Sari la conținut

Amalia sexy-teen ☺️🤗😘0755623636


Postări Recomandate

Reputație: 5
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Hi Amalia, may I ask, until when do you work today? Would you be available for a 2 hour outcall meeting tonight? 😇

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București.
  • Oras:București.
6 hours ago, Amalia0809 said:

🙈

 

Lista de servicii si pret 
🔞 OP/ ON  ( oral neprotejat curat epilat)
🔞 NP (numai protejat)
🔞 Sex in diferite pozitii  saruturi corporale 
🔞 Pozitia 69 
🔞 Annilingus  Cunnilingus (doar pasiva )
🔞 Masaj erotic sau de relaxare (acest serviciu doar la ora )
🔞 Deep in funcție de mărime in funcție de igiena CIM/COB extra 100 RON )  ,69,

🔞 Uro (doar activa )- 100 RON extra 
🔞 Joc cu dildo - 50 RON extra 

💃🏻 Mentionez ca va astept intotdeauna in tinute sexy si pe tocuri inalte. 😀
 
🎁 pentru seviciile enumerate mai sus este: 
🎁 200 lei/ o finalizare(30 minute)/ 400 lei/ora( doua finalizari sau una singura+masaj)

Ofer si servicii de dominare activa:
😈 uro activa
😈fisting
😈penetrare cu stap-on
😈 umilinta
😈lovire
😈facesitting
😈spitting
😈dirty talk
😈footfetish
😈diferite roluri(sclav, caine, feminizare)
Cadoul pentru serviciile de dominare este:
😈 350 lei/30 minute😈 500 lei/60 minute
Detin tinute si jucarii specifice acestui gen de activitate .
Nu prestez si nu accept urmatoarele si va rog sa nu insistati:
 sex anal
COF
sex neprotejat
persoane cu marimi mari exagerat , bile sau alte accesorii
persoane in stare avansata de ebrietate 
persoane aflate sub influenta diferitelor substante
negocieri de preturi

💃🏻Fac și deplasări doar la oră 500 +uber sau bold dus întors .

Programarile se pot face la numarul: 📞 ‪+40755623636‬ numai pe whatsapp si trebuiesc confirmate cu 60 min inainte, altfel ele devin nule. 
🏢 Adresa mea este Colentina nr.16

A9FA6933-9934-48DB-B36B-391D9FC4CBC2.jpeg

B981E1A2-7CCA-45E8-B56A-00141CDC5E0B.jpeg

Poti oferi o sesiune de femdom de cunni&anni ? 

Link spre comentariu

Bunǎ , iarta-ma te rog de intrebare 

am vazut doua categorii de tarife , pentru servicii obişnuite si dominare , exista si varianta de de mijloc ? Cumva sa bagam si dominare le langa celelalte ? 
si ce costuri ? 🙏🏼🙏🏼🙏🏼❤️

multumesc , esti foarte drǎguta

Link spre comentariu
Reputație: 138
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare

 

Am vizitat-o si eu pe Amalia zilele trecute. 

Contact pe wa, totul smooth. 

Locatia pe colentina, usor de gasit. La baie toate cele trebuincioase.

La inceputul intalnirii Amalia nu a fost foarte vorbareata. Dar s-a destins pana cand am plecat. 

Actiunea a fost corecta, OP executat corect, relativ soft dar foarte placut. 

NP doggy, putina actiune asa si am terminat, ca deh, priveliste misto, fata stramta, o placere. Amalia m-a lasat sa termin linistit, nu s-a retras, a avut rabdare pana cand am fost eu gata de iesire. 

La sfarsit am facut iar un dus, iar in timp ce ma imbracam a mers si Amalia la dus (asta aviz celor care zic ca sunt probleme de igiena, la mine a fost totul ok, iar Amalia a facut dus pana sa plec eu).

Pentru mine a fost o experienta placuta, as vrea sa merg sa incerc si varianta de 1 ora cu masaj si o fin. 

200 / fin

Spor!

Mumtumesc Amalia pt o experienta placuta. 😁

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
1 oră în urmă, roberto99 a spus:

Salutare

 

Am vizitat-o si eu pe Amalia zilele trecute. 

Contact pe wa, totul smooth. 

Locatia pe colentina, usor de gasit. La baie toate cele trebuincioase.

La inceputul intalnirii Amalia nu a fost foarte vorbareata. Dar s-a destins pana cand am plecat. 

Actiunea a fost corecta, OP executat corect, relativ soft dar foarte placut. 

NP doggy, putina actiune asa si am terminat, ca deh, priveliste misto, fata stramta, o placere. Amalia m-a lasat sa termin linistit, nu s-a retras, a avut rabdare pana cand am fost eu gata de iesire. 

