750128703
  • Oras:Galați
  • Disponibila
  • Telefon: 0750128703
  • Oras:Galați
  • Disponibila
2 hours ago, trebuci80 said:

V ați bătut,ai dat o afară?🤔😮😂😂 Glumesc 😘

Nuuu, și a luat vacanță…

Link spre comentariu
  • Telefon: 0750128703
  • Oras:Galați
  • Disponibila
  • Telefon: 0750128703
  • Oras:Galați
  • Disponibila
Just now, Criticul said:

E voluntară în inlaturea efectelor inundațiilor?!? 😛 

Da a fugit, s-a speriat😂

Link spre comentariu
  • Telefon: 0750128703
  • Oras:Galați
  • Disponibila
  • Telefon: 0750128703
  • Oras:Galați
  • Disponibila
2 hours ago, L1viu said:

Ai rămas singura pe "tarla" ...fără "concurență" 😁😉🫣

Dragul meu eu n am concurență! 
Fiecare face cum și cat poate e loc pentru oricine eu nu concurez cu nimeni!☺️❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 13 minute, Deniz01 a spus:

Dragul meu eu n am concurență! 
Fiecare face cum și cat poate e loc pentru oricine eu nu concurez cu nimeni!☺️❤️

Glumeam....credeam ca este evident 🫣

Link spre comentariu
  • Oras:Buzău
  • Oras:Buzău

Astăzi în jurul orei 13.00 am avut plăcerea sa o cunosc pe Deniz am stabilit de ieri seara ora întâlnirii pe whapp, respectata prompt zic eu de ambele părți. Am intrat, am făcut cunoștință, repede țac pac duș de refresh, hop țop în pat un ON foarte bun, urmat de un sexuț intr-o poziție foarte plăcută de mine, iar un mic dușuleț în maxim 25 de minute am fost gata. Deniz are aproximativ 1.65m maxim, pe corp sta foarte bine naturala. M-am înțeles mai mult din priviri cu ea nu a fost prea multă vorbărie, are răbdare, mi-a plăcut, data viitoare o să stau mai mult. 

De revenit clar! Note nu dau sunt irelevante, fiecare știe cum ii place.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0750128703
  • Oras:Galați
  • Disponibila
  • Telefon: 0750128703
  • Oras:Galați
  • Disponibila
3 hours ago, JackAssBz said:

Astăzi în jurul orei 13.00 am avut plăcerea sa o cunosc pe Deniz am stabilit de ieri seara ora întâlnirii pe whapp, respectata prompt zic eu de ambele părți. Am intrat, am făcut cunoștință, repede țac pac duș de refresh, hop țop în pat un ON foarte bun, urmat de un sexuț intr-o poziție foarte plăcută de mine, iar un mic dușuleț în maxim 25 de minute am fost gata. Deniz are aproximativ 1.65m maxim, pe corp sta foarte bine naturala. M-am înțeles mai mult din priviri cu ea nu a fost prea multă vorbărie, are răbdare, mi-a plăcut, data viitoare o să stau mai mult. 

De revenit clar! Note nu dau sunt irelevante, fiecare știe cum ii place.

❤️❤️❤️

Link spre comentariu

  • Telefon: 0750128703
  • Oras:Galați
  • Disponibila
  • Telefon: 0750128703
  • Oras:Galați
  • Disponibila

Primul client dat afară !! ca de altă dată să vă învățați minte, când vă trimit la baie să vă spălați nu să vă clătiți ..  După spuneți ca ne-am luat figuri și tot așa … mai cereți și NP pe bune??? 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...