Sari la conținut

💦🩷Andreea🩷- 0759767930🩷💦


Postări Recomandate

Reputație: 403
  • Telefon: 0733135381
  • Oras:Vâlcea
  • Disponibila
  • Telefon: 0733135381
  • Oras:Vâlcea
  • Disponibila

 

Ma veți găsii disponibilă începând cu ora 15:00-23:30 

Locatie : str Petre Ispirescu 📍

Mai multe detalii pe whatsapp 😘😘

Link spre comentariu
Reputație: 863
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Azi accesai forumul la prima oră,după ce îmi băui cafeaua de dimineață afară pe terasă îmbrăcat într-un halat de casa.Voiam să fut ceva nou și de calitate.Dintre fetele disponibile azi pe forum îmi atrasă atenția o fata miniona,Andreea210.Ii trimisei mesaj pe watsapp.Fata îmi răspunsă după ora 13 și imi zisa că are disponibilitate să mă primească la ora 16.Acceptai programarea și la ora stabilită ajunsei la destinație,exact cand începu ploaia.Trimisei mesaj că ajunsei și fata venii și imi deschisă ușa de la intrare in bloc.Mentionez că este un bloc nou tip vilă.Urcaram amândoi scările și mă pofti într-un apartament de lux.Despre Andreea pot spune numai de bine.Este o fata care mă impresiona pe mine care am fost la foarte multe fete.Impresia pe care mi-o făcu aceasta fată fu foarte bună.De la început văzui la ea o privire sexi și ochi frumoși.Are un corp frumos.Un fund bombat și foarte atrăgător.Sani micuti și tari.Buze mari care freca bine cuculețul..Este o dulceață de fată,e ca o păpușă.

Acum sa trecem la acțiune.

După sărutări pe față,gat și corp.Fata lua instrumentul in gură Eu îi spusei că e finuț și să facă un oral lent la cererea mea.Eu cred că la ora actuală dintre fetele abonate la forum nimfomane Craiova nici una nu pot fi de nota 10 cum am întâlnit altele care nu mai sunt active pe forum.Dupa cateva minute de sex oral eu ii spusei ca mie mai mult îmi place pizda,nu gura pentru futut.Se urca Andreea pe mine.Simtii o pizda strâmtă și fierbinte Începu să sară în pula in ritm intens.Mie îmi placu și ii spusei sa dea tare că nu se rupe pula.Dupa câteva minute trecurăm la misionar.Incepui sa pompez puternic și fata sa geamă de plăcere.Apoi îi pusei piciorele pe umăr.In acele momente o simții că se uda și deveni mai largă.Dar eu futalau cu experiență trecui la faza următoare.O pusei capra cu capul în pernă.In acele momente pizda ei se excita și începu să-mi strângă pula ca într-un corset.Imi placu de Andreea la pozitia capra că eu stăteam pe loc și ea se freca intens în pula mea așa cum îi plăcea ei.In asemene momente nu putui sa mai rezist.Ejaculai in balonaș cu rugămintea să mai stea un minut cu pula băgată sa pot să-i admir funduletul ei  foarte frumos.

Să trecem la note.

Locație 10.

Aspect fizic 8

Sex oral 8

Sex normal 10.

Atitudine 10

Recomandarea mea pentru cei care va plac fetele minione vizitati-o.E bună de futut.

  • Like 5
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Reputație: 403
  • Telefon: 0733135381
  • Oras:Vâlcea
  • Disponibila
  • Telefon: 0733135381
  • Oras:Vâlcea
  • Disponibila
Acum 32 minute, Alyn2 a spus:

Azi accesai forumul la prima oră,după ce îmi băui cafeaua de dimineață afară pe terasă îmbrăcat într-un halat de casa.Voiam să fut ceva nou și de calitate.Dintre fetele disponibile azi pe forum îmi atrasă atenția o fata miniona,Andreea210.Ii trimisei mesaj pe watsapp.Fata îmi răspunsă după ora 13 și imi zisa că are disponibilitate să mă primească la ora 16.Acceptai programarea și la ora stabilită ajunsei la destinație,exact cand începu ploaia.Trimisei mesaj că ajunsei și fata venii și imi deschisă ușa de la intrare in bloc.Mentionez că este un bloc nou tip vilă.Urcaram amândoi scările și mă pofti într-un apartament de lux.Despre Andreea pot spune numai de bine.Este o fata care mă impresiona pe mine care am fost la foarte multe fete.Impresia pe care mi-o făcu aceasta fată fu foarte bună.De la început văzui la ea o privire sexi și ochi frumoși.Are un corp frumos.Un fund bombat și foarte atrăgător.Sani micuti și tari.Buze mari care freca bine cuculețul..Este o dulceață de fată,e ca o păpușă.

Acum sa trecem la acțiune.

