Sari la conținut

🍓 Alisssa 🍓- 0799155338🍓


Postări Recomandate

  • cleopatra01 a schimbat titlul în 🍓 Alisssa 🍓- 0799155338🍓
Reputație: -11
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Salutare,

Vizitat si eu astazi domnisoara, si o sa las notele acestei intanliri.

Locatie 8

Domnisoara fata 7,5,corp 8(ochelari,comuna la fata,picioare lungi,fundul frumos,dar sanii minusculi)

GFE 8,5(nu prea a fost chimie nici din partea ei,nici din partea mea,eu unul avand asteptari mai mari,cred ca de asta)

De revenit,pentru mine ,,Nu"

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 79
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
1 oră în urmă, davko a spus:

Salutare,

Vizitat si eu astazi domnisoara, si o sa las notele acestei intanliri.

Locatie 8

Domnisoara fata 7,5,corp 8(ochelari,comuna la fata,picioare lungi,fundul frumos,dar sanii minusculi)

GFE 8,5(nu prea a fost chimie nici din partea ei,nici din partea mea,eu unul avand asteptari mai mari,cred ca de asta)

De revenit,pentru mine ,,Nu"

Hei, imi pare rau ca nu m-am ridicat la nivelul asteptarilor tale, poate ca intr-adevar nu a fost chimie intre noi. Oricum eu iti multumesc pentru vizita😘

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 2193
  • Oras:Centrul tarii
  • Oras:Centrul tarii

Salutare futaci!

Zilele trecute am decis sa-i fac o vizita Alissei pentru ca din poze arata exact pe gustul meu, adica genul slim.

Contact facil pe whatsapp, locatie Str. Carpatilor la Urban Plaza.

M-a intampinat o domnisoara supla, inalta, picioare lungi, sani micuti,un chip nu wow, dar draguta as putea spune, poarta ochelari de vedere iar in spatele lor niste ochi albastri superbi care te electrocuteaza pur si simplu cand se uita la tine.

Ne-am asezat in bucatarie la o sticla de apa rece si o tigara si am inceput sa facem cunostinta. Dupa cateva minute, am intrat la unrefresh, baia foarte curata si dotata cu toate cele. Apoi actiunea a inceput in dormitor, ea a inceput sa se dezbrace cu miscari lascive si provocatoare, s-a intins pe pat langa mine si a inceput sa ma sarute de la lobul urechilor coborand catre sani si intr-un final jos la motan, timp in care eu ii mangaiam pielea fina si m-am jucat putin si cu pasarica ei. La oral nu o sa-i dau nota, si-a cerut scuze pentru ca isi pusese acid in buze cu doua zile in urma si avea inca dureri destul de mari. Am oprit asadar oralul si am cerut un LOT, fata se misca bine, pasarica stramta , geme frumos si a continuat sa ma sarute pe gat. Am schimbat si in misionar acolo unde am si finalizat inbalonas. Dus, inca o tigara si doua trei vorbe, lasat cadoul si am plecat.

In concluzie, pentru mine a fost o experienta destul de buna si as reveni dupa ce i se vindeca buzele, pentru ca dupa spusele ei, oralul il face bine, deci v-o recomand si voua.

Dixit.

  • Like 2
  • Inimioara 2

Gusturile mele sunt simple, ma multumesc usor cu lucrurile cele mai bune.

Link spre comentariu
Reputație: 79
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Buna dimineata, dragilor 🍓Au mai ramas doar4️⃣ zile in care ma puteti vizita, apoi, intru într-un mic “concediu🙈 Va astept pe wapp pentru programari. 🍓🤗

 

  • Like 1
  • Inimioara 4
Link spre comentariu
Reputație: 79
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 7 ore, duhovnicul a spus:

Salutare futaci!

Zilele trecute am decis sa-i fac o vizita Alissei pentru ca din poze arata exact pe gustul meu, adica genul slim.

Contact facil pe whatsapp, locatie Str. Carpatilor la Urban Plaza.

M-a intampinat o domnisoara supla, inalta, picioare lungi, sani micuti,un chip nu wow, dar draguta as putea spune, poarta ochelari de vedere iar in spatele lor niste ochi albastri superbi care te electrocuteaza pur si simplu cand se uita la tine.

