Sari la conținut

Monica 0746696326


Postări Recomandate

  • cleopatra01 a schimbat titlul în Monica 0746696326

  • Oras:Zalau
  • Oras:Zalau

Am fost eu, pozele false, nu arata nici decum precum sunt pozele pe site. De grabit te grabeste, ca ia programari unul dupa altul la 30 de min distanta si plus lasa telefonul sa sune in timp ce ii cu alt client in loc sa il puna pe silentios sau ceva de genul, si imediat ce termina cu tine raspunde la telefon, nici bine nu sa curatat sau aranjat putin macar, ca repede sa te scoata din apartament dupa ce a terminat cu tine.

OP: 0 Nici vorba de ON si plus nu are talent la supt si te strange cu muna cat inca esti soft, deci nici unpic de pricepere

NP: 2 Te pune repede deasupra ei, cand nici macar nu te-ai intarit, a trebuit sa ma chinui unpic sa imi intre in ea si sa nu imi moara, ca ii ca o oala, nici macar unpic de stramta.

Locatie: 4 nu pot zice ca ii intr-o zona tocmai OK, vizavi de Sala sporturilor, cred ca alti colegi vor stii de ea.

Deci overall nu as sugera sa mai mearga cineva la ea. Atat ca pt oferta eram fascinat sa vad ce poate la 120/halat. Dar m-am convins, nu va sfatuiesc sa incercati si voi, ca nu are sens, nu stie sa isi programeze cum trebuie persoanele ce vin la ea, si te grabeste din cale afara si are o burta asa de mare de zici ca ii gravida in luna 7-a.

So no, nu ii genul de milf care as putea sugera cuiva sa mearga fara griji.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...