La sfarsit am facut iar un dus, iar in timp ce ma imbracam a mers si Amalia la dus (asta aviz celor care zic ca sunt probleme de igiena, la mine a fost totul ok, iar Amalia a facut dus pana sa plec eu).

Pentru mine a fost o experienta placuta, as vrea sa merg sa incerc si varianta de 1 ora cu masaj si o fin. 

200 / fin

Spor!

Mumtumesc Amalia pt o experienta placuta. 😁

Heii Mulțumesc frumos pentru timpul acordat 🤗😘🫶🏽 

Link spre comentariu

Salutare,

Vizitat domnisoara impins de recenziile bune insa pentru mine a fost o experienta mediocra din pacate.

Discutat pe WS si stabilit o programare eficient, nimic de reprosat. Ora onorata fara probleme.

Ajung in locatie, una frumoasa pentru sportul asta :)) aer conditionat in ambele camere.

Am fost intampinat de Amalia imbracata frumos in compleul de plasa negru din poze pe tocuri, o prezenta frumoasa si incitanta.
Ea este draguta, nu foarte inalta, sanii micuti (se vede si in poze) , un fund apetisant in schimb.
Facut un dus, are geluri destule, ofera prosop curat,totul ok aici.
Incepem actiunea cu un ON la cererea mea unde se misca destul de mecanic, ia doar capul in gura, fara atentie la vecini si fara niciun contact vizual.

La normal am inceput cu LOT unde se misca bine dar nimic sclipitor, apoi reverse cowgirl (priveliste frumoasa cu acel fund) si am terminat in doggy unde am pompat in ritmul dorit fara a primi reprosuri dar nici contre :))))

Imbracat si plecat fara niciun alt chat pentru ca scoteai cuvintele cu clestele de la ea:))

 

Locatia: 9 ca si apartament si faptul ca gasesti parcare la vizitatori. In plus e si o pizzerie buna jos pentru o cafea daca e nevoie :))

Amalia: simpaticuta,  sani mici mici…fundul frumos!

Atitudine:  ciudatica si tacuta, te chinui sa ai o conversatie, in schimb, nu spune nu daca ii ceri ceva.

Igiena: mirosea a parfum, nu am incercat FK sau cunni

Oralul: 7 mai pe soft fara artificii, nu am simtit o dedicare sau o placere in ceea ce facea dar nici rau nu a fost, destul de mecanic

Normal: 7 te lasa sa-ti faci treaba, nu refuza poziții, se simte bine ca e stramta

Concluzia: o experienta rece fara niciun click probabil de ambele parti. Eu unul nu mai revin :)

Zi frumoasa!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 9 minute, popescu_george a spus:

Salutare,

Vizitat domnisoara impins de recenziile bune insa pentru mine a fost o experienta mediocra din pacate.

Discutat pe WS si stabilit o programare eficient, nimic de reprosat. Ora onorata fara probleme.

Ajung in locatie, una frumoasa pentru sportul asta :)) aer conditionat in ambele camere.

Am fost intampinat de Amalia imbracata frumos in compleul de plasa negru din poze pe tocuri, o prezenta frumoasa si incitanta.
Ea este draguta, nu foarte inalta, sanii micuti (se vede si in poze) , un fund apetisant in schimb.
Facut un dus, are geluri destule, ofera prosop curat,totul ok aici.
Incepem actiunea cu un ON la cererea mea unde se misca destul de mecanic, ia doar capul in gura, fara atentie la vecini si fara niciun contact vizual.

La normal am inceput cu LOT unde se misca bine dar nimic sclipitor, apoi reverse cowgirl (priveliste frumoasa cu acel fund) si am terminat in doggy unde am pompat in ritmul dorit fara a primi reprosuri dar nici contre :))))

Imbracat si plecat fara niciun alt chat pentru ca scoteai cuvintele cu clestele de la ea:))

 

Locatia: 9 ca si apartament si faptul ca gasesti parcare la vizitatori. In plus e si o pizzerie buna jos pentru o cafea daca e nevoie :))

Amalia: simpaticuta,  sani mici mici…fundul frumos!

Atitudine:  ciudatica si tacuta, te chinui sa ai o conversatie, in schimb, nu spune nu daca ii ceri ceva.

Igiena: mirosea a parfum, nu am incercat FK sau cunni

Oralul: 7 mai pe soft fara artificii, nu am simtit o dedicare sau o placere in ceea ce facea dar nici rau nu a fost, destul de mecanic

Normal: 7 te lasa sa-ti faci treaba, nu refuza poziții, se simte bine ca e stramta

Concluzia: o experienta rece fara niciun click probabil de ambele parti. Eu unul nu mai revin :)

Zi frumoasa!

Mulțumesc mult pentru recenzie și timpul acordat !!!😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...