Sari la conținut

Masaj 0750674243 / 0720090310


Postări Recomandate

  • Membru Premium
Reputație: 2566
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 2 minute, debian a spus:

Am fost la această doamnă 

Serviciile sunt foarte bune

Masaj----10

Aspect-----8

Finalizare----8,5

Într-adevăr nu avem în ARAD așa ceva

Halat---250

De revenit----NU prea curând....poate deloc

...

 

Aici da cu minus rău de tot ... la început se spune ca "Serviciile sunt foarte bune" ... ca la final sa aflam ca "De revenit----NU prea curând....poate deloc" ...???

P.S.: ce sa intelega "pulesteanu'" ce ar vrea a merge la stimabila? ... e de da? ..  sau e de nu?

Link spre comentariu
  • cleopatra01 a schimbat titlul în Masaj 0750674243 / 0720090310
Reputație: 286
  • Oras:ARAD
  • Oras:ARAD
Acum 5 minute, Mocureloaded a spus:

 

Aici da cu minus rău de tot ... la început se spune ca "Serviciile sunt foarte bune" ... ca la final sa aflam ca "De revenit----NU prea curând....poate deloc" ...???

P.S.: ce sa intelega "pulesteanu'" ce ar vrea a merge la stimabila? ... e de da? ..  sau e de nu?

Nu dă cu minus deloc

Pe scurt 

Servicii bune.....nu am de comentat

Preț..... puțin cam mare

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:În lume
  • Oras:În lume
La 01.05.2024 la 20:14, debian a spus:

Nu dă cu minus deloc

Pe scurt 

Servicii bune.....nu am de comentat

Preț..... puțin cam mare

Eu sunt veteran , dar ca și Bela mai rar, servicii 💯 ,soldatul meu are 20+ si vreau sa zic , ca cu tehnica ei ma da pe spate plus ochii ei albaștri m-au înnebunit,  O scurta remarca vreau sa fac ( zilele trecute eram în trecere în Aradul nou și la benzinărie ma opresc și întreb cât face ? 150 manca-ti-as combinat) 

Acum eu te întreb 150 este mult ,ori puțin??? În condițiile în care la strada nu ai unde sa te speli, EA pute , cine știe dacă este sănătoasă s .a .m 

Cine suntem noi sa decidem dacă este mult ori puțin ?!!! De aceea exista restaurant michelin și fast-food "shaorma " fiecare după buget 

Paște fericit!!!

Link spre comentariu
  • Oras:În lume
  • Oras:În lume
La 04.07.2024 la 16:42, Chipes a spus:

Mulțumesc colegul,  îmi era dor de scumpa Bela, chiar ma gândeam când o sa revină

Link spre comentariu
Reputație: 3
  • Oras:În lume
  • Oras:În lume
Acum 5 ore, 1Unknown a spus:

Salutare tuturor 🙂

A mai fost cineva la această doamnă?? 

🤔

O părere dacă se poate? 

👍

Va salut,  am fost eu azi , am reușit sa fac programare 

Ma gândesc ca doriți o descriere,  nu doar un simplu WOW!!!

De mult timp am văzut acest topic și am fost curios sa ajung la ea, după multe încercări am reușit sa fac o programare pe whp.  Când am primit pozele eram suspicios, dar azi am văzut ca pozele erau reale și doamnă se prezintă bine ,supla cu forme frumoase.

Dupa ce am ales varianta 2 , masajul nud, m-a invitat la un dus, locație curata cu clima ,muzica ambientala, în timpul masajului de relaxare mai puțin îmi luam somn, un masaj bine executat. Pe urma a urmat masajul erotic ,a început cu sânii pe urma s-a pus intr-o poziție în care se freca cu fesele de fesele mele și pe spatele meu, eu eram în continuare pe burta și a început sa se frece cu păsărica pe fese ,eram nerăbdător sa ma întorc , lucru care l-am și făcut,  a pus mult ulei pe GOGU și a început sa-l maseze , s-a mai frecat puțin pe mine și pe urma a trecut la treaba cu o tactica des intalnita la fetele din Timișoara,  inițial am avut impresia ca imi face un ON, cu greu m-am abținut și a schimbat poziția,  a trecut misionar si se freca cu pasarica de GOGU....i-am cerut sa se întoarcă cu spatele la mine asa am putut sa ma joc cu fesele ei ,moment în care am dat drumu la soldați, dupa care m-a spalat pe spate. Chiar a fost WOW!!!!