După sărutări pe față,gat și corp.Fata lua instrumentul in gură Eu îi spusei că e finuț și să facă un oral lent la cererea mea.Eu cred că la ora actuală dintre fetele abonate la forum nimfomane Craiova nici una nu pot fi de nota 10 cum am întâlnit altele care nu mai sunt active pe forum.Dupa cateva minute de sex oral eu ii spusei ca mie mai mult îmi place pizda,nu gura pentru futut.Se urca Andreea pe mine.Simtii o pizda strâmtă și fierbinte Începu să sară în pula in ritm intens.Mie îmi placu și ii spusei sa dea tare că nu se rupe pula.Dupa câteva minute trecurăm la misionar.Incepui sa pompez puternic și fata sa geamă de plăcere.Apoi îi pusei piciorele pe umăr.In acele momente o simții că se uda și deveni mai largă.Dar eu futalau cu experiență trecui la faza următoare.O pusei capra cu capul în pernă.In acele momente pizda ei se excita și începu să-mi strângă pula ca într-un corset.Imi placu de Andreea la pozitia capra că eu stăteam pe loc și ea se freca intens în pula mea așa cum îi plăcea ei.In asemene momente nu putui sa mai rezist.Ejaculai in balonaș cu rugămintea să mai stea un minut cu pula băgată sa pot să-i admir funduletul ei  foarte frumos.

Să trecem la note.

Locație 10.

Aspect fizic 8

Sex oral 8

Sex normal 10.

Atitudine 10

Recomandarea mea pentru cei care va plac fetele minione vizitati-o.E bună de futut.

Mulțumesc pt vizita și recenzie 🥰

pupici 😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 863
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 22 ore, Andreea210 a spus:

Mulțumesc pt vizita și recenzie 🥰

pupici 😘

Și eu îți mulțumesc pentru că ești o fata care își respectă clienții.😘

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 458
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Asteptam si recenzii de la voi ... ca unii va lauda pe voi . Un feedback ar fi bun nu crezi :D... De exemplu da chiar e reala faza ca te-ai excitat in pizda cu capul bagat in perna :))).....

  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 403
  • Telefon: 0733135381
  • Oras:Vâlcea
  • Disponibila
  • Telefon: 0733135381
  • Oras:Vâlcea
  • Disponibila

Dragilor astăzi  va fii ultima zi in orașul vostru ❤️

Link spre comentariu
Reputație: 403
  • Telefon: 0733135381
  • Oras:Vâlcea
  • Disponibila
  • Telefon: 0733135381
  • Oras:Vâlcea
  • Disponibila

Heiii 😍

De miercuri ma găsiți disponibilă in orașul vostru ❤️

Locatie : Str. Petre Ispirescu 44 📍

Link spre comentariu
Reputație: 403
  • Telefon: 0733135381
  • Oras:Vâlcea
  • Disponibila
  • Telefon: 0733135381
  • Oras:Vâlcea
  • Disponibila

Dragilor azi ma veți găsi disponibilă începând cu ora 17:00 pana la 00:00 🥰

locatie: Str. Petre Ispirescu 📍

Pentru programări va aștept pe whatsapp ❤️

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 403
  • Telefon: 0733135381
  • Oras:Vâlcea
  • Disponibila
  • Telefon: 0733135381
  • Oras:Vâlcea
  • Disponibila

Lista prețuri și servicii ⤵️

  • Sex Oral protejat/neprotejat(în funcție de igienă) ✔️
  • Sex Normal - DOAR PROTEJAT !! ✔️
  • COB  
  • Masaj de relaxare ✔️ 
  • 69 , diferite poziții ✔️

 

  1. ➡️ 30 de minute ( o finalizare ) - 150 de lei 
  2. ➡️ O oră ( 2 finalizări) - 300  de lei  
  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 403
  • Telefon: 0733135381
  • Oras:Vâlcea
  • Disponibila
  • Telefon: 0733135381
  • Oras:Vâlcea
  • Disponibila
1 oră în urmă, MaistruCrvar a spus:

Pana cand stai?

Momentan voi fii sigur pentru 3 zile 

nu știu dacă voi prelungii sau nu vizita 🤷🏻‍♀️😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 863
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
1 oră în urmă, Andreea210 a spus:

Momentan voi fii sigur pentru 3 zile 

nu știu dacă voi prelungii sau nu vizita 🤷🏻‍♀️😘

Mă bucur că ai revenit.Mi-ai plăcut.

  • Like 3
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 403
  • Telefon: 0733135381
  • Oras:Vâlcea
  • Disponibila
  • Telefon: 0733135381
  • Oras:Vâlcea
  • Disponibila
Acum 1 oră, Alyn2 a spus:

Mă bucur că ai revenit.Mi-ai plăcut.

😘😘😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 403
  • Telefon: 0733135381
  • Oras:Vâlcea
  • Disponibila
  • Telefon: 0733135381
  • Oras:Vâlcea
  • Disponibila

Disponbila pana la 23:00 ❤️
programări pe whatsapp 🥰

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733135381
  • Oras:Vâlcea
  • Disponibila
  • Telefon: 0733135381
  • Oras:Vâlcea
  • Disponibila

Heii dragilor, începând de astăzi de la ora 15:00 ma găsiți disponibilă pana la 23:00 ❤️
 

Voi fii in orașul vostru pentru 3 zile 🥰

Va aștept pe whatsapp pentru programări 🫣😘 

Locatie: Calea București 📍

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...