Sari la conținut

TROLL DETECTED


Postări Recomandate

  • Oras:N.Dame
  • Oras:N.Dame

Sfantu`, eu m-am referit la alti cativa decat cei enumerati de dumneata. Prin lipsa recenziilor in ultimul timp, tot mai multi facem parte, in sens larg, din categoria blamata.

Am avut in vedere numai pe cei care intretin atmosfera de vrajba, pe cei care deschid topic-uri fara logica sau macar legatura cu tematica generaa a forumului, pe cei care "se afla-n treaba".

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:in cer
  • Oras:in cer

Pe de ce ? Mai lăsa l putin , ca e simpatic cand nu trage pe nas.Hai , va pup. :))))

De acord cu tine aici,De ce?,chiar este simpatic...uneori ;)

In rest,nu iti inteleg demersurile nici daca ma pici cu ceara :( In fine,tu stii mai bine :beex2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:in cer
  • Oras:in cer

Sfantu`, eu m-am referit la alti cativa decat cei enumerati de dumneata. Prin lipsa recenziilor in ultimul timp, tot mai multi facem parte, in sens larg, din categoria blamata.

Am avut in vedere numai pe cei care intretin atmosfera de vrajba, pe cei care deschid topic-uri fara logica sau macar legatura cu tematica generaa a forumului, pe cei care "se afla-n treaba".

Am inteles,sa traiti ! :hihat

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

O sa ma intelegeti cand nu o sa mai fiti frustrati...cand o sa aveti acolo undeva,o liniste interioara!

Si nu imi mai spuneti bai bulangiilor care sunteti voi bulangii ca trag pe nas(am tras si e de cacat),spuneti-mi ca fumez si e ok...sau cel mai bine,nu imi mai spuneti nimic,ar fi cel mai ok.

oly,as putea sa zic ca ma doare in pula de relatiile pe care le ai tu cu any :) personaj de pe forumul asta(dar doare)...as prefera insa sa ma doara pula macar o secunda doar ca sa stiu ca intelegi! :)...daca m-am adresat persoanei tale,am facut-o mereu in gluma,om simplu care esti tu uneori...si indragostit! :)

 

Spuneti nu drogurilor!!! :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De acord cu tine aici,De ce?,chiar este simpatic...uneori ;)

In rest,nu iti inteleg demersurile nici daca ma pici cu ceara :( In fine,tu stii mai bine :beex2

 

 

Vreau sa scot la iveala,atat cat se poate si atat cat imi este permis,caracterul infect al celor infecti...restul sunt glume bune,proste,idioate!...inofensive,practic! :)

Link spre comentariu
  • Oras:N.Dame
  • Oras:N.Dame

Vreau sa scot la iveala,atat cat se poate si atat cat imi este permis,caracterul infect al celor infecti...restul sunt glume bune,proste,idioate!...inofensive,practic! :)

Ei da, uite, daca spuneai asta de la inceput, eram linistit si fericit... :) Mi-a trebuit atat de mult timp sa ma framant ca sa realizez abia acum ca iti arogi rolul de constiinta morala exterioara a distinsului nostru forum!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Baga mare si pe mine fratelo! ;)

 

P.S am auzit ca ti-a fost de mine :D

 

 

 

Putin penibil...ai aratat ca un analfabet doar pentru a te integra...eu nu cred ca te vei integra!sau esti si tu un fel de Xoxo :)...gen "miros de Xox" 2?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ei da, uite, daca spuneai asta de la inceput, eram linistit si fericit... :) Mi-a trebuit atat de mult timp sa ma framant ca sa realizez abia acum ca iti arogi rolul de constiinta morala exterioara a distinsului nostru forum!!!

 

 

plm..................................................................................................................... :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunt Angel..

 

Ma Doare-n bascheti daca ma integrez sau nu!

 

 

 

 

 

Am ras si eu putin :)

 

O sa te integrezi,da-i in pula ta de bascheti! :)

 

 

 

 

intrebare insa:nu era mai ok verde?plm...eu vreau verde dar nu am,tu ai verde,si te pisi pe el...pai si banii?sau a fost pe moca? :)

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am observat ca se poarta. Crede-ma, am ras putin la replicile unor colegi! :))

 

De ce vrei Verde? Ai reclame vip fiind? Evident pentru mine era mai bine Verde, dar aveam nevoie de o schimbare!

 

Daca ma decid ca nu ma prinde auriul, pot oricand sa fiu din nou eco!

 

P.S cum am ales cand mi-am luat prima data ban sa fiu...ingeras =))

Link spre comentariu
  • Telefon: olybucuresti
  • Oras:b
  • Telefon: olybucuresti
  • Oras:b

Lomeo , ce ai facut frateeeee, ai calcat pe bec cat am lipsit? :))))))

Si te-am avertizat.

PLM , ascultati si voi de astia mai cu experienta:))))

Hai lasa ca ne mai vedem.Te salut si te asteptam

. :rockettes-1 - vorba ameliei :)))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...