M-a lăsat sa o ating mai puțin la pasarica, m-a lăsat sa o sărut pe sâni, nu accepta limbute ,explicația fiind protecția mea și a ei ,lucru care l-am apreciat având în vedere ca am familie

Locație_ 10

Masaj relaxare,  mângâieri,  erotic _ 10

Finalizare piele pe piele fără prezervativ , dar în același timp protejat _ 10+

Aspect _ 9 din cauza sânilor, cam mici

250 preț bun pentru cele 50 minute, având în vedere ca pentru un masaj bun mergeam la Timișoara și ma costa cu câteva sute mai mult , iar în Arad am plătit mai mult pentru o frecție de 10 minute cu crema și un OP care m-a lăsat rece . Cum a spus și colegul Tovarășu mai rar în Arad asa ceva 

Asta este experienta trăită de mine ,sunt conștient ca nu pentru toți este la fel contează, aspectul, igiena ,mărimea lu GOGU 

De mulți ani urmăresc acest site, dar acum am decis sa fac cont pentru a o susține pe Bela pentru ca pe mine m-a câștigat client fidel , nu mai sunt nevoit sa merg la Timișoara cât timp rămâne în oras

Baftă 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:În lume
  • Oras:În lume
Acum 10 minute, GTF1A a spus:

Va salut,  am fost eu azi , am reușit sa fac programare 

Ma gândesc ca doriți o descriere,  nu doar un simplu WOW!!!

De mult timp am văzut acest topic și am fost curios sa ajung la ea, după multe încercări am reușit sa fac o programare pe whp.  Când am primit pozele eram suspicios, dar azi am văzut ca pozele erau reale și doamnă se prezintă bine ,supla cu forme frumoase.

Dupa ce am ales varianta 2 , masajul nud, m-a invitat la un dus, locație curata cu clima ,muzica ambientala, în timpul masajului de relaxare mai puțin îmi luam somn, un masaj bine executat. Pe urma a urmat masajul erotic ,a început cu sânii pe urma s-a pus intr-o poziție în care se freca cu fesele de fesele mele și pe spatele meu, eu eram în continuare pe burta și a început sa se frece cu păsărica pe fese ,eram nerăbdător sa ma întorc , lucru care l-am și făcut,  a pus mult ulei pe GOGU și a început sa-l maseze , s-a mai frecat puțin pe mine și pe urma a trecut la treaba cu o tactica des intalnita la fetele din Timișoara,  inițial am avut impresia ca imi face un ON, cu greu m-am abținut și a schimbat poziția,  a trecut misionar si se freca cu pasarica de GOGU....i-am cerut sa se întoarcă cu spatele la mine asa am putut sa ma joc cu fesele ei ,moment în care am dat drumu la soldați, dupa care m-a spalat pe spate. Chiar a fost WOW!!!!

M-a lăsat sa o ating mai puțin la pasarica, m-a lăsat sa o sărut pe sâni, nu accepta limbute ,explicația fiind protecția mea și a ei ,lucru care l-am apreciat având în vedere ca am familie

Locație_ 10

Masaj relaxare,  mângâieri,  erotic _ 10

Finalizare piele pe piele fără prezervativ , dar în același timp protejat _ 10+

Aspect _ 9 din cauza sânilor, cam mici

250 preț bun pentru cele 50 minute, având în vedere ca pentru un masaj bun mergeam la Timișoara și ma costa cu câteva sute mai mult , iar în Arad am plătit mai mult pentru o frecție de 10 minute cu crema și un OP care m-a lăsat rece . Cum a spus și colegul Tovarășu mai rar în Arad asa ceva 

Asta este experienta trăită de mine ,sunt conștient ca nu pentru toți este la fel contează, aspectul, igiena ,mărimea lu GOGU 

De mulți ani urmăresc acest site, dar acum am decis sa fac cont pentru a o susține pe Bela pentru ca pe mine m-a câștigat client fidel , nu mai sunt nevoit sa merg la Timișoara cât timp rămâne în oras

Baftă 

 

👍👍👍

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...