Sari la conținut

💦🩷Andreea🩷- 0759767930🩷💦


Postări Recomandate

  • Telefon: 0733135381
  • Oras:Vâlcea
  • Disponibila
  • Telefon: 0733135381
  • Oras:Vâlcea
  • Disponibila
Acum 1 minut, acp200 a spus:

Salutare!

Astazi am reusit sa o vizitez pe Andreea👱‍♀️. Programarea pe wapp, am ajuns la locatie(🏢P4). Mi a zis la cat sa urc. Si la usa m a intapinat o fata draguta blonda cu forme apetisante si niste buze care ispirau sexualitate. Locatie f curata, am intrat in camera si a inceput cu un oral np foarte bine executat si cu priviri continue in ochi. Am pus anvelopa si am optat pe la spate, unde privelistea merita toti banii si implicarea ei aducea cateva plusuri, apoi a venit ea peste mine, se misca demential🤪, am terminat, am mai schimbat cateva vorbe si am plecat.

️De revenit: Da - pt ca respecta clientul, este organizata si tine cont de programari, este o tipa finuta si respectuoasa, pe langa faptul ca presteaza atat de bine.

Note: 

ON 9️⃣

Implicare 8️⃣

Normal 9️⃣

Locație 🔟

Mulțumesc pentru vizită și recenzie ❤️

Te pup 😘🫶🏼

Link spre comentariu
Reputație: 112
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Vă salut ! Am vizitat-o și eu pe fata asta minunată, programat pe wapp (programare respectată). M-a așteptat în lenjerie intimă, arată foarte bine atât la corp cat și la față. A început cu un on executat ok, după am întrebat-o dacă poate veni în 69 dar a zis ca nu, montat balonaș si am rugat-o să vină ea peste mine prima dată, se mișca bine, are niște sâni potriviți și numai buni de pipăit, și o piele superbă, fină, catifelată, apoi i-am zis să încercăm și capra, pentru ca nu puteam rata poziția asta la ce fund bombă are, stă bine și capră, da contre ușoare, gemete plăcute, ce să mai, pe mine m-a câștigat. Merci pentru experiența frumoasă, și o să ne revedem cu siguranță ❤️

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733135381
  • Oras:Vâlcea
  • Disponibila
  • Telefon: 0733135381
  • Oras:Vâlcea
  • Disponibila
Acum 21 minute, Teemo a spus:

Vă salut ! Am vizitat-o și eu pe fata asta minunată, programat pe wapp (programare respectată). M-a așteptat în lenjerie intimă, arată foarte bine atât la corp cat și la față. A început cu un on executat ok, după am întrebat-o dacă poate veni în 69 dar a zis ca nu, montat balonaș si am rugat-o să vină ea peste mine prima dată, se mișca bine, are niște sâni potriviți și numai buni de pipăit, și o piele superbă, fină, catifelată, apoi i-am zis să încercăm și capra, pentru ca nu puteam rata poziția asta la ce fund bombă are, stă bine și capră, da contre ușoare, gemete plăcute, ce să mai, pe mine m-a câștigat. Merci pentru experiența frumoasă, și o să ne revedem cu siguranță ❤️

Mulțumesc pentru vizită și recenzie 🫶🏼 

te mai aștept cu mare drag 🥰

pupici 😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
La 14.06.2024 la 16:21, Pullon a spus:

Rectific , de la supărarea cu patul o botezai 😅🫢

Andreea nu ....Alexandra 

....🫣🫣

Este mai puțin relevant ce nume au, uneori uită și ele cum le mai cheamă.Mă refer la modul general, nu la Andreea. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 4
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Salut astazi am reusit sa o vizitez si eu pe Andreea si am zis sa vin si eu cu o mica parere, am facut programarea pe wapp si a fost respectata chiar la secunda.

Am urcat sus la ea si la usa m a asteptat o fata foarte draguta(exact ca in poze) si cu un zambet foarte placut. Am optat pentru o ora si am inceput cu o tigare prima data sa ne "cunoastem" fata este foarte amabila si placuta chiar mi a facut placere sa vorbim. Iar la actul in sine a inceput cu un on foarte placut, fata stie ce face iar la np se misca extraordinar se bine,totul sa finalizat din pozita capra unde se vede foarte bine totul din spate. Locatia este foarte ok si super curat

Mie unu chiar mi a placut si o sa revin cu siguranta.

ps e prima recenzie care o dau sper ca s a inteles ceva😅

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733135381
  • Oras:Vâlcea
  • Disponibila
  • Telefon: 0733135381
  • Oras:Vâlcea
  • Disponibila
Acum 7 ore, Sebis a spus:

Salut astazi am reusit sa o vizitez si eu pe Andreea si am zis sa vin si eu cu o mica parere, am facut programarea pe wapp si a fost respectata chiar la secunda.