Ne-am asezat in bucatarie la o sticla de apa rece si o tigara si am inceput sa facem cunostinta. Dupa cateva minute, am intrat la unrefresh, baia foarte curata si dotata cu toate cele. Apoi actiunea a inceput in dormitor, ea a inceput sa se dezbrace cu miscari lascive si provocatoare, s-a intins pe pat langa mine si a inceput sa ma sarute de la lobul urechilor coborand catre sani si intr-un final jos la motan, timp in care eu ii mangaiam pielea fina si m-am jucat putin si cu pasarica ei. La oral nu o sa-i dau nota, si-a cerut scuze pentru ca isi pusese acid in buze cu doua zile in urma si avea inca dureri destul de mari. Am oprit asadar oralul si am cerut un LOT, fata se misca bine, pasarica stramta , geme frumos si a continuat sa ma sarute pe gat. Am schimbat si in misionar acolo unde am si finalizat inbalonas. Dus, inca o tigara si doua trei vorbe, lasat cadoul si am plecat.

In concluzie, pentru mine a fost o experienta destul de buna si as reveni dupa ce i se vindeca buzele, pentru ca dupa spusele ei, oralul il face bine, deci v-o recomand si voua.

Dixit.

Bunaaa🍓 ma bucur ca ai trecut si pe la mine si imi pare rau de situatia buzelor🙈💋 te astept data viitoare sa-ti arat ce pot👅🍓

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 79
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Bună dimineața, dragilor🍓

2️⃣ ZILE și vă “părăsesc” așa că, vă aștept astăzi și mâine să petrecem timpul împreună🙈🥰🍓

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 2193
  • Oras:Centrul tarii
  • Oras:Centrul tarii
On 6/29/2024 at 5:08 PM, Alisssa said:

te astept data viitoare sa-ti arat ce pot

Pregateste-te ca vin...🥰

  • Inimioara 1

Gusturile mele sunt simple, ma multumesc usor cu lucrurile cele mai bune.

Link spre comentariu
Reputație: 79
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

🍓Buna dimineata, dragii mei 🍓

‼️Astăzi este ultima mea zi, la voi în oraș, așa că , nu ratați ocazia să ne vedem ‼️💋🍓

Vă aștept pe wapp pentru programari😘

 

Link spre comentariu

Buna ziua

Am fost si eu ieri la Alissa la ora 14.Programare respectata din ambele parti.Mi a deschis usa o femeie frumoasa,mai frumoasa in realitate pt mine! Bruneta cu parul lung, ochi albastrii, inalta, picioare frumoase.M a servit Alissa cu o apa rece. Am stat la o tigara, am vb un pic dupa care ne am mutat langa pat.Aveam emotii, am mereu, nu stiu dc dar ea a fost dulce,calda,calma, rabdatoare cu mine! Am vrut s o vad in ciorapii aia negrii, sexy si vad ca se duce la dulap! Hmm... Cum arata.. Am inceput cu mangaieri, sarutari pe corp, gat, imi venea s o sarut peste tot. Ma lasat s o dezbrac incet.Am trecut la oral protejat, dupa care pozitia 69.Pasarica ca un magnet, nu am putut sa ma abtin sa n o gust! Am mai facut Lot, capra si cerut iar 69,unde am si finalizat! Dupa actiune m a lasat s o mai admir un pic, sa mi plimb mainile pe piele ei fina ca matasea, sa i pupacesc corpul.Dupa m am imbracat si am luat o in brate, am sarutat o pe gat! Aveam nevoie de imbratisarea aia!! Am mai fumat o tigara, mi am baut restul de apa si la usa m a mai luat odata in brate! Am sarutat o pe gat pe mana si am plecat!          -30 min 200 lei( dat la inceput)                        -Nota nu prea pot sa dau ca mie mi a placut fata mult!                                                             -O chestie **spam editat** as avea de zis! Avea prezervativ de culoare rosie si nu mi plac deloc!! Prefer cel transparent, subtire! 

Alissa...iti multumesc ca ai avut rabdare cu mine! Te sarut si imbratisez cu drag!             Concediu placut! 

 

 

 

 

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Reputație: 79
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 22 ore, coco.s a spus:

O fată cum rar întâlnești cu un corp superb și cei mai frumoși ochi,te pup dulce și aștept să te revăd așa cum am discutat. Te rog să ai grijă de tine.

Bunaa, si eu te pup si cu siguranta ne vom revedea 💋🍓

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 3 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...