Sari la conținut

0749629097 Mariaaa


Postări Recomandate

  • cleopatra01 a schimbat titlul în Roxy 0748532070
  • Oras:Botosani
  • Oras:Botosani
Acum 24 minute, Mike2109 a spus:

Nu recomand, foarte slaba pe servicii, o singura data am vizitat o acum 2 ani, fastfuck și doar sa iti ia banii. Plus ca pentru extra cash făcea și normal neprotejat, bafta :))

Link spre comentariu
Reputație: 29
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 02.03.2024 la 0:00, HellYeahGirl a spus:

Nu recomand, foarte slaba pe servicii, o singura data am vizitat o acum 2 ani, fastfuck și doar sa iti ia banii. Plus ca pentru extra cash făcea și normal neprotejat, bafta :))

Am vizitat și eu în urmă cu 1-2 ani și intr adevăr avea locuința la parter pe lângă liceul sportiv…chiar ca e pe fast fuck M am dus pentru un numar și după încerca sa mi facă prețuri ca să mai rămân…:)) de normal neprotejat nu s a pronunțat nu știu ce sa zic

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Bună seara. Am fost și eu la ea in plina pandemie ( august 2021)dar doar am făcut duș, am stat un minut și după am plecat. Avea nume de scenă Ioana, locația la parterul unui bloc din proximitatea Liceului Sportiv. Avea în servicii și sex anal(pentru asta m-am dus). Acțiunea a debutat cu un oral de maxim 20 secunde și ăla mai mult ajutat de mână, după care a vrut să trecem la normal și spre sfârșit la anal. I-am mulțumit frumos pentru prestație, m-am îmbrăcat și am plecat(i-am lăsat și 100 lei deranjul din propria inițiativă). Eu unul nu o recomand, are o grămadă de anunțuri cu diferite nume(cred că cel puțin 5, Ioana, Maria, Roxy, Catinca, domnișoara blondă). 

Link spre comentariu
  • Oras:Botosani
  • Oras:Botosani
Link spre comentariu
  • Oras:Botosani
  • Oras:Botosani
1 oră în urmă, paolo40 a spus:

Arunca un ochi bromigo mai jos sa vezi ce servicii mediocre spun toți ca are😅

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...