Sari la conținut

Blonda 0757601162 / 0765228914


Postări Recomandate

  • Oras:Piatra Neamț
  • Oras:Piatra Neamț
Acum 4 ore, Edyxx a spus:

Foarte urât din partea ta..., poate te întâlnești cu ăsta pe la o domniță și îți rupe capul...😂

Nu știu dacă sa râd la acest comentariu al tău! 

  • Confuz 1
Link spre comentariu
Reputație: -39
  • Oras:Piatra Neamț
  • Oras:Piatra Neamț
1 oră în urmă, sergiu_1981 a spus:

Nu știu dacă sa râd la acest comentariu al tău! 

Mi se rupe de ce vrei tu. !

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: -39
  • Oras:Piatra Neamț
  • Oras:Piatra Neamț

Superbă  ( moldoveanca ) o tipă cu atitudine, cam de așa ceva este nevoie prin piatra  ! Am reușit să o vizitez și eu..😍

de astea cu "hey" mi s-a cam aplecat..

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 40
  • Oras:Piatra Neamt
  • Oras:Piatra Neamt

Si eu am reusit sa o vizitez. O fata foarte simpatica, vorbareata, nu ma grabit, chiar ma retinut 5 min in hol sa mai povestim. Este ce trebuie. De revenit

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Am ajuns și eu pe la aceasta dameza....

În concluzie   sper sa nu se simtă jignita ea, sau vreun coleg de pe-aici, dar as numi-o "tanc rusesc"

Locație aproape de centru,  mai greu cu parcarea, dar destul de ușor de găsit nota 8

Pt dameza, la fizionomie as da 10 cu felicitări,  mi se pare o femeie foarte frumoasa, ( deși am văzut mai sus ca unii nu sunt de aceeași parere) este blonda, ochi albaștri, o fata mai de office asa, eleganta

Corp 8....intradevar foarte înaltă, sâni medii fund mare , corpolenta în general,  bine proportionata datorita înălțimii, dar parca, cam mult pt mine, cum ziceam, "tanc rusesc"😁

Pasa, la fel, proportionata cu corpul, labii mari, totul mare, parca acolo am avut un complex de inferioritate ...Nu sunt eu cel mai dotat,  nici mica nu o am, dar părea ca nu as fi de ajuns eu acolo😅😅

ON- 9 face ce trebuie, cunoaște toate procedeele, se vede ca duce mult, mult,  dacă e cazul, intradevar se mai ajuta de mana în momentele de pauza, când își mai trage răsuflarea,  dar pare un cal de cursa lunga, lunga de tot 

NP- 8.5 surprinzator, vazand dimensiunile exterioare  mari la pasa , la interior este destul de stramta, chiar si cu lubrifiant,  tot destul de stramta a parut, am schimbat mai multe poziții,  a fost ok, în toate pozițiile, nu excepțional ,  dar nici mediocru

Gfe 9 păcat ca nu face Fk , dar foarte sociabila, ai ce vorbi cu ea, te face sa te simți în largul tau

Am optat pt 1h ( 350 cu CIM) totul a decurs foarte bine, mai bine decât m-am așteptat la citirea recenziilor anterioare....

Nu e de ridicat în slavi, pt ca si-ar lua-o în cap cu siguranță,  dar dacă este tratata frumos și cu respect,  îți poate oferi o experienta foarte faina, care sa te facă sa vrei sa mai revii....

De recomandat, da, eu ii voi mai trece pragul..... nu e top, nu e pentru cei mai pretențioși, dar oferă servicii corecte la preturi corecte și te face sa pleci cu un vibe bun......

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Piatra Neamț
  • Oras:Piatra Neamț
La 06.08.2024 la 16:05, Fucker84 a spus:

Am ajuns și eu pe la aceasta dameza....

În concluzie   sper sa nu se simtă jignita ea, sau vreun coleg de pe-aici, dar as numi-o "tanc rusesc"

Locație aproape de centru,  mai greu cu parcarea, dar destul de ușor de găsit nota 8

Pt dameza, la fizionomie as da 10 cu felicitări,  mi se pare o femeie foarte frumoasa, ( deși am văzut mai sus ca unii nu sunt de aceeași parere) este blonda, ochi albaștri, o fata mai de office asa, eleganta

Corp 8....intradevar foarte înaltă, sâni medii fund mare , corpolenta în general,  bine proportionata datorita înălțimii, dar parca, cam mult pt mine, cum ziceam, "tanc rusesc"😁

Pasa, la fel, proportionata cu corpul, labii mari, totul mare, parca acolo am avut un complex de inferioritate ...Nu sunt eu cel mai dotat,  nici mica nu o am, dar părea ca nu as fi de ajuns eu acolo😅😅

ON- 9 face ce trebuie, cunoaște toate procedeele, se vede ca duce mult, mult,  dacă e cazul, intradevar se mai ajuta de mana în momentele de pauza, când își mai trage răsuflarea,  dar pare un cal de cursa lunga, lunga de tot 

NP- 8.5 surprinzator, vazand dimensiunile exterioare  mari la pasa , la interior este destul de stramta, chiar si cu lubrifiant,  tot destul de stramta a parut, am schimbat mai multe poziții,  a fost ok, în toate pozițiile, nu excepțional ,  dar nici mediocru

Gfe 9 păcat ca nu face Fk , dar foarte sociabila, ai ce vorbi cu ea, te face sa te simți în largul tau

Am optat pt 1h ( 350 cu CIM) totul a decurs foarte bine, mai bine decât m-am așteptat la citirea recenziilor anterioare....

Nu e de ridicat în slavi, pt ca si-ar lua-o în cap cu siguranță,  dar dacă este tratata frumos și cu respect,  îți poate oferi o experienta foarte faina, care sa te facă sa vrei sa mai revii....

De recomandat, da, eu ii voi mai trece pragul..... nu e top, nu e pentru cei mai pretențioși, dar oferă servicii corecte la preturi corecte și te face sa pleci cu un vibe bun......

 

Salut!

 

Spune-mi te rog, a revenit în Piatra?

Abia aștept sa o vizitez din nou . Mulțumesc! 

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -39
  • Oras:Piatra Neamț
  • Oras:Piatra Neamț
Acum 9 minute, catalin15988 a spus:

Revin cu o veste a apărut moldoveanca pentru 3 zile asa a spus

Antena 3 e aici !!!😂

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:London
  • Oras:London
La 06.08.2024 la 16:05, Fucker84 a spus:

Am ajuns și eu pe la aceasta dameza....

În concluzie   sper sa nu se simtă jignita ea, sau vreun coleg de pe-aici, dar as numi-o "tanc rusesc"

Locație aproape de centru,  mai greu cu parcarea, dar destul de ușor de găsit nota 8

Pt dameza, la fizionomie as da 10 cu felicitări,  mi se pare o femeie foarte frumoasa, ( deși am văzut mai sus ca unii nu sunt de aceeași parere) este blonda, ochi albaștri, o fata mai de office asa, eleganta

Corp 8....intradevar foarte înaltă, sâni medii fund mare , corpolenta în general,  bine proportionata datorita înălțimii, dar parca, cam mult pt mine, cum ziceam, "tanc rusesc"😁

Pasa, la fel, proportionata cu corpul, labii mari, totul mare, parca acolo am avut un complex de inferioritate ...Nu sunt eu cel mai dotat,  nici mica nu o am, dar părea ca nu as fi de ajuns eu acolo😅😅

ON- 9 face ce trebuie, cunoaște toate procedeele, se vede ca duce mult, mult,  dacă e cazul, intradevar se mai ajuta de mana în momentele de pauza, când își mai trage răsuflarea,  dar pare un cal de cursa lunga, lunga de tot 

NP- 8.5 surprinzator, vazand dimensiunile exterioare  mari la pasa , la interior este destul de stramta, chiar si cu lubrifiant,  tot destul de stramta a parut, am schimbat mai multe poziții,  a fost ok, în toate pozițiile, nu excepțional ,  dar nici mediocru

Gfe 9 păcat ca nu face Fk , dar foarte sociabila, ai ce vorbi cu ea, te face sa te simți în largul tau

Am optat pt 1h ( 350 cu CIM) totul a decurs foarte bine, mai bine decât m-am așteptat la citirea recenziilor anterioare....

Nu e de ridicat în slavi, pt ca si-ar lua-o în cap cu siguranță,  dar dacă este tratata frumos și cu respect,  îți poate oferi o experienta foarte faina, care sa te facă sa vrei sa mai revii....

De recomandat, da, eu ii voi mai trece pragul..... nu e top, nu e pentru cei mai pretențioși, dar oferă servicii corecte la preturi corecte și te face sa pleci cu un vibe bun......

 

Preț pe număr?

O poate lua între tzatze sau sunt prea mici pt asta?

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 3 ore, antonvass a spus:

Preț pe număr?

O poate lua între tzatze sau sunt prea mici pt asta?

Dacă are ce lua !!!  Nu mai bine îi faci tu o vizită și o intrebi , să fii tu împăcat 😀

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:London
  • Oras:London
La 16.09.2024 la 13:23, Alexa0 a spus:

Dacă are ce lua !!!  Nu mai bine îi faci tu o vizită și o intrebi , să fii tu împăcat 😀

Poate te ia pe tine, între! 

Telefonul meu era blocat de ea. ( Nu ne am înțeles în niste mesaje). Mi am luat cartela și am f..t-o, până la urmă. La plecare mi a spus că speră să ne mai vedem. Nu știu dacă se va mai întâmpla. Modesta. Doar fata ei mi a plăcut.

  • Confuz 1
Link spre comentariu

  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 1 oră, antonvass a spus:

Poate te ia pe tine, între! 

Telefonul meu era blocat de ea. ( Nu ne am înțeles în niste mesaje). Mi am luat cartela și am f..t-o, până la urmă. La plecare mi a spus că speră să ne mai vedem. Nu știu dacă se va mai întâmpla. Modesta. Doar fata ei mi a plăcut.

Stai tu liniștit...!!! Ești slăbuț  🤣🤣🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...