Am urcat sus la ea si la usa m a asteptat o fata foarte draguta(exact ca in poze) si cu un zambet foarte placut. Am optat pentru o ora si am inceput cu o tigare prima data sa ne "cunoastem" fata este foarte amabila si placuta chiar mi a facut placere sa vorbim. Iar la actul in sine a inceput cu un on foarte placut, fata stie ce face iar la np se misca extraordinar se bine,totul sa finalizat din pozita capra unde se vede foarte bine totul din spate. Locatia este foarte ok si super curat

Mie unu chiar mi a placut si o sa revin cu siguranta.

ps e prima recenzie care o dau sper ca s a inteles ceva😅

Mulțumesc pentru vizită și recenzie 🫶🏼

te pup 😘😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733135381
  • Oras:Vâlcea
  • Disponibila
  • Telefon: 0733135381
  • Oras:Vâlcea
  • Disponibila

Lista prețuri și servicii ⤵️

  • Sex Oral protejat/neprotejat(în funcție de igienă) ✔️
  • Sex Normal - DOAR PROTEJAT !! ✔️
  • COB  
  • Masaj de relaxare ✔️ 
  • 69 , diferite poziții ✔️

 

  1. ➡️ 30 de minute ( o finalizare ) - 150 de lei 
  2. ➡️ O oră ( 2 finalizări) - 300  de lei  
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733135381
  • Oras:Vâlcea
  • Disponibila
  • Telefon: 0733135381
  • Oras:Vâlcea
  • Disponibila

Heiii dragilor, începând de mâine mă veți găsi disponibilă în orașul vostru pentru o scurtă vizită 😍😍 

Voi reveni îndată ce ajung cu locația și disponibilitatea ❤️ 

Pentru programări vă aștept pe whatsapp 📲💋💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733135381
  • Oras:Vâlcea
  • Disponibila
  • Telefon: 0733135381
  • Oras:Vâlcea
  • Disponibila

Heii dragilor, voi fii disponibilă începând cu ora 15:00 până la 23:30 🤗🤗

Va aștept pe whatsapp pentru programări 📲❤️

Locatia: Strada Ștefan Velovan 📍

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare!

Azi am ajuns și eu la minunata Andreea.

Am întâmpinat mici probleme cu gasirea locației, m-am plimbat minute bune până să ajung.

Fata arata de nota 10+ după gustul meu

La atitudine in dau 8.5 ca nota deoarece oralul la făcut protejat spunând că curge un lichid (din cauza excitației)

Ca implicare merita nota 10+ știe ce are de făcut și te face sa te simți bine

Am avut o experiență plăcută, mulțumesc Andreea!

Am sa mai revin la ea cu multă plăcere

Este de recomandat!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:slatina
  • Oras:slatina
Acum 1 oră, catarga a spus:

Salutare!

Azi am ajuns și eu la minunata Andreea.

Am întâmpinat mici probleme cu gasirea locației, m-am plimbat minute bune până să ajung.

Fata arata de nota 10+ după gustul meu

La atitudine in dau 8.5 ca nota deoarece oralul la făcut protejat spunând că curge un lichid (din cauza excitației)

Ca implicare merita nota 10+ știe ce are de făcut și te face sa te simți bine

Am avut o experiență plăcută, mulțumesc Andreea!

Am sa mai revin la ea cu multă plăcere

Este de recomandat!

Păi si pt ce ii mulțumești? Ca nu suge pula cum trebuie? Ea ce ar vrea sa curga din capul pulii? Miere?

  • Haha 3
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733135381
  • Oras:Vâlcea
  • Disponibila
  • Telefon: 0733135381
  • Oras:Vâlcea
  • Disponibila
Acum 12 ore, catarga a spus:

Salutare!

Azi am ajuns și eu la minunata Andreea.

Am întâmpinat mici probleme cu gasirea locației, m-am plimbat minute bune până să ajung.

Fata arata de nota 10+ după gustul meu

La atitudine in dau 8.5 ca nota deoarece oralul la făcut protejat spunând că curge un lichid (din cauza excitației)

Ca implicare merita nota 10+ știe ce are de făcut și te face sa te simți bine

Am avut o experiență plăcută, mulțumesc Andreea!

Am sa mai revin la ea cu multă plăcere

Este de recomandat!

Mulțumesc pentru vizită și recenzie ❤️

pupici 😘 

Link spre comentariu

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Vă salut ! Am vizitat-o și eu ieri pe fata asta minunată, programat pe WhatsApp la 20 (programare respectată). M-a așteptat în lenjerie intimă, arată foarte bine atât la corp cat și la față.  se mișca bine, are niște sâni potriviți și numai buni de pipăit, și o piele superbă. A început cu un oral , după am trecut eu peste ea,( păcat că avea niste probleme la pasă care o deranja, dar după câteva minute și-a revenit) oboseală cine știe... După am schimbat poziția cu căpriță ,am stat ce am stat și după am trecut din nou la prima poziție, unde am și finalizat .Recomand e o fată calmă zâmbăreață și nu te grăbește, te întreabă ce și cum vrei sa fie acțiunea acceptă pozitia care o dorești. mai pe scurt totul ok ca la carte .Singurul inconvenient a fost căldura care ma omorât de tot 

E prima recenzie care o las pe grupul asta , dar fata asta chiar merită pozitiv , (am mai incercat și altele după forum dar lăsau de dorit , când treceam la acțiune și nu le conveneau unele poziții și parcă nu era nici  atracția reciprocă și plus de asta nici pozele nu coincideau cu realitatea ....

Deci mai pe scurt merită vizitată 

PS .băiatul de 24 ani 🥂



  •  